Games

# Game Tournament Venue Date Time Score
1. HS Rīga - Latvija U-20 2019/2020: U-20 izlases pārbaudes spēles Hokeja halle Rīga 02.12.2019. 19:15 2:3 SO
75 Mārupes HS - Pārdaugava 10 2019/2020: LBJČH: U11: A grupa Arēna Rīga 04.12.2019. 15:00 2:14
74 Brocēnu NBJSS - JLSS U-11 A 2019/2020: LBJČH: U11: A grupa Volkswagen ledus halle 08.12.2019. 12:00
87 HS Rīga 2010-2 - DLSS 2010 2019/2020: LBJČH: U11: B grupa Hokeja halle Rīga 08.12.2019. 12:15
90 LSSS 2 - Ogre Juniors 2019/2020: LBJČH: U11: B grupa LOC ledus halle 08.12.2019. 12:15
76 Baltijas Vilki - HS Rīga 2009 U11 2019/2020: LBJČH: U11: A grupa Akropole, Rīga 08.12.2019. 12:30
91 Prizma/Pārdaugava U10 - HS Kurbads 2019/2020: LBJČH: U11: B grupa Volvo SC ledus halle 08.12.2019. 12:30
85 HS Mogo 10 - Hockey Punks 2019/2020: LBJČH: U11: B grupa Mogo ledus halle 08.12.2019. 12:45
77 DLSS 2009 - Pārdaugava 09 2019/2020: LBJČH: U11: A grupa Daugavpils ledus halle 08.12.2019. 13:00
42 HC Klaipeda - HS Mogo 09 2019/2020: LBJČH: U11: A grupa Volkswagen ledus halle 08.12.2019. 13:45
78 LSSS - SLRA Vilnius 2019/2020: LBJČH: U11: A grupa LOC ledus halle 08.12.2019. 14:00
86 JLSS U-11 B - HK Tukums 2019/2020: LBJČH: U11: B grupa Jelgavas ledus halle 08.12.2019. 14:00
88 Valmieras HK - Talsu NSS/THK 2019/2020: LBJČH: U11: B grupa Vidzemes OC ledus halle 08.12.2019. 14:30
89 HK Venta 2002 - MHK Rīga 11 2019/2020: LBJČH: U11: B grupa Ventspils OC ledus halle 08.12.2019. 15:45
75 HK Dinaburga - HK Kurbads 2019/2020: OHL Daugavpils ledus halle 04.12.2019. 19:00 1:6
76 HK Olimp - HK MOGO 2019/2020: OHL Inbox.lv ledus halle 04.12.2019. 19:00 5:1
77 HS Rīga - HK Zemgale LLU 2019/2020: OHL Hokeja halle Rīga 05.12.2019. 19:15 3:1
57 HS Rīga - HK Kurbads 2019/2020: OHL Hokeja halle Rīga 07.12.2019. 13:00
81 Prizma/IHS - HK Olimp 2019/2020: OHL Volvo SC ledus halle 07.12.2019. 13:00
78 HK Zemgale LLU - HK Liepāja 2019/2020: OHL Jelgavas ledus halle 07.12.2019. 17:00
80 HK Dinaburga - HK MOGO 2019/2020: OHL Daugavpils ledus halle 07.12.2019. 17:00
8 SHK L&L Gold - SHK Pārdaugava/Lauvas 2 2019/2020: LČ sievietēm: B grupa Akropole, Rīga 04.12.2019. 20:00 2:1
8 SHK Pārdaugava/Lauvas 1 - HC Grizzlys 2019/2020: LČ sievietēm: A grupa Volvo SC ledus halle 06.12.2019. 21:15
9 SHK Laima - HC Grizzlys 2019/2020: LČ sievietēm: A grupa Akropole, Rīga 07.12.2019. 11:15
9 SHK Tukums - Laima Juniors 2019/2020: LČ sievietēm: B grupa Tukuma ledus halle 08.12.2019. 16:15
42 DLSS - LSSS/HK Liepāja 2019/2020: JAHL Daugavpils ledus halle 05.12.2019. 18:00 2:0
43 Venta 2002 - HS Rīga 2003 2019/2020: JAHL Ventspils OC ledus halle 05.12.2019. 19:00 3:4 OT
63 Pārdaugava/Prizma - LSSS/HK Liepāja 2019/2020: JAHL Volvo SC ledus halle 08.12.2019. 13:15
