Jaunieši apspēlē arī Baltkrievijas U-17

Latvijas jauniešu izlase Baltkrievijā notiekošajā turnīrā Minsk Cup, aizvadīja savu pēdējo spēli, tiekoties ar Baltkrievijas U-17 komandu, kurā pārāki ar 5:2 (1:1, 3:1, 1:0) bija latvieši.

Pirmajā periodā Latvijas komandas labā vārtus guva Artūrs Birstiņš, pēc pāris minūtēm mūsu komandas pretinieki rezultātu izlīdzināja. Otrajā periodā Latvijas jauniešu komandu izvirzīja vadībā Juris Ziemiņš, perioda vidū Jānis Eisaks, izmantojot skaitlisko vairākumu, guva komandas trešos vārtus. Ceturtos vārtus Latvijas jauniešu izlases labā guva Miks Komuls. Baltkrievi spēja atbildēt vien ar Bujaka golu. Spēlei punktu pielika Toms Andersons, izmantojot otro skaitlisko vairākumu šajā spēlē, 5:2.

Otrajā spēlē Krievijas U-17 izlase, tikai pēcspēles metienos ar 2:1 pārspēja Baltkrievijas U-18 komandu, līdz ar to mūsu jauniešu izlase, turnīrā ierindojās otrajā vietā. Par Minsk Cup turnīra uzvarētājiem kļuva Krievijas U-17 hokeja izlase.

Latvija U-18 – Baltkrievija U-17 5:2 (1:1, 3:1, 1:0)
Birstiņš (Kurmis) 3:49 (1:0), Kubrakov 7:14 (1:1), Ziemiņš (Kurmis) 20:48 (2:0), Eisaks (Lavrovs, vair.) 28:56 (3:1), Bujak (Zalamaj, Jaikevičs) 26:05 (3:2), Komuls (Rautenšilds, Nīmanis) 36:44 (4:2), Andersons (Lavrovs, vair.) 46:14 (5:2).
Vārtsargi: Cimermanis – Tkačuk
Soda min.: 10:14