Spēles

# Spēle Turnīrs Vieta Datums Laiks Rezultāts
10 HSR 2005 - Pārdaugava 04 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Hokeja halle Rīga 23.09.2018. 11:30 2:4
14 Talsu NSS/THK - Brocēnu NBJSS 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Talsu hokeja halle 23.09.2018. 12:00 1:2
9 HS Kurbads 04 - Pārdaugava 06 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Kurbads ledus halle 23.09.2018. 13:00 3:0
12 LSSS - Sieviešu klubu izlase 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa LOC ledus halle 23.09.2018. 13:30 0:6
13 Valmieras HK/BSS - DLSS 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Vidzemes OC ledus halle 23.09.2018. 14:30 3:4
8 Kurbads 05 - JLSS 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Kurbads ledus halle 23.09.2018. 14:45 0:4
10 Pērkons - Pārdaugava 05 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Kurbads ledus halle 23.09.2018. 16:30 0:8
1 Ozolnieki Juniors - Pārdaugava 06 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Ozo ledus halle 24.09.2018. 11:00 5:3
46 Sieviešu klubu izlase - Pērkons 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Volvo SC ledus halle 24.09.2018. 16:30 7:1
14 JLSS - HS Kurbads 04 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Jelgavas ledus halle 30.09.2018.
15 Ozolnieki Juniors - Kurbads 05 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Ozo ledus halle 30.09.2018. 11:30
15 Pārdaugava 05 - Brocēnu NBJSS 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Volvo SC ledus halle 30.09.2018. 12:30
16 DLSS - Talsu NSS/THK 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Daugavpils ledus halle 30.09.2018. 13:45
19 Pērkons - HK Venta 2002/Tukums 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Kurbads ledus halle 30.09.2018. 14:00
12 Pārdaugava 04 - HSR 2006 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Volvo SC ledus halle 30.09.2018. 14:45
17 Sieviešu klubu izlase - Valmieras HK/BSS 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Volvo SC ledus halle 30.09.2018. 15:00
13 Pārdaugava 06 - HSR 2005 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Volvo SC ledus halle 30.09.2018. 16:30
18 Ogre juniors - LSSS 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Vidzemes ledus halle 30.09.2018. 16:50
15 Valmieras HK - Prizma 2018/2019: JAHL Vidzemes OC ledus halle 23.09.2018. 12:00 7:5
14 Zemgale Juniors - HSR 2002 2018/2019: JAHL Jelgavas ledus halle 23.09.2018. 13:00 3:4
16 Pārdaugava - Venta 2002 2018/2019: JAHL Volvo SC ledus halle 23.09.2018. 14:00 1:6
17 Daugavpils Dinaburg - Mārupe/Ako 2018/2019: JAHL Daugavpils ledus halle 23.09.2018. 15:30 4:0
20 Daugavpils Dinaburg - Liepājas SSS 2018/2019: JAHL Daugavpils ledus halle 30.09.2018.
19 Pārdaugava - Prizma 2018/2019: JAHL Volvo SC ledus halle 30.09.2018. 12:00
20 Brocēnu NBJSS 08 - LSSS 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Volkswagen ledus halle 23.09.2018. 12:00 2:6
18 Pārdaugava 08 - Ogre Juniors 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Volvo SC ledus halle 23.09.2018. 12:15 2:0
13 HS MOGO 09 - Valmieras HK/BSS 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Mogo ledus halle 23.09.2018. 12:45 2:33
11 HSR 2008/09 - Liepājas SSS 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Hokeja halle Rīga 23.09.2018. 13:15 9:4
17 Mārupes HS/Zaļi - HK Tukums 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Mārupes Ledus Halle 23.09.2018. 14:15 8:2
21 THK/Talsu NSS - DLSS-1 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Talsu hokeja halle 23.09.2018. 14:15 7:5
19 BHC 37 - JLSS U11 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Inbox.lv ledus halle 23.09.2018. 14:30 1:2
16 HSR 2009 - Vilnius SLRA 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Hokeja halle Rīga 23.09.2018. 14:45 7:1
15 JLSS - Pārdaugava 09 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Jelgavas ledus halle 23.09.2018. 15:30 4:5 PSM
12 Mārupes HS/Balti - DLSS 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Mārupes Ledus Halle 23.09.2018. 15:45 3:7
38 HC Klaipēda - Brocēnu NBJSS 08 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Volkswagen ledus halle 29.09.2018.
