Liepājnieku pārsteigums

Latvijas atklātā hokeja čempionāta ceturtajā finālspēlē pašreizējā čempionvienība "Liepājas Metalurgs" viesos ar rezultātu 3:2 pēcspēles metienu sērijā pieveica "Dinamo/Juniors" komandu. Izšķirošo pēcspēles metienu realizēja Edgars Brancis. Šādu pārsteigumu negaidīja ne dinamieši, ne lielākā daļa hokeja līdzjutēju. Daudzi bija pārliecināti, ka jau šodien „Dinamo/Juniors” saņems zelta medaļas. Tomēr liepājnieki nepadevās, parādīja spēles raksturu, turpinot cīņu par čempionkausu.

Otrā perioda sākumā ar divu minūšu intervālu "Liepājas Metalurgs" komandas labā vārtus guva Juris Ozols un Edmunds Kniksts, taču jau pēc trim minūtēm Roberts Bukarts samazināja rezultāta starpību līdz 1:2.

Trešajā periodā "Dinamo Juniors" panāca izlīdzinājumu, kad precīzi meta Oskars Cibuļskis un mačs turpinājās pagarinājumā. Tajā rezultāts nemainījās, sekoja pēcspēles metieni, kurā "Liepājas Metalurgs" komanda uzvarēja ar 1:0. Piektā finālspēle notiks pirmdien, 5. aprīlī Liepājā, sākums plkst. 14:00.