Games

# Game Tournament Venue Date Time Score
51 DLSS - Baltie Vilki 2019/2020: LBJČH: U17 Daugavpils ledus halle 22.10.2019. 13:20 6:7
39 IHS/Prizma - Venta 2002 2019/2020: LBJČH: U17 Volvo SC ledus halle 25.10.2019. 17:00
30 Baltie Vilki - HS Rīga 2004 2019/2020: LBJČH: U17 Inbox.lv ledus halle 26.10.2019. 15:45
24 IHS/Prizma - HS Rīga 2004 2019/2020: LBJČH: U17 Volvo SC ledus halle 27.10.2019. 17:00
41 Prizma/IHS - HS Rīga 2019/2020: OHL Volvo SC ledus halle 22.10.2019. 19:00 1:3
42 HK Liepāja - HK Dinaburga 2019/2020: OHL LOC ledus halle 23.10.2019. 19:30
43 HK Zemgale LLU - HK Kurbads 2019/2020: OHL Jelgavas ledus halle 23.10.2019. 19:30
47 HS Rīga - HK Olimp 2019/2020: OHL Hokeja halle Rīga 26.10.2019. 13:00
45 HK MOGO - Prizma/IHS 2019/2020: OHL Mogo ledus halle 26.10.2019. 13:30
46 HK Kurbads - HK Zemgale LLU 2019/2020: OHL Kurbads ledus halle 26.10.2019. 15:00
44 HK Dinaburga - HK Liepāja 2019/2020: OHL Daugavpils ledus halle 26.10.2019. 17:00
19 Mārupes HS - Pārdaugava 08 2019/2020: LBJČH: U13: B grupa Arēna Rīga 23.10.2019. 15:00
53 Jūrmalas SS - BHC 37 2019/2020: LBJČH: U13: B grupa Volvo SC ledus halle 26.10.2019. 14:45
55 HS Rīga 2009 - Kauno Baltu Ainiai 2019/2020: LBJČH: U13: B grupa Hokeja halle Rīga 27.10.2019. 16:15
30 IHS/Prizma - LSSS/HK Liepāja 2019/2020: JAHL Volvo SC ledus halle 24.10.2019. 15:00
32 Zemgale Juniors - Venta 2002 2019/2020: JAHL Jelgavas ledus halle 24.10.2019. 18:15
21 Pārdaugava/Prizma - AKO/Mārupe 2019/2020: JAHL Volvo SC ledus halle 26.10.2019. 12:15
35 LSSS/HK Liepāja - AKO/Mārupe 2019/2020: JAHL LOC ledus halle 27.10.2019. 12:30
37 Venta 2002 - Pārdaugava/Prizma 2019/2020: JAHL Ventspils OC ledus halle 27.10.2019. 14:45
34 DLSS - Zemgale Juniors 2019/2020: JAHL Daugavpils ledus halle 27.10.2019. 15:00
3 JLSS U-11 A - Mārupes HS 2019/2020: LBJČH: U11: A grupa Jelgavas ledus halle 24.10.2019. 16:15
22 HC Klaipeda - Pārdaugava 09 2019/2020: LBJČH: U11: A grupa Volvo SC ledus halle 26.10.2019. 17:45
7 HS Mogo 10 - HS Rīga 2010-2 2019/2020: LBJČH: U11: B grupa Mogo ledus halle 27.10.2019. 12:45
48 HS Rīga 2009 U11 - HS Mogo 09 2019/2020: LBJČH: U11: A grupa Hokeja halle Rīga 27.10.2019. 14:45
43 Pārdaugava 09 - HC Klaipeda 2019/2020: LBJČH: U11: A grupa Volvo SC ledus halle 27.10.2019. 15:00
3 Mārupes HS - Venta 2002 2019/2020: LBJČH: U15: B grupa Mārupes Ledus Halle 27.10.2019.
10 Sieviešu klubu izlase - Ogre Juniors 2019/2020: LBJČH: U15: A grupa Volvo SC ledus halle 27.10.2019. 12:30
7 Pārdaugava 05 - Prizma/Pārdaugava 06 2019/2020: LBJČH: U15: B grupa Volvo SC ledus halle 27.10.2019. 13:00