23 JLSS U11 - Brocēnu NBJSS 08 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Jelgavas ledus halle 30.09.2018.
25 HC Klaipēda - Pārdaugava 08 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Volkswagen ledus halle 30.09.2018.
27 Vilnius SLRA - Mārupes HS/Zaļi 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Ozo ledus halle 30.09.2018.
16 Brocēnu NBJSS 09 - JLSS 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Volkswagen ledus halle 30.09.2018.
17 Valmieras HK/BSS - Jūrmalas SS 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Vidzemes OC ledus halle 30.09.2018.
26 HK Tukums - HS MOGO 08 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Tukuma ledus halle 30.09.2018. 12:00
18 DLSS - HS MOGO 09 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Daugavpils ledus halle 30.09.2018. 12:00
22 LSSS - THK/Talsu NSS 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa LOC ledus halle 30.09.2018. 12:15
28 HS Kurbads - HSR 2009 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Kurbads ledus halle 30.09.2018. 12:30
19 Liepājas SSS - Mārupes HS/Balti 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa LOC ledus halle 30.09.2018. 14:00
20 HSR 2008/09 - Venta 2002 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Hokeja halle Rīga 30.09.2018. 14:15
24 Ogre Juniors - BHC 37 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Vidzemes ledus halle 30.09.2018. 15:20
49 HSR 2004 - HSR 2003 2018/2019: LBJČH: U17 Mogo ledus halle 23.09.2018. 14:15 4:7
22 Kauno BTA - DLSS 2018/2019: LBJČH: U17 Daugavpils ledus halle 28.09.2018. 18:15
30 DLSS - Kauno BTA 2018/2019: LBJČH: U17 Daugavpils ledus halle 29.09.2018. 10:30
29 LSSS - HC Klaipeda 2018/2019: LBJČH: U17 LOC ledus halle 29.09.2018. 14:00
31 Baltie Vilki - Jūrmalas SS/EVHS 2018/2019: LBJČH: U17 Inbox.lv ledus halle 29.09.2018. 14:00
27 Daugava/Sāga - HSR 2004 2018/2019: LBJČH: U17 Kurbads ledus halle 29.09.2018. 14:15
32 HK Tukums/Brocēnu NBJSS - JLSS U-17 2018/2019: LBJČH: U17 Tukuma ledus halle 29.09.2018. 14:30
26 Pirāti - HK Venta 2002 2018/2019: LBJČH: U17 Mogo ledus halle 29.09.2018. 16:15
28 Pērkons - HSR 2003 2018/2019: LBJČH: U17 Kurbads ledus halle 29.09.2018. 16:30
33 IHS/Pārdaugava - IHS/Prizma 2018/2019: LBJČH: U17 Volvo SC ledus halle 29.09.2018. 17:30
35 HSR 2003 - HK Venta 2002 2018/2019: LBJČH: U17 Hokeja halle Rīga 30.09.2018. 12:00
15 HK Prizma - HK Kurbads 2018/2019: OHL Volvo SC ledus halle 25.09.2018. 19:00
17 HK MOGO - HK Liepāja 2018/2019: OHL Mogo ledus halle 26.09.2018. 19:15
18 HK MOGO - HK Kurbads 2018/2019: OHL Mogo ledus halle 29.09.2018. 13:30
19 HK Liepāja - HK Lido 2018/2019: OHL LOC ledus halle 29.09.2018. 17:00
15 Valmieras HK/BSS - Prizma/Pārdaugava 06 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Vidzemes OC ledus halle 29.09.2018.
14 Kauno BTA - Jūrmalas SS 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Volkswagen ledus halle 29.09.2018.
12 HK Tukums/Ozo - HSR 2008 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Tukuma ledus halle 29.09.2018. 12:00
14 LSSS - Pārdaugava 06 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa LOC ledus halle 29.09.2018. 12:15
13 HS Mārupe Zaļi - JLSS U-13 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Mārupes Ledus Halle 29.09.2018. 13:45
11 HSR 06/07 - HK Venta 2002 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Hokeja halle Rīga 29.09.2018. 14:00
13 HS Mārupe Balti - Pārdaugava 07 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Mārupes Ledus Halle 29.09.2018. 15:30
15 HS Mogo 07 - HS Mogo 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Mogo ledus halle 29.09.2018. 18:30