Spēles

# Spēle Turnīrs Vieta Datums Laiks Rezultāts
121 HSR 2007 - JLSS U-13 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Hokeja halle Rīga 23.02.2019. 10:45 4:1
123 Prizma/Pārdaugava 06 - HS Mārupe Zaļi 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Volvo SC ledus halle 23.02.2019. 12:15 3:1
84 Jūrmalas SS - Kauno BTA 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Majoru SLS 23.02.2019. 14:00 0:9
120 Ogre juniors - DLSS 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Vidzemes ledus halle 23.02.2019. 14:10 4:1
83 Pārdaugava 07 - HS Mogo 07 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Volvo SC ledus halle 23.02.2019. 14:30 2:5
124 LSSS - Valmieras HK/BSS 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa LOC ledus halle 23.02.2019. 14:45 3:4 PSM
80 HK Tukums/Ozo - HS Mogo 07 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Tukuma ledus halle 26.02.2019. 18:00 4:0
85 HSR 06/07 - HS Mārupe Balti 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Hokeja halle Rīga 02.03.2019. 10:45 12:0
89 Brocēnu NBJSS - HSR 2008 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Volkswagen ledus halle 02.03.2019. 12:00 4:3
128 DLSS - HSR 2007 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Daugavpils ledus halle 02.03.2019. 13:45 2:5
88 Jūrmalas SS - Pārdaugava 07 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Majoru SLS 02.03.2019. 14:00 2:11
129 Elektrēnu DKLRM - Ogre juniors 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Volvo SC ledus halle 02.03.2019. 15:30 0:4
125 Prizma/Pārdaugava 06 - LSSS 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Volvo SC ledus halle 02.03.2019. 15:45 7:1
126 Pārdaugava 06 - HS Mārupe Zaļi 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Volvo SC ledus halle 02.03.2019. 17:30 8:0
87 HK Tukums/Ozo - HS Mogo 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Tukuma ledus halle 02.03.2019. 17:45 8:0
86 HS Mogo 07 - HK Venta 2002 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Mogo ledus halle 02.03.2019. 18:45 5:11
91 HK Tukums/Ozo - Jūrmalas SS 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Tukuma ledus halle 09.03.2019. 12:00 10:0
133 LSSS - Pārdaugava 06 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa LOC ledus halle 09.03.2019. 12:15 3:7
90 Pārdaugava 07 - Brocēnu NBJSS 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Volvo SC ledus halle 09.03.2019. 12:15 2:3 PSM
134 Valmieras HK/BSS - Prizma/Pārdaugava 06 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Vidzemes OC ledus halle 09.03.2019. 13:15 7:5
132 HS Mārupe Zaļi - JLSS U-13 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Mārupes Ledus Halle 09.03.2019. 13:45 8:3
93 Kauno BTA - HSR 06/07 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Volkswagen ledus halle 09.03.2019. 14:30 4:8
130 HSR 2007 - Elektrēnu DKLRM 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Hokeja halle Rīga 09.03.2019. 14:45 8:1
92 HK Venta 2002 - HS Mogo 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Ventspils OC ledus halle 09.03.2019. 15:45 16:0
135 Prizma/Pārdaugava 06 - Valmieras HK/BSS 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Volvo SC ledus halle 12.03.2019. 12:15 8:4
149 Ogre juniors - HS Mārupe Zaļi 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Vidzemes ledus halle 14.03.2019. 13:30 3:2
147 DLSS - Valmieras HK/BSS 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Daugavpils ledus halle 14.03.2019. 16:15 0:3
136 Pārdaugava 06 - Valmieras HK/BSS 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Volvo SC ledus halle 16.03.2019. 12:15 6:3
140 Ogre juniors - HSR 2007 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Vidzemes ledus halle 16.03.2019. 12:45 3:8
95 Jūrmalas SS - HK Tukums/Ozo 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Majoru SLS 16.03.2019. 14:00 3:16
137 JLSS U-13 - LSSS 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Jelgavas ledus halle 16.03.2019. 15:00 5:4 PSM