65 Daugava - Venta 2002 2019/2020: JAHL Kurbads ledus halle 08.12.2019. 13:30
64 Zemgale Juniors - HS Rīga 2003 2019/2020: JAHL Jelgavas ledus halle 08.12.2019. 16:00
77 HK Ozolnieki/Tukums - HS Rīga 2005 2019/2020: LBJČH: U17 Ozo ledus halle 06.12.2019. 16:45 1:9
76 JLSS - DLSS 2019/2020: LBJČH: U17 Jelgavas ledus halle 07.12.2019. 12:00
75 Daugava - Kaunas/Klaipeda 2019/2020: LBJČH: U17 Vidzemes ledus halle 07.12.2019. 12:45
79 Jūrmalas SS/EVHS - Baltie Vilki 2019/2020: LBJČH: U17 Volvo SC ledus halle 07.12.2019. 15:45
80 IHS/Prizma - HS Kurbads 2019/2020: LBJČH: U17 Volvo SC ledus halle 07.12.2019. 18:00
34 Prizma/Pārdaugava - Baltijas Vilki 2019/2020: LBJČH: U9: A grupa Tukuma ledus halle 07.12.2019. 10:00
35 JLSS U-9 - HS Rīga 2011 2019/2020: LBJČH: U9: A grupa Tukuma ledus halle 07.12.2019. 10:00
36 Pārdaugava - Zibeņi 2019/2020: LBJČH: U9: A grupa Tukuma ledus halle 07.12.2019. 10:45
37 Mārupes HS - Kauno Baltu Ainiai 2019/2020: LBJČH: U9: A grupa Tukuma ledus halle 07.12.2019. 10:45
38 JLSS U-9 - Baltijas Vilki 2019/2020: LBJČH: U9: A grupa Tukuma ledus halle 07.12.2019. 11:45
39 Prizma/Pārdaugava - LSSS 2019/2020: LBJČH: U9: A grupa Tukuma ledus halle 07.12.2019. 11:45
27 MHK Rīga - HS Mogo 11 2019/2020: LBJČH: U9: B grupa Vidzemes OC ledus halle 07.12.2019. 12:00
28 Valmieras HK - HK Olaine 2019/2020: LBJČH: U9: B grupa Vidzemes OC ledus halle 07.12.2019. 12:00
40 Mārupes HS - HC Klaipeda 2019/2020: LBJČH: U9: A grupa Tukuma ledus halle 07.12.2019. 12:30
41 BHC37 - HS Rīga 2011 2019/2020: LBJČH: U9: A grupa Tukuma ledus halle 07.12.2019. 12:30
29 HK Venta 2002 - Ice Academy 2019/2020: LBJČH: U9: B grupa Vidzemes OC ledus halle 07.12.2019. 12:45
30 Ogre Juniors - HK Tukums 2019/2020: LBJČH: U9: B grupa Vidzemes OC ledus halle 07.12.2019. 12:45
23 Mārupes HS - Zibeņi 2019/2020: LBJČH: U9: A grupa Tukuma ledus halle 07.12.2019. 13:30
31 MHK Rīga - Brocēnu NBJSS 2019/2020: LBJČH: U9: B grupa Vidzemes OC ledus halle 07.12.2019. 13:45
32 Hockey Punks - HS Mogo 11 2019/2020: LBJČH: U9: B grupa Vidzemes OC ledus halle 07.12.2019. 13:45
43 Kauno Baltu Ainiai - BHC37 2019/2020: LBJČH: U9: A grupa Tukuma ledus halle 07.12.2019. 14:15
44 Pārdaugava - HC Klaipeda 2019/2020: LBJČH: U9: A grupa Tukuma ledus halle 07.12.2019. 14:15
33 HS Kurbads - HK Olaine 2019/2020: LBJČH: U9: B grupa Vidzemes OC ledus halle 07.12.2019. 14:30
34 Talsu NSS/THK - DLSS 2019/2020: LBJČH: U9: B grupa Vidzemes OC ledus halle 07.12.2019. 14:30
29 LSSS - Mārupes HS 2019/2020: LBJČH: U9: A grupa Tukuma ledus halle 07.12.2019. 15:15
35 Valmieras HK - Ice Academy 2019/2020: LBJČH: U9: B grupa Vidzemes OC ledus halle 07.12.2019. 15:30
36 Hockey Punks - Ogre Juniors 2019/2020: LBJČH: U9: B grupa Vidzemes OC ledus halle 07.12.2019. 15:30
