Latvijas hokeja izlase otrajā spēlē minimāli piekāpjas Krievijai

Svētdien, 2. aprīlī Latvijas hokeja izlase aizvadīja otro pārbaudes spēli ar Krievijas vienību. Spraigā cīņā ar 1:2 tika piedzīvots minimāls zaudējums. Latvijas komandas labā vienīgos vārtus guva Edgars Kulda.

Pirmajā trešdaļā viesiem izdevās gūt divus vārtus. Ar metienu no zilās līnijas  Zahars Arzamascevs atklāja rezultātu - 0:1. Diemžēl brīdi vēlāk Punnenovam nācās kapitulēt vēlreiz, kad ļoti precīzu metienu vārtu augšējā stūrī izpildīja Antons Burdasovs - 0:2. Otrajā periodā mūsu komanda vairākkārt bīstami apdraudēja Iļjas Sorokina sargātos vārtus, taču Krievijas izlases vārtsargs kapitulēja vien pamatlaika beigās, kad tālu Aleksandra Jerofejeva metienu pielaboja Edgars Kulda - 2:1.

Pēc spēles abas komandas izpildīja pēcspēles metienu sēriju, kurā Latvijas izlase izcīnīja uzvaru, vienīgo reizi precīzi metot Gintam Meijam.

Par labāko spēlētāju Latvijas izlases rindās tika atzīts Guntis Galviņš.

Nākmās pārbaudes spēles Latvijas hokeja izlasei paredzētas 7. un 8. aprīlī, kad Daugavpilī divas reizes sacentīsies ar Baltkrievijas komandu.

Latvija - Krievija 1:2 (0:2;0:0;1:0)

Vārti: 10:00 Arzamascevs (Ļeščenko) 0:1, 11:20 Burdasovs (Teļegins, Andronovs) 0:2, 53:37 E. Kulda (Indrašis, Jerofejevs) 1:2
Soda min.: 33:33

Metieni: 25-29
Vārtsargi: Ivars Punnenovs - Iļja Sorokins