49 HS Mogo 07 - HS Mārupe Balti 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Mogo ledus halle 16.03.2019. 17:30 7:3
138 DLSS - HS Mārupe Zaļi 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Mārupes Ledus Halle 22.03.2019. 13:00 2:3
143 LSSS - DLSS 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa LOC ledus halle 23.03.2019. 10:45 3:4
100 Brocēnu NBJSS - HS Mārupe Balti 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Volkswagen ledus halle 23.03.2019. 12:00 12:1
145 Prizma/Pārdaugava 06 - Pārdaugava 06 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Volvo SC ledus halle 23.03.2019. 12:15 3:6
144 Valmieras HK/BSS - JLSS U-13 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Vidzemes OC ledus halle 23.03.2019. 13:45 1:0
142 HS Mārupe Zaļi - Elektrēnu DKLRM 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Mārupes Ledus Halle 23.03.2019. 14:15 3:1
96 HSR 2008 - Kauno BTA 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Hokeja halle Rīga 23.03.2019. 15:00 7:2
98 HK Venta 2002 - Jūrmalas SS 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Ventspils OC ledus halle 23.03.2019. 15:45 14:2
97 HSR 06/07 - HS Mogo 07 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Hokeja halle Rīga 23.03.2019. 16:45 5:2
99 HK Tukums/Ozo - Pārdaugava 07 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Tukuma ledus halle 23.03.2019. 17:00 8:1
74 HK Venta 2002 - HS Mārupe Balti 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Ventspils OC ledus halle 24.03.2019. 17:15 12:0
104 HSR 2008 - HS Mogo 07 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Hokeja halle Rīga 25.03.2019. 16:45 9:0
148 Elektrēnu DKLRM - LSSS 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa LOC ledus halle 30.03.2019. 18:30 2:4
153 Elektrēnu DKLRM - LSSS 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa LOC ledus halle 31.03.2019. 10:00 6:5 PSM
152 DLSS - Valmieras HK/BSS 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Daugavpils ledus halle 06.04.2019. 13:45 3:1
103 HSR 06/07 - HS Mogo 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Hokeja halle Rīga 06.04.2019. 14:00 4:0
105 HS Mārupe Balti - Kauno BTA 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Mārupes Ledus Halle 06.04.2019. 14:15 1:6
154 Ogre juniors - HS Mārupe Zaļi 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Vidzemes ledus halle 09.04.2019. 13:30 5:0
101 HK Tukums/Ozo - Brocēnu NBJSS 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Tukuma ledus halle 09.04.2019. 18:00 2:1
163 Ogre juniors - Prizma/Pārdaugava 06 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Vidzemes ledus halle 10.04.2019. 15:45 7:1
108 HSR 06/07 - Jūrmalas SS 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Hokeja halle Rīga 13.04.2019. 12:00 13:0
158 Ogre juniors - Valmieras HK/BSS 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Vidzemes ledus halle 13.04.2019. 12:45 3:0
110 Brocēnu NBJSS - Kauno BTA 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Volkswagen ledus halle 13.04.2019. 13:30 7:0
156 DLSS - Pārdaugava 06 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Daugavpils ledus halle 13.04.2019. 13:45 2:6
159 HSR 2007 - LSSS 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Hokeja halle Rīga 13.04.2019. 13:45 6:1
106 HS Mārupe Balti - HS Mogo 07 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Mārupes Ledus Halle 13.04.2019. 14:15 1:8
109 HK Venta 2002 - HK Tukums/Ozo 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Ventspils OC ledus halle 13.04.2019. 17:30 4:5 PSM
36 Elektrēnu DKLRM - JLSS U-13 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Jelgavas ledus halle 14.04.2019. 12:45 2:5
102 HK Venta 2002 - Pārdaugava 07 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Ventspils OC ledus halle 14.04.2019. 13:15 0:4
100 Pārdaugava 06 - DLSS 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Volvo SC ledus halle 15.04.2019. 17:00 4:3 PSM
