Spēles

# Spēle Turnīrs Vieta Datums Laiks Rezultāts
11 HK Kurbads - HK Lido 2018/2019: OHL Kurbads ledus halle 19.09.2018. 19:00 11:1
9 HK MOGO - HS Rīga 2018/2019: OHL Mogo ledus halle 19.09.2018. 19:15 7:0
10 HK Zemgale LLU - HK Prizma 2018/2019: OHL Jelgavas ledus halle 19.09.2018. 19:30 4:3 PSM
12 HK Lido - HS Rīga 2018/2019: OHL Mogo ledus halle 22.09.2018. 13:30 1:3
14 HK Zemgale LLU - HK MOGO 2018/2019: OHL Jelgavas ledus halle 22.09.2018. 16:00 0:5
13 HK Liepāja - HK Prizma 2018/2019: OHL LOC ledus halle 22.09.2018. 17:00 2:7
6 Brocēnu NBJSS - HS Mogo 07 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Volkswagen ledus halle 22.09.2018. 10:00 7:5
10 HK Tukums/Ozo - HSR 06/07 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Tukuma ledus halle 22.09.2018. 13:00 6:5
10 Ogre juniors - Elektrēnu DKLRM 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Vidzemes ledus halle 22.09.2018. 13:50 1:4
9 DLSS - HSR 2007 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Daugavpils ledus halle 22.09.2018. 14:15 5:7
6 Prizma/Pārdaugava 06 - LSSS 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Volvo SC ledus halle 22.09.2018. 14:30 4:7
7 Pārdaugava 06 - HS Mārupe Zaļi 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Volvo SC ledus halle 22.09.2018. 16:15 5:2
7 HS Mogo - Kauno BTA 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Mogo ledus halle 22.09.2018. 16:15 2:6
9 Pārdaugava 07 - HSR 2008 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Volvo SC ledus halle 22.09.2018. 18:00
14 Brocēnu NBJSS 09 - Jūrmalas SS 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Volkswagen ledus halle 22.09.2018. 12:00 3:11
20 Brocēnu NBJSS 08 - LSSS 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Volkswagen ledus halle 23.09.2018. 12:00 2:6
18 Pārdaugava 08 - Ogre Juniors 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Volvo SC ledus halle 23.09.2018. 12:15 2:0
13 HS MOGO 09 - Valmieras HK/BSS 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Mogo ledus halle 23.09.2018. 12:45 2:33
11 HSR 2008/09 - Liepājas SSS 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Hokeja halle Rīga 23.09.2018. 13:15 9:4
17 Mārupes HS/Zaļi - HK Tukums 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Mārupes Ledus Halle 23.09.2018. 14:15 8:2
21 THK/Talsu NSS - DLSS-1 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Talsu hokeja halle 23.09.2018. 14:15 7:5
19 BHC 37 - JLSS U11 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Inbox.lv ledus halle 23.09.2018. 14:30 1:2
16 HSR 2009 - Vilnius SLRA 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Hokeja halle Rīga 23.09.2018. 14:45 7:1
15 JLSS - Pārdaugava 09 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Jelgavas ledus halle 23.09.2018. 15:30 4:5 PSM
12 Mārupes HS/Balti - DLSS 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Mārupes Ledus Halle 23.09.2018. 15:45 3:7
25 IHS/Prizma - IHS/Pārdaugava 2018/2019: LBJČH: U17 Volvo SC ledus halle 22.09.2018. 12:15 0:12
18 HK Venta 2002 - Pirāti 2018/2019: LBJČH: U17 Ventspils OC ledus halle 22.09.2018. 13:15 3:6
21 HC Klaipeda - LSSS 2018/2019: LBJČH: U17 LOC ledus halle 22.09.2018. 14:04 2:22
23 Jūrmalas SS/EVHS - Baltie Vilki 2018/2019: LBJČH: U17 Volvo SC ledus halle 22.09.2018. 17:05 0:8
19 HSR 2004 - Daugava/Sāga 2018/2019: LBJČH: U17 Mogo ledus halle 22.09.2018. 18:00 7:3
24 JLSS U-17 - HK Tukums/Brocēnu NBJSS 2018/2019: LBJČH: U17 Jelgavas ledus halle 22.09.2018. 18:15 15:4
49 HSR 2004 - HSR 2003 2018/2019: LBJČH: U17 Mogo ledus halle 23.09.2018. 14:15 4:7
10 HSR 2005 - Pārdaugava 04 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Hokeja halle Rīga 23.09.2018. 11:30 2:4
14 Talsu NSS/THK - Brocēnu NBJSS 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Talsu hokeja halle 23.09.2018. 12:00 1:2
9 HS Kurbads 04 - Pārdaugava 06 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Kurbads ledus halle 23.09.2018. 13:00 3:0
12 LSSS - Sieviešu klubu izlase 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa LOC ledus halle 23.09.2018. 13:30 0:6
13 Valmieras HK/BSS - DLSS 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Vidzemes OC ledus halle 23.09.2018. 14:30 3:4
8 Kurbads 05 - JLSS 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Kurbads ledus halle 23.09.2018. 14:45 0:4
10 Pērkons - Pārdaugava 05 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Kurbads ledus halle 23.09.2018. 16:30 0:8
15 Valmieras HK - Prizma 2018/2019: JAHL Vidzemes OC ledus halle 23.09.2018. 12:00 7:5
14 Zemgale Juniors - HSR 2002 2018/2019: JAHL Jelgavas ledus halle 23.09.2018. 13:00 3:4
16 Pārdaugava - Venta 2002 2018/2019: JAHL Volvo SC ledus halle 23.09.2018. 14:00 1:6
17 Daugavpils Dinaburg - Mārupe/Ako 2018/2019: JAHL Daugavpils ledus halle 23.09.2018. 15:30 4:0