šodien Latvijas U20 hokeja izlase, galvenā trenera, Leonīda Tambijeva vadībā devās uz Austriju, kur no 7. līdz 9. novembrim piedalīsies četru valstu starptautiskajā turnīrā
Latvijas junioru pretinieki turnīrā būs mājinieki austrieši, kā arī Dānijas un Baltkrievijas vienaudži. Šis būs Latvijas U20 hokeja izlases otrais turnīrs, gatavojoties pasaules čempionātam augstākajā divīzijā, kas no 26. decembra līdz 5. janvārim norisināsies Krievijas pilsētā Ufā.
Diemžēl veselības problēmu dēļ mājās palika Ziemeļamerikā spēlējošais uzbrucējs Rihards Marenis. Uz turnīru Austrijā devās 22 hokejisti (2 vārtsargi, 8 aizsargi, 12 uzbrucēji).
Latvijas U-20 sastāvs turnīram Austrijā:
nr. | uzvārds vārds | Poz. | Dz. d. | klubs |
---|---|---|---|---|
1. | Punnenovs Ivars | V | 30.05.1994 | Rapperswil U20 (Šveice) |
2. | Cimermanis Rihards | V | 22.03.1993 | HK Rīga |
3. | Augstkalns Edmunds | A | 25.08.1994 | HK Rīga |
4. | Škuratovs Patriks | A | 26.03.1994 | HK Rīga |
5. | Zvirbulis Pauls | A | 24.02.1993 | HK Rīga |
6. | Lipsbergs Krišs | A | 03.04.1993 | HK Rīga |
7. | Gelažis Matīss | A | 15.05.1994 | Graz 99ers (Austrija) |
8. | Siksna Edgars | A | 15.01.1993 | Liepājas Metalurgs |
9. | Nīmanis Kristaps | A | 21.07.1993 | Red Ducks (Somija) |
10. | Ozols Kalvis | A | 27.10.1993 | HK Rīga |
11. | Jeļisejevs Nikolajs | U | 07.07.1994 | HK Rīga |
12. | Dašutins Artjoms | U | 10.01.1993 | HK MVD (Krievija) |
13. | Kuzmenkovs Artūrs | U | 01.12.1993 | Liepājas Metalurgs |
14. | Ozoliņš Kārlis | U | 16.03.1994 | Liepājas Metalurgs |
15. | Andersons Toms | U | 25.11.1993 | Bern U20 (Šveice) |
16. | Kurmis Edgars | U | 06.02.1993 | HK Rīga |
17. | Lavrovs Martins | U | 31.03.1994 | HK Rīga |
18. | Rancevs Lauris | U | 17.10.1993 | HK Rīga |
19. | Siksnis Andris | U | 06.05.1993 | HK Rīga |
20. | Begovs Rustams | U | 26.06.1993 | HK Rīga |
21. | Bukarts Rihards | U | 31.12.1995 | HK Rīga |
22. | Golovkovs Georgs | U | 12.07.1995 | HK Rīga |
Turnīra kalendārs:
Datums | Laiks | Spēle |
---|---|---|
07.11.2012. | 15:30 | Baltkrievija - Latvija |
07.11.2012. | 18:30 | Austrija – Dānija |
08.11.2012. | 15:30 | Dānijas - Baltkrievija |
08.11.2012. | 18:30 | Austrija - Latvija |
09.11.2012. | 15:30 | Latvija - Dānija |
09.11.2012. | 18:30 | Austrija Baltkrievija |
Pēc Latvijas laika