37 DLSS - HK Venta 2002 2019/2020: LBJČH: U9: B grupa Vidzemes OC ledus halle 07.12.2019. 16:15
38 HS Kurbads - HK Tukums 2019/2020: LBJČH: U9: B grupa Vidzemes OC ledus halle 07.12.2019. 16:15
39 Talsu NSS/THK - Brocēnu NBJSS 2019/2020: LBJČH: U9: B grupa Vidzemes OC ledus halle 07.12.2019. 17:15
105 SLRA Vilnius - DLSS 2019/2020: LBJČH: U13: B grupa Vilnius Arena 07.12.2019. 12:00
106 Talsu NSS/THK - Kauno Baltu Ainiai 2019/2020: LBJČH: U13: B grupa Talsu hokeja halle 07.12.2019. 12:15
61 HS Mogo 07 - Ogre Juniors 2019/2020: LBJČH: U13: A grupa Mogo ledus halle 07.12.2019. 12:45
100 LSSS 2 - HS Rīga 2009 2019/2020: LBJČH: U13: B grupa LOC ledus halle 07.12.2019. 13:00
62 Brocēnu NBJSS - Pārdaugava 07 2019/2020: LBJČH: U13: A grupa Volkswagen ledus halle 07.12.2019. 13:45
64 Mārupes HS - Valmieras HK 2019/2020: LBJČH: U13: A grupa Mārupes Ledus Halle 07.12.2019. 14:15
103 JLSS U-13 B - Mārupes HS 2019/2020: LBJČH: U13: B grupa Jelgavas ledus halle 07.12.2019. 14:15
104 HS Mogo 08 - BHC 37 2019/2020: LBJČH: U13: B grupa Mogo ledus halle 07.12.2019. 14:30
38 HS Rīga 2008 - HC Klaipeda 2019/2020: LBJČH: U13: A grupa Hokeja halle Rīga 07.12.2019. 15:30
102 Pārdaugava 08 - Jūrmalas SS 2019/2020: LBJČH: U13: B grupa Volvo SC ledus halle 07.12.2019. 15:45
63 HK Tukums - LSSS 2019/2020: LBJČH: U13: A grupa Tukuma ledus halle 07.12.2019. 16:15
101 HS Kurbads - HS Mogo 07/08 2019/2020: LBJČH: U13: B grupa Kurbads ledus halle 07.12.2019. 18:00
110 Ogre Juniors - LSSS 2019/2020: LBJČH: U13: A grupa Vidzemes ledus halle 08.12.2019. 14:15
68 LSSS 2 - SLRA Vilnius 2019/2020: LBJČH: U13: B grupa LOC ledus halle 08.12.2019. 15:45
41 Talsu NSS/THK - Kauno Baltu Ainiai 2019/2020: LBJČH: U15: B grupa Talsu hokeja halle 07.12.2019. 14:15
59 Sieviešu klubu izlase - HS Rīga 2006 2019/2020: LBJČH: U15: A grupa Volvo SC ledus halle 07.12.2019. 18:45
66 HK Tukums/Ozolnieki - Neman Grodno 2019/2020: LBJČH: U15: A grupa Tukuma ledus halle 08.12.2019. Canc.
64 Ogre Juniors - LSSS 2019/2020: LBJČH: U15: A grupa Vidzemes ledus halle 08.12.2019. 12:00
49 Talsu NSS/THK - JLSS 2019/2020: LBJČH: U15: B grupa Talsu hokeja halle 08.12.2019. 12:00
63 Valmieras HK - HS Rīga 2006 2019/2020: LBJČH: U15: A grupa Vidzemes OC ledus halle 08.12.2019. 12:15
65 DLSS - Sieviešu klubu izlase 2019/2020: LBJČH: U15: A grupa Daugavpils ledus halle 08.12.2019. 14:45
51 Pārdaugava 05 - HS Rīga 2007 2019/2020: LBJČH: U15: B grupa Volvo SC ledus halle 08.12.2019. 15:00
50 Brocēnu NBJSS - Kauno Baltu Ainiai 2019/2020: LBJČH: U15: B grupa Volkswagen ledus halle 08.12.2019. 15:30
62 Pārdaugava 06 - HS Kurbads 2019/2020: LBJČH: U15: A grupa Volvo SC ledus halle 08.12.2019. 15:45
52 Venta 2002 - Mārupes HS 2019/2020: LBJČH: U15: B grupa Ventspils OC ledus halle 08.12.2019. 17:30