„Juniors” bullīšos uzveic „Kurbadu”, „Monarhi” tiek galā ar „Daugavpili”

Sestdien, 2. novembrī Latvijas virslīgas hokeja čempionātā tika aizvadītas divas regulārās sezonas spēles. Pirmajā spēlē HK „Dinamo Juniors” ar 4:3 pēcspēles metienos uzveica čempionāta līdervienību HK ‘Kurbads’. Savukārt dienas otrajā spēlē HK „Ozolnieki/MONARCH” viesos ar 7:2 izcīnīja uzvaru pār Daugavpils hokejistiem.

Iepriekšējās divās savstarpējās spēlēs starp HK „Dinamo Juniors” un HK „Kurbads” vienībām ar 5:2 un 4:2 pārāka bija Vjačeslava Nazarova vadītā komanda. Arī šodien spēcīgāki izrādījās „Juniori”, kuri ar 4:3 pēcspēles metienos izcīnīja sesto uzvaru sezonā. Uzvarētāju rindās ar diviem vārtiem izcēlās Iļja Žučkovs, viņam arī realizēts pēcspēles metiens. Vieni vārti Aleksandra Pušnova un Ērika Smuļko kontā. HK „Kurbads” komandas labā divus vārtus guva virslīgas septembra vērtīgākais hokejists - Renārs Undelis. Vieni vārti Dmitrijam Šancovojam.

Otrajā dienas spēlē čempionāta autsaideri „Daugavpils” hokejisti uzņēma pieredzējušo „Ozolnieki/MONARCH” komandu. Abās savstarpējās spēlēs ar 5:3 un 9:0 pārāki izrādījās „Monarhi”. Arī šovakar daugavpiliešiem nebija ko likt pretī pieredzējušiem vīriem no Ozolniekiem. Pēc nospēlētām sešdesmit minūtēm tablo vēstīja 7:2 (4:1, 2:0, 1:1) viesu labā. Ozolnieku komandas rindās ar četriem punktiem izcēlās (2+2) Edgars Lipsbergs un (1+3) Aleksandrs Kerčs juniors, divi vārti aizsarga Mihaila Bogdanova kontā. Vienu reizi pretinieku vārtsargu pārspēja Alekandrs Sidorenkovs un Valentīns Feotistovs. Daugavpiliešiem abas reizes precīzs bija Edgars Apelis.

Nākamā virslīgas spēle ir paredzēta pēc IIHF izlašu pārtraukuma, kad 13. novembrī HK „Dinamo Juniors” uzņems Daugavpils hokejistus.