2008. gada 26. februārī Ieradušies: A. Rukmanis, M. Pagodkins, H. M. Ozoliņbeiks.

1. Par hokejista Andreja Lavrenova iesniegumu par diskvalifikācijas laika samazināšanu
Nolēma:
1.1. Apstiprināt Andreja Lavrenova diskvalifikācijas termiņu no 2008. gada 1. jūnija līdz 2009. gada 3. aprīlim un aizstāt to ar nosacītu diskvalifikāciju, pamatojoties uz LHF DSN 18. punktu.
1.2. Lūgt LHF valdi apstiprināt A. Lavrenova diskvalifikācijas aizstāšanu ar nosacītu diskvalifikāciju.
2. . Par „ASK/Ogre” hokejista Dmitrija Korņilova noraidījumu no laukuma uz 25 minūtēm par spļaušanu pretiniekam sejā 16. februāra spēlē „ASK/Ogre” – „Latgale”.
Ņemot vērā spēlēs galvenā tiesneša Normunda Šaca ziņojumu LHF un tajā norādīto D. Korņilova pārkāpumu un to, ka rupjš pārkāpums izdarīts atkārtoti, nosacītas diskvalifikācijas periodā (03.04.2007. – 03.04.2008.)
Nolēma:
2.1. Pamatojoties uz LHF DSN punktu 18., par 16.02.2008. spēles laikā izdarīto pārkāpumu piemērot Dmitrijam Korņilovam diskvalifikāciju uz 5 (piecām) spēlēm.
2.2. Minēto diskvalifikāciju D. Korņilovam piemērot 2008./2009. gada sezonā LHF rīkotajās sacensībās, tajā skaitā Latvijas kausa izcīņā un valsts čempionātos.
2.3. Sakarā ar to, ka pārkāpums izdarīts nosacītas diskvalifikācijas periodā, D. Korņilovam atlikušo nosacīto diskvalifikācijas periodu no 17.02.2008. līdz 03.04.2008. aizstāt ar reālu diskvalifikāciju, pamatojoties uz LHF DSN nolikuma 18. punktu..
3. Par „Big Diamonds” komandas neierašanos uz spēli 15. februārī ar „Rīga 2000”
Nolēma:
3.1. Pamatojoties uz „Samsung premjerlīgas” nolikuma punktu 11.8. par neierašanos uz spēli „Big Diamonds” komandai ir jāsedz klubam „Rīga 2000”visi izdevumi, kas radušies, lai sarīkotu minēto spēli.
3.2. Pamatojoties uz „Samsung premjerlīgas” nolikuma punktu 6.4 „Big Diamonds” komandai piešķirt tehnisko zaudējumu ar 0:5.
4. Par „Enegija” komandas neierašanos uz spēli 16. februārī ar „Rīga 2000”
Nolēma:
4.1. Pamatojoties uz „Samsung premjerlīgas” nolikuma punktu 11.8. par neierašanos uz spēli „Energija ” komandai ir jāsedz klubam „Rīga 2000”visi izdevumi, kas radušies, lai sarīkotu minēto spēli.
4.2. Pamatojoties uz „Samsung premjerlīgas” nolikuma punktu 6.4 „Energija” komandai piešķirt tehnisko zaudējumu ar 0:5.
5. Par hokeja tiesnešu neielaišanu Vidzemes ledus hallē uz „Samsung premjerlīgas” 2. februāra spēli, kurā mājas komanda bija „ASK/Ogre”
Nolēma:
5.1. Atzīt, ka šāda attieksme pret LHF tiesnešiem ir bezprecedenta gadījums un nolūkā nepieļaut līdzīgu gadījumu atkārtošanos, noteikt, ka par jebkuras Latvijas Hokeja federācijas oficiālas persona, kādi ir arī uz spēli oficiāli nozīmētie tiesneši, neielaišanu arēnā uz spēli atbildīga ir komanda, kura nodrošina attiecīgo spēli. („Samsung premjerlīgas” nolikuma punkts 11.12).
5.2.Gadījumā, ja atkārtosies „Samsung premjerlīgas” nolikuma 11.12 punkta pārkāpums, komandai, kuras mājas spēļu hallē tas notiks, tiks piešķirts zaudējums un un tai būs jāsedz visi zaudējumi, kuri radušies pretinieku komandai, saskaņā ar „Samsung premjerlīgas” nolikumu.
5.3. Šī lēmuma punktu 5.1 un 5.2 noteikumus attiecināt uz visām LHF organizētajām sacensībām visās vecuma grupās, tajā skaitā LHF kausa izcīņā.
5.4. Ar minēto lēmumu iepazīstināt visus LHF organizēto sacensību dalībniekus visās vecuma grupās, kā arī ledus halles, kuras nodrošina LHF rīkoto sacensību norisi.