146 JLSS U-13 - Prizma/Pārdaugava 06 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Jelgavas ledus halle 15.04.2019. 19:10 3:2
151 JLSS U-13 - Prizma/Pārdaugava 06 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Jelgavas ledus halle 16.04.2019. 19:10 3:6
107 HSR 2008 - HS Mogo 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Hokeja halle Rīga 17.04.2019. 15:45 15:0
165 DLSS - JLSS U-13 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Daugavpils ledus halle 20.04.2019. 12:30
164 Elektrēnu DKLRM - Pārdaugava 06 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Volvo SC ledus halle 20.04.2019. 18:00
138 Ogre Juniors - Brocēnu NBJSS 08 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Vidzemes ledus halle 23.02.2019. 12:40 3:11
149 HS Kurbads - Pārdaugava 08 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Kurbads ledus halle 24.02.2019. 12:00 0:3
119 Pārdaugava 09 - HS MOGO 09 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Volvo SC ledus halle 24.02.2019. 12:00 5:0
148 HSR 2009 - HS MOGO 08 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Hokeja halle Rīga 24.02.2019. 12:15 6:4
150 Vilnius SLRA - BHC 37 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Ozo ledus halle 24.02.2019. 13:00 0:1
117 HSR 2008/09 - Valmieras HK/BSS 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Hokeja halle Rīga 24.02.2019. 13:45 6:4
154 JLSS U11 - LSSS 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Jelgavas ledus halle 24.02.2019. 14:00 2:4
120 Jūrmalas SS - JLSS 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Majoru SLS 24.02.2019. 14:00 4:0
118 Mārupes HS/Balti - Brocēnu NBJSS 09 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Mārupes Ledus Halle 24.02.2019. 14:30 3:2 PSM
152 HC Klaipēda - THK/Talsu NSS 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Volkswagen ledus halle 24.02.2019. 15:30 6:2
151 HK Tukums - Brocēnu NBJSS 08 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Tukuma ledus halle 24.02.2019. 16:15 0:4
153 Ogre Juniors - DLSS-1 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Vidzemes ledus halle 24.02.2019. 17:00 3:4 PSM
194 HS Kurbads - JLSS U11 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Kurbads ledus halle 02.03.2019. 10:15 4:2
125 Liepājas SSS - Venta 2002 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa LOC ledus halle 02.03.2019. 10:30 3:6
91 Vilnius SLRA - HC Klaipēda 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Elektrēni, Lietuva 02.03.2019. 18:30 3:2
157 HK Tukums - THK/Talsu NSS 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Tukuma ledus halle 03.03.2019. 12:00 3:5
160 Pārdaugava 08 - HSR 2009 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Volvo SC ledus halle 03.03.2019. 12:00 3:0
122 Brocēnu NBJSS 09 - HS MOGO 09 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Volkswagen ledus halle 03.03.2019. 12:00 2:3 PSM
123 Valmieras HK/BSS - Mārupes HS/Balti 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Vidzemes OC ledus halle 03.03.2019. 12:15 6:2
121 Pārdaugava 09 - Jūrmalas SS 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Volvo SC ledus halle 03.03.2019. 12:30 8:4
161 HS MOGO 08 - Mārupes HS/Zaļi 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Mogo ledus halle 03.03.2019. 12:45 1:3
156 DLSS-1 - HC Klaipēda 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Daugavpils ledus halle 03.03.2019. 13:15 5:9
158 Brocēnu NBJSS 08 - Vilnius SLRA 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Volkswagen ledus halle 03.03.2019. 13:30 2:4
159 BHC 37 - HS Kurbads 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Inbox.lv ledus halle 03.03.2019. 14:30 4:3 PSM
124 DLSS - HSR 2008/09 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Daugavpils ledus halle 03.03.2019. 15:00 0:11
163 HSR 2009 - BHC 37 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Hokeja halle Rīga 10.03.2019. 11:30 2:3 PSM
128 HS MOGO 09 - Valmieras HK/BSS 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Mogo ledus halle 10.03.2019. 12:45 2:7
165 Vilnius SLRA - THK/Talsu NSS 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Ozo ledus halle 10.03.2019. 13:00 3:2
126 HSR 2008/09 - Liepājas SSS 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Hokeja halle Rīga 10.03.2019. 13:00 9:1
130 JLSS - Pārdaugava 09 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Jelgavas ledus halle 10.03.2019. 13:00 1:3
164 HS Kurbads - Brocēnu NBJSS 08 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Kurbads ledus halle 10.03.2019. 13:45 6:5 PSM
129 Jūrmalas SS - Brocēnu NBJSS 09 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Majoru SLS 10.03.2019. 14:00 14:4
166 HK Tukums - DLSS-1 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Tukuma ledus halle 10.03.2019. 14:30 8:6
127 Mārupes HS/Balti - DLSS 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Mārupes Ledus Halle 10.03.2019. 15:45 3:10
168 Ogre Juniors - JLSS U11 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Vidzemes ledus halle 10.03.2019. 17:00 1:7
196 HK Tukums - HC Klaipēda 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Tukuma ledus halle 11.03.2019. 16:30 2:3
174 Mārupes HS/Zaļi - BHC 37 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Mārupes Ledus Halle 12.03.2019. 10:45 4:3
131 Brocēnu NBJSS 09 - JLSS 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Volkswagen ledus halle 12.03.2019. 12:00 2:3
173 Brocēnu NBJSS 08 - HSR 2009 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Volkswagen ledus halle 12.03.2019. 13:30 2:6
175 Pārdaugava 08 - HS MOGO 08 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Volvo SC ledus halle 12.03.2019. 14:00 5:0
171 DLSS-1 - Vilnius SLRA 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Daugavpils ledus halle 12.03.2019. 14:15 1:4
133 DLSS - HS MOGO 09 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Daugavpils ledus halle 12.03.2019. 16:00 16:5
169 JLSS U11 - HC Klaipēda 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Jelgavas ledus halle 12.03.2019. 16:15 2:5
135 Venta 2002 - HSR 2008/09 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Ventspils OC ledus halle 12.03.2019. 16:15 2:10
134 Liepājas SSS - Mārupes HS/Balti 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa LOC ledus halle 12.03.2019. 16:30 6:2
132 Valmieras HK/BSS - Jūrmalas SS 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Vidzemes OC ledus halle 12.03.2019. 18:00 4:2
179 HS Kurbads - DLSS-1 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Kurbads ledus halle 13.03.2019. 13:15 1:9
139 Mārupes HS/Balti - JLSS 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Mārupes Ledus Halle 15.03.2019. 10:45 1:0
155 LSSS - Ogre Juniors 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa LOC ledus halle 15.03.2019. 12:45 4:3
136 Liepājas SSS - Valmieras HK/BSS 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa LOC ledus halle 15.03.2019. 14:30 4:7
137 Venta 2002 - Brocēnu NBJSS 09 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Ventspils OC ledus halle 15.03.2019. 15:45 3:2 PSM
138 HSR 2008/09 - Pārdaugava 09 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Hokeja halle Rīga 15.03.2019. 16:45 6:2
140 HS MOGO 09 - Jūrmalas SS 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Mogo ledus halle 15.03.2019. 17:45 1:6
172 THK/Talsu NSS - HS Kurbads 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Talsu hokeja halle 16.03.2019. 12:00 5:1
145 Pārdaugava 08 - Vilnius SLRA 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Volvo SC ledus halle 16.03.2019. 16:15 3:2 PSM
181 HK Tukums - JLSS U11 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Tukuma ledus halle 17.03.2019. 12:00 0:6
180 Vilnius SLRA - LSSS 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Ozo ledus halle 17.03.2019. 13:00 3:4 PSM
141 HS MOGO 09 - JLSS 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Mogo ledus halle 17.03.2019. 13:30 1:5
177 Mārupes HS/Zaļi - Brocēnu NBJSS 08 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Mārupes Ledus Halle 17.03.2019. 14:15 4:1
145 Liepājas SSS - DLSS 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa LOC ledus halle 17.03.2019. 14:30 2:8
143 HSR 2008/09 - Brocēnu NBJSS 09 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Hokeja halle Rīga 17.03.2019. 14:45 12:0
144 Venta 2002 - Valmieras HK/BSS 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Ventspils OC ledus halle 17.03.2019. 15:00 1:6
182 HC Klaipēda - Ogre Juniors 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Volkswagen ledus halle 17.03.2019. 15:30 5:1
142 Mārupes HS/Balti - Pārdaugava 09 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Mārupes Ledus Halle 17.03.2019. 15:45 2:3
170 LSSS - HK Tukums 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa LOC ledus halle 19.03.2019. 17:45 2:1
178 HSR 2009 - THK/Talsu NSS 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Hokeja halle Rīga 20.03.2019. 14:15 4:2
184 JLSS U11 - Vilnius SLRA 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Jelgavas ledus halle 23.03.2019. 15:30 8:5
150 HSR 2008/09 - Mārupes HS/Balti 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Hokeja halle Rīga 24.03.2019. 11:30 10:0
187 THK/Talsu NSS - Mārupes HS/Zaļi 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Talsu hokeja halle 24.03.2019. 12:00 1:8
188 Brocēnu NBJSS 08 - HS MOGO 08 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Volkswagen ledus halle 24.03.2019. 12:00 5:8
185 LSSS - HS Kurbads 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa LOC ledus halle 24.03.2019. 12:15 11:2
146 Valmieras HK/BSS - Pārdaugava 09 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Vidzemes OC ledus halle 24.03.2019. 12:45 7:6
183 Ogre Juniors - HK Tukums 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Vidzemes ledus halle 24.03.2019. 13:15 4:1
149 Venta 2002 - HS MOGO 09 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Ventspils OC ledus halle 24.03.2019. 13:45 9:4
148 Liepājas SSS - Jūrmalas SS 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa LOC ledus halle 24.03.2019. 14:00 0:13
189 BHC 37 - Pārdaugava 08 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Inbox.lv ledus halle 24.03.2019. 14:30 3:0
147 DLSS - JLSS 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Daugavpils ledus halle 24.03.2019. 15:00 3:10
162 Mārupes HS/Zaļi - Pārdaugava 08 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Volvo SC ledus halle 26.03.2019. 17:30 0:3
176 HS MOGO 08 - BHC 37 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Mogo ledus halle 30.03.2019. 12:45 3:5
195 Vilnius SLRA - Ogre Juniors 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Vidzemes ledus halle 31.03.2019. 12:00 4:2
191 HS MOGO 08 - THK/Talsu NSS 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Mogo ledus halle 31.03.2019. 12:45 0:6
193 HSR 2009 - LSSS 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Hokeja halle Rīga 31.03.2019. 13:00 3:6
155 Brocēnu NBJSS 09 - Valmieras HK/BSS 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Volkswagen ledus halle 31.03.2019. 13:30 4:2
153 JLSS - Liepājas SSS 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Jelgavas ledus halle 31.03.2019. 15:00 3:2
154 DLSS - Pārdaugava 09 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Daugavpils ledus halle 31.03.2019. 15:00 1:3
200 LSSS - Mārupes HS/Zaļi 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Mārupes Ledus Halle 02.04.2019. 14:30 1:3
190 Brocēnu NBJSS 08 - Pārdaugava 08 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Volkswagen ledus halle 04.04.2019. 17:00 2:5
186 DLSS-1 - HSR 2009 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Daugavpils ledus halle 05.04.2019. 12:00 0:12
152 Jūrmalas SS - Venta 2002 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Ventspils OC ledus halle 05.04.2019. 16:45 5:1
163 Venta 2002 - Pārdaugava 09 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Ventspils OC ledus halle 06.04.2019. 15:45 1:2 PSM
202 THK/Talsu NSS - Pārdaugava 08 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Talsu hokeja halle 07.04.2019. 12:00 2:3 PSM
203 Brocēnu NBJSS 08 - BHC 37 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Volkswagen ledus halle 07.04.2019. 12:00 0:4
199 JLSS U11 - HSR 2009 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Jelgavas ledus halle 07.04.2019. 13:00 7:3
157 Liepājas SSS - Pārdaugava 09 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa LOC ledus halle 07.04.2019. 13:00 3:6
201 DLSS-1 - HS MOGO 08 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Daugavpils ledus halle 07.04.2019. 13:15 0:0
159 HSR 2008/09 - Jūrmalas SS 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Hokeja halle Rīga 07.04.2019. 13:15 7:4
160 Mārupes HS/Balti - HS MOGO 09 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Mārupes Ledus Halle 07.04.2019. 14:30 3:1
156 DLSS - Brocēnu NBJSS 09 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Daugavpils ledus halle 07.04.2019. 15:00 2:4
158 Venta 2002 - JLSS 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Ventspils OC ledus halle 07.04.2019. 15:45 3:2 PSM
198 Ogre Juniors - HS Kurbads 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Vidzemes ledus halle 07.04.2019. 17:00 3:2 PSM
161 Jūrmalas SS - Mārupes HS/Balti 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Majoru SLS 10.04.2019. 17:00 5:0
192 DLSS-1 - Mārupes HS/Zaļi 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Daugavpils ledus halle 11.04.2019. 13:35 3:7
143 Brocēnu NBJSS 08 - HC Klaipēda 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Volkswagen ledus halle 13.04.2019. 12:00 2:5
164 Brocēnu NBJSS 09 - Liepājas SSS 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Volkswagen ledus halle 14.04.2019. 12:00 8:7
205 HS MOGO 08 - LSSS 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Mogo ledus halle 14.04.2019. 12:45 5:4 PSM
209 Vilnius SLRA - HK Tukums 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Vidzemes ledus halle 14.04.2019. 13:15 0:1
162 JLSS - HSR 2008/09 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Jelgavas ledus halle 14.04.2019. 14:15 2:1 PSM
165 Valmieras HK/BSS - DLSS 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Vidzemes OC ledus halle 14.04.2019. 15:15 10:3
204 DLSS-1 - Pārdaugava 08 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Daugavpils ledus halle 16.04.2019. 13:00 2:3
207 HSR 2009 - Ogre Juniors 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Hokeja halle Rīga 17.04.2019. 14:15 8:1
206 Mārupes HS/Zaļi - JLSS U11 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Mārupes Ledus Halle 18.04.2019. 18:30 :6
116 Venta 2002 - DLSS 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Ventspils OC ledus halle 18.04.2019. 18:45 5:4
151 HS MOGO 09 - HSR 2008/09 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Mogo ledus halle 21.04.2019. 12:45
208 HS Kurbads - HC Klaipēda 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Volkswagen ledus halle 21.04.2019. 15:00
120 HS Rīga - HK Liepāja 2018/2019: OHL: Regulārās spēles Hokeja halle Rīga 23.02.2019. 13:00 2:5
119 HK MOGO - HK Prizma 2018/2019: OHL: Regulārās spēles Mogo ledus halle 23.02.2019. 13:30 4:1
118 HK Zemgale LLU - HK Lido 2018/2019: OHL: Regulārās spēles Jelgavas ledus halle 23.02.2019. 17:00 11:3
76 HK MOGO - HS Rīga 2018/2019: OHL: Regulārās spēles Mogo ledus halle 25.02.2019. 19:15 6:1
122 HK Lido - HK MOGO 2018/2019: OHL: Regulārās spēles Mogo ledus halle 27.02.2019. 19:15 1:11
123 HK Zemgale LLU - HK Kurbads 2018/2019: OHL: Regulārās spēles Jelgavas ledus halle 27.02.2019. 19:30 5:3
124 HS Rīga - HK MOGO 2018/2019: OHL: Regulārās spēles Hokeja halle Rīga 02.03.2019. 13:00 2:6
125 HK Prizma - HK Zemgale LLU 2018/2019: OHL: Regulārās spēles Volvo SC ledus halle 02.03.2019. 13:00 2:0
126 HK Lido - HK Kurbads 2018/2019: OHL: Regulārās spēles Mogo ledus halle 02.03.2019. 13:30 2:7
1 HK Kurbads - HK Zemgale LLU 2018/2019: OHL: Play-off Kurbads ledus halle 05.03.2019. 19:00 4:0
2 HK MOGO - HK Prizma 2018/2019: OHL: Play-off Mogo ledus halle 06.03.2019. 19:15 4:3
3 HK Kurbads - HK Zemgale LLU 2018/2019: OHL: Play-off Kurbads ledus halle 07.03.2019. 19:00 3:0
4 HK MOGO - HK Prizma 2018/2019: OHL: Play-off Mogo ledus halle 08.03.2019. 19:15 7:0
5 HK Zemgale LLU - HK Kurbads 2018/2019: OHL: Play-off Jelgavas ledus halle 09.03.2019. 17:00 1:2
6 HK Prizma - HK MOGO 2018/2019: OHL: Play-off Volvo SC ledus halle 10.03.2019. 14:15 0:3
7 HK Zemgale LLU - HK Kurbads 2018/2019: OHL: Play-off Jelgavas ledus halle 11.03.2019. 19:30 0:5
8 HK Prizma - HK MOGO 2018/2019: OHL: Play-off Volvo SC ledus halle 12.03.2019. 19:00 1:6
9 HK MOGO - HK Kurbads 2018/2019: OHL: Play-off Mogo ledus halle 21.03.2019. 19:40 3:2
10 HK MOGO - HK Kurbads 2018/2019: OHL: Play-off Mogo ledus halle 23.03.2019. 19:10 4:3 PSM
11 HK Kurbads - HK MOGO 2018/2019: OHL: Play-off Kurbads ledus halle 25.03.2019. 19:40 3:1
12 HK Kurbads - HK MOGO 2018/2019: OHL: Play-off Kurbads ledus halle 27.03.2019. 19:40 1:0
13 HK MOGO - HK Kurbads 2018/2019: OHL: Play-off Mogo ledus halle 29.03.2019. 19:40 4:3 PL
14 HK Kurbads - HK MOGO 2018/2019: OHL: Play-off Kurbads ledus halle 31.03.2019. 19:40 1:2 PL
238 DLSS - HSR 2003 2018/2019: LBJČH: U17: A grupa
2018/2019: LBJČH: U17: Fināls
Daugavpils ledus halle 23.02.2019. 13:30 2:4
236 JLSS U-17 - HK Venta 2002 2018/2019: LBJČH: U17: A grupa Jelgavas ledus halle 23.02.2019. 13:50 5:1
148 Pērkons - HC Klaipeda 2018/2019: LBJČH: U17: C grupa Kurbads ledus halle 23.02.2019. 14:15 4:3 PSM
226 Baltie Vilki - Pirāti 2018/2019: LBJČH: U17: A grupa Inbox.lv ledus halle 23.02.2019. 17:00 8:0
234 Daugava/Sāga - Kauno BTA 2018/2019: LBJČH: U17: A grupa
2018/2019: LBJČH: U17: B grupa
Volvo SC ledus halle 23.02.2019. 17:00 5:4 PSM
147 Jūrmalas SS/EVHS - HK Tukums/Brocēnu NBJSS 2018/2019: LBJČH: U17: C grupa Volvo SC ledus halle 23.02.2019. 17:30 3:11
206 HSR 2003 - LSSS 2018/2019: LBJČH: U17: A grupa
2018/2019: LBJČH: U17: Fināls
Mogo ledus halle 24.02.2019. 12:45 7:2
235 HSR 2004 - Pirāti 2018/2019: LBJČH: U17: A grupa
2018/2019: LBJČH: U17: B grupa
Mogo ledus halle 28.02.2019. 16:30 8:0
240 LSSS - HK Venta 2002 2018/2019: LBJČH: U17: A grupa LOC ledus halle 02.03.2019. 12:15 9:3
243 DLSS - JLSS U-17 2018/2019: LBJČH: U17: A grupa
2018/2019: LBJČH: U17: Fināls
Daugavpils ledus halle 02.03.2019. 15:30 0:3
242 HSR 2004 - HSR 2003 2018/2019: LBJČH: U17: A grupa Hokeja halle Rīga 02.03.2019. 15:45 1:2 PSM
239 Pirāti - Kauno BTA 2018/2019: LBJČH: U17: A grupa
2018/2019: LBJČH: U17: B grupa
Mogo ledus halle 02.03.2019. 16:30 3:2 PSM
241 IHS/Pārdaugava - Daugava/Sāga 2018/2019: LBJČH: U17: A grupa Volvo SC ledus halle 02.03.2019. 17:00 9:1
255 Daugava/Sāga - HSR 2003 2018/2019: LBJČH: U17: A grupa Vidzemes ledus halle 03.03.2019. 10:50 2:4
246 HSR 2004 - IHS/Pārdaugava 2018/2019: LBJČH: U17: A grupa Hokeja halle Rīga 03.03.2019. 15:30 0:12
253 HSR 2004 - JLSS U-17 2018/2019: LBJČH: U17: A grupa Mogo ledus halle 05.03.2019. 17:45 2:5
229 HSR 2003 - Baltie Vilki 2018/2019: LBJČH: U17: A grupa
2018/2019: LBJČH: U17: Fināls
Inbox.lv ledus halle 07.03.2019. 17:15 3:2 PSM
149 HC Klaipeda - HK Tukums/Brocēnu NBJSS 2018/2019: LBJČH: U17: C grupa Volkswagen ledus halle 09.03.2019. 12:00 3:8
244 Pirāti - LSSS 2018/2019: LBJČH: U17: A grupa Mogo ledus halle 09.03.2019. 12:45 6:7
150 Jūrmalas SS/EVHS - IHS/Prizma 2018/2019: LBJČH: U17: C grupa Volvo SC ledus halle 09.03.2019. 14:15 5:6
247 HSR 2003 - JLSS U-17 2018/2019: LBJČH: U17: A grupa
2018/2019: LBJČH: U17: Fināls
Hokeja halle Rīga 09.03.2019. 16:30 4:0
248 Baltie Vilki - DLSS 2018/2019: LBJČH: U17: A grupa
2018/2019: LBJČH: U17: Fināls
Inbox.lv ledus halle 09.03.2019. 17:00 5:2
245 HK Venta 2002 - Daugava/Sāga 2018/2019: LBJČH: U17: A grupa
2018/2019: LBJČH: U17: B grupa
Ventspils OC ledus halle 09.03.2019. 17:30 9:3
254 Baltie Vilki - JLSS U-17 2018/2019: LBJČH: U17: A grupa
2018/2019: LBJČH: U17: Fināls
Inbox.lv ledus halle 14.03.2019. 13:00 4:2
151 HC Klaipeda - IHS/Prizma 2018/2019: LBJČH: U17: C grupa Volkswagen ledus halle 16.03.2019. 12:00 4:6
249 IHS/Pārdaugava - Pirāti 2018/2019: LBJČH: U17: A grupa Volvo SC ledus halle 16.03.2019. 14:00 11:1
252 Daugava/Sāga - Baltie Vilki 2018/2019: LBJČH: U17: A grupa Kurbads ledus halle 16.03.2019. 14:15 4:2
251 LSSS - DLSS 2018/2019: LBJČH: U17: A grupa
2018/2019: LBJČH: U17: Fināls
LOC ledus halle 16.03.2019. 15:15 1:3
201 HK Venta 2002 - Kauno BTA 2018/2019: LBJČH: U17: A grupa
2018/2019: LBJČH: U17: B grupa
Ventspils OC ledus halle 16.03.2019. 15:45 4:3 PSM
152 Pērkons - HK Tukums/Brocēnu NBJSS 2018/2019: LBJČH: U17: C grupa Kurbads ledus halle 16.03.2019. 16:30 2:6
216 Kauno BTA - DLSS 2018/2019: LBJČH: U17: A grupa Daugavpils ledus halle 17.03.2019. 19:00 2:3 PSM
237 Baltie Vilki - IHS/Pārdaugava 2018/2019: LBJČH: U17: A grupa
2018/2019: LBJČH: U17: Fināls
Volvo SC ledus halle 20.03.2019. 17:15 3:1
225 JLSS U-17 - Kauno BTA 2018/2019: LBJČH: U17: A grupa Jelgavas ledus halle 20.03.2019. 19:10 11:1
160 IHS/Prizma - Jūrmalas SS/EVHS 2018/2019: LBJČH: U17: C grupa Volvo SC ledus halle 22.03.2019. 18:00 9:4
351 Daugava/Sāga - HK Venta 2002 2018/2019: LBJČH: U17: B grupa Vidzemes ledus halle 23.03.2019. 12:45 3:4
352 Pirāti - Kauno BTA 2018/2019: LBJČH: U17: B grupa Mogo ledus halle 23.03.2019. 14:00 5:0
153 Pērkons - IHS/Prizma 2018/2019: LBJČH: U17: C grupa Kurbads ledus halle 23.03.2019. 14:15 1:4
154 Jūrmalas SS/EVHS - HC Klaipeda 2018/2019: LBJČH: U17: C grupa Volvo SC ledus halle 23.03.2019. 14:15 5:7
301 IHS/Pārdaugava - LSSS 2018/2019: LBJČH: U17: Fināls Volvo SC ledus halle 23.03.2019. 16:30 4:2
302 JLSS U-17 - Baltie Vilki 2018/2019: LBJČH: U17: Fināls Jelgavas ledus halle 23.03.2019. 18:30 4:3 PSM
213 Daugava/Sāga - HSR 2004 2018/2019: LBJČH: U17: A grupa
2018/2019: LBJČH: U17: B grupa
Hokeja halle Rīga 27.03.2019. 09:30 1:5
156 HK Tukums/Brocēnu NBJSS - IHS/Prizma 2018/2019: LBJČH: U17: C grupa Tukuma ledus halle 30.03.2019. 12:00 6:9
304 Baltie Vilki - LSSS 2018/2019: LBJČH: U17: Fināls Mārupes Ledus Halle 30.03.2019. 13:30 2:3 PSM
305 HSR 2003 - JLSS U-17 2018/2019: LBJČH: U17: Fināls Hokeja halle Rīga 30.03.2019. 14:00 4:3 PSM
354 HSR 2004 - HK Venta 2002 2018/2019: LBJČH: U17: B grupa Mogo ledus halle 30.03.2019. 14:15 3:6
155 Pērkons - Jūrmalas SS/EVHS 2018/2019: LBJČH: U17: C grupa Kurbads ledus halle 30.03.2019. 16:30 6:5 PSM
306 IHS/Pārdaugava - DLSS 2018/2019: LBJČH: U17: Fināls Volvo SC ledus halle 30.03.2019. 18:00 4:5 PSM
157 HK Tukums/Brocēnu NBJSS - Jūrmalas SS/EVHS 2018/2019: LBJČH: U17: C grupa Tukuma ledus halle 06.04.2019. 12:30 11:4
158 HC Klaipeda - Pērkons 2018/2019: LBJČH: U17: C grupa Volkswagen ledus halle 06.04.2019. 14:30 3:4 PSM
307 LSSS - DLSS 2018/2019: LBJČH: U17: Fināls LOC ledus halle 06.04.2019. 14:45 4:2
356 HSR 2004 - Pirāti 2018/2019: LBJČH: U17: B grupa Hokeja halle Rīga 06.04.2019. 15:45 5:3
308 JLSS U-17 - IHS/Pārdaugava 2018/2019: LBJČH: U17: Fināls Jelgavas ledus halle 06.04.2019. 19:15 5:3
309 HSR 2003 - Baltie Vilki 2018/2019: LBJČH: U17: Fināls Hokeja halle Rīga 10.04.2019. 19:30 4:2
159 HK Tukums/Brocēnu NBJSS - HC Klaipeda 2018/2019: LBJČH: U17: C grupa Tukuma ledus halle 13.04.2019. 13:00 7:9
315 IHS/Pārdaugava - Baltie Vilki 2018/2019: LBJČH: U17: Fināls Volvo SC ledus halle 17.04.2019. 16:00 0:7
357 HK Venta 2002 - Pirāti 2018/2019: LBJČH: U17: B grupa Ventspils OC ledus halle 17.04.2019. 17:15 3:5
303 DLSS - HSR 2003 2018/2019: LBJČH: U17: Fināls Daugavpils ledus halle 18.04.2019. 12:00 5:1
310 HSR 2003 - IHS/Pārdaugava 2018/2019: LBJČH: