Samsung premjerlīgas 31. oktobra spēlēs uzvaras spraigās spēlēs izbraukumā izcīna HK Rīga 2000, HK ASK/Ogre un LSPA/Rīga

Trešdienas, 31. oktobra visas trīs Samsung premjerlīgas spēles aizritēja visai spraigā cīņā un vienīgo uzvaru pamatlaikā ar rezultātu 5:3 pār pastarīšiem Elektrēnu Energija izcīnīja Rīga 2000, turklāt šajā spēlē uzvarētāju labā ar četriem vārtu guvumiem izcēlās Edgars Brancis (attēlā). Vēl grūtāk klājās vicečempioniem ASK/Ogre, kas Daugavpilī tikai pagarinājumā ar 2:1 pārspēja vietējo Latgali. Savukārt, LSPA/Rīga viesojoties Igaunijā pārspēja Leonīda Beresņeva trenētos Big Diamonds hokejistus pēcspēles metienos ar rezultātu 4:3. Rīga 2000 Elektrēnos jau pirmās trešdaļas 10. minūtē bija panākusi šķietami drošu pārsvaru 3:0 un šķiet pašiem rīdziniekiem jau šķita, ka uzvara jau ir rokā, bet šādas vaļības leiši nepiedeva, jo jau līdz 1. perioda beigām viņi samazināja rezultāta starpību līdz minimumam, bet izšķirošajā trešdaļā pat panāca izlīdzinājumu. Tomēr čempioni lielā mērā pateicoties Edgara Branča gūtajiem vārtiem (pavisam spēlē kopā 4) spēja nosvērt uzvaras kausus savā labā ar 4:3.

Spraiga, taču visai maz rezultatīva spēle norisinājās Daugavpilī, kur vietējā Latgale sacentās ar ASK/Ogre. Abas, komandas līdz spēles 8. minūtei apmainījās vārtu guvumiem, un jau šķita, ka sagaidāms rezultatīvs mačs, taču nekā. Līdz nākamo vārtu guvumam bija jāgaida veselas 55 minūtes, kad pagarinājuma 3. minūtē Edijs Brahmanis guva uzvaras vārtus, realizējot latgaliešu aizsarga D. Beresņeva noraidījumu.
Tāpat kā pirms nedēļas, arī šoreiz Big Diamonds un LSPA/Rīga spēle aizritēja spraigā un interesantā cīņā, turklāt arī rezultāts bija identisks 4:3, tikai šoreiz šīs uzvaras izcīnīšanai nācās izpildīt arī pēcspēles metienus, kuros veiksmīgāki izrādījās jaunie rīdzinieki.
Trešdiena, 31. oktobris, Narvas ledus halle (Narvā).59. HC Big Diamonds – SC LSPA/Rīga 3:4 (2:0, 0:3, 1:0, 0:1)Vārtu guvēji:
6:26 Iļjins 1:0,
12:01 Sorokins (Mleko, Krauz) 2:0,
23:58 Cibuļskis (Ozoliņš, Fadejevs) 1:2,
35:56 Borovkovs (Jerofejevs) 2:2,
37:51 Cibuļskis (Gricinskis, Bajarins) 2:3,
47:08 Iļjins 3:3,
65:00 Jekimovs 3:4 (Izšķirošais pēcspēles metiens).Vārtsargi: Terentjev - Enkuzens
Trešdiena, 31. oktobris, Daugavpils ledus halle (Daugavpilī).58. DHK Latgale – HK ASK/Ogre 1:2 (1:1, 0:0, 0:0, 0:1)Vārtu guvēji:
1:22 Razgals (vair.) 0:1,
8:08 Staltmanis (Zeltiņš, Maslovskis) 1:1,
63:09 Brahmanis (Kerčs, vair.) 1:2.Vārtsargi: Kousals – Legzda
Trešdiena, 31. oktobris, Elektrēnu ledus halle (Elektrēnos).57. SC Energija – HK Rīga 2000 3:5 (2:3, 0:0, 1:2)Vārtu guvēji:
1:15 Brancis (Meija, Brakss) 0:1,
3:53 Brancis (Brakss, Želubovskis) 0:2,
10:37 Ābols (Galzkovs) 0:3,
12:32 Vaiciukevičs (Aliukonis, Kulesius) 1:3,
14:22 Vaiciukevičs (Slikas, Kieras) 2:3,
47:36 Slikas (Kieras, Aliukonis) 3:3,
51:55 Brancis (Meija, Demiters) 3:4,
55:14 Brancis (Želubovskis, Meija) 3:5.