"Ozolnieki" pārspēj "Latgali"

Šodienas pirmajā Latvijas atklātā hokeja čempionāta spēlē "Ozolnieki/Monarch" hokejisti izbraukumā pelnīti ar 3:1 apspēlēja Daugavpils "Latgali", nostiprinoties turnīra tabulas galvgalī.

Pirms šīs spēles intriga tika uzkurināta diezgan pamatīgi, jo "Latgale" savtīgu interešu dēļ nevēlējās pārcelt maču uz vēlāku laiku, lai arī "Ozolnieku" puse iesniedza oficiālu lūgumu (jau tuvākajā laikā gaidiet plašāku aprakstu saistītu ar šo maču). Jebkurā gadījumā mačs notika.

No spēles pirmajām minūtēm uz laukuma dominēja monarhi, kuri jau trešajā minūtē izvirzījās vadībā, kad ar lielu veiksmes palīdzību ripa atrada vietu vārtos pēc Viktora Lobačova metiena. Tikai perioda otrajā pusē pamazām iniciatīvu pārņēma "Latgales" spēlētāju, taču par aizraušanos uzbrukumā ātri vien tika sodīti, kad perfekti izspēlētu pretuzbrukumu ar metienu vārtu devītniekā noslēdza Ēriks Bisenieks.

Otrajā trešdaļā daugavpilieši arvien uzstājīgāk ciemojās "Ozolnieku" aizsardzības zonā, taču nekādā gadījumā nevarētu teikt, ka viņiem bija izteikts pārsvars, vēl vairāk, vārtus guva viesi nevis mājinieki - ripu vārtos iestūma Sergejs Povečerovskis. Vēl vēlāk viesi trāpīja arī pa vārtu pārliktni, taču pirms pēdējām 20 minūtēm rezultāts vairs nemainījās - 3:0 "Ozolnieki/Monarch" labā.

Visi mājinieku centieni gūt vismaz goda vārtus līdz pat priekšpēdējai minūtei bija nesekmīgi (ripu neizdevās ievirzīt pat tukšos vārtos), taču tad "Latgale" ieguva iespēju spēlēt sešatā pret trīs laukuma spēlētājiem, ar lielām pūlēm gūstot vienus vārtus - 1:3.

"Ozolnieki/Monarch" izcīnīja pelnītu uzvaru ar 3:1, vēl vairāk nostiprinoties turnīra tabulas pirmajā pozīcijā.