U-18 izlase pieveic baltkrievus

Latvijas U-18 hokeja izlase savā otrajā spēlē, Minsk Cup turnīra ietvaros ar rezultātu 7:3 (0:1, 4:0, 3:2) pārspēja mājiniekus Baltkrievijas U-18 izlasi.

Spēlē pret Baltkrievijas U-18 komandu Latvijas treneru korpuss vārtus uzticēja sargāt Nilam Grīnfogelam. Pirmais periods beidzās ar mājinieku minimālu pārsvaru, 0:1. Otrajā periodā Latvijas komanda mobilizējās, gūstot četrus vārtus, izcēlās Eisaks, Andersons un divreiz Lavrovs, pirms pēdējās trešdaļas jau pieklājīgi, 4:1. Pēdējā periodā Latvijas jauniešu izlase spēja rezultātu vēl palielināt, spēlējot lielajā vairākumā savus otros vārtus spēlē guva aizsargs, Jānis Eisaks, 5:1. Pēc īsa sprīža, Roberts Lipsbergs pārspēja baltkrievu vārtsargu sesto reizi. Mājinieki gan divus vārtus atguva, bet bija jau par vēlu. Punktu spēlei pielika Regnārs Kaļinovskis, 7:3. Latvijas komanda svin savu pirmo uzvaru turnīrā

Dienas otrajā spēlē Krievijas U-17 izlase pārliecinoši ar 6:1 pieveica Baltkrievijas U-17. Pēdējā turnīra dienā, Latvijas komanda tiksies ar Baltkrievijas U-17 un Krievijas U-17 sacentīsies ar Baltkrievijas U-18 izlasi.

Latvijas U-18 – Baltkrievija U-18 7:3 (0:1, 4:0, 3:2) Drindrožik (Filipov, Gridjušo) 07:06 (0:1), Eisaks (Andersons, vair.) 22:42 (1:1), Andersons (Siksna, vair.) 27:42 (2:1), Lavrovs (Andersons) 32:02 (3:1), Lavrovs (Andersons) 33:44 (4:1), Eisaks (Andersons, vair.+2) 47:21 (5:1), Lipsbergs (Hodzko, Kaļinovskis) 50:34 (6:1), Anikin (Safin) 50:52 (6:2), Zavinovskij (Filipov, Gavrus, vair.) 52:06 (6:3), Kaļinovskis (Lipsbergs, Hodzko) 56:54 (7:3).
Vārtsargi: Grīnfogels – Babariko (no 47:21 Šeļepņev)
Soda min: 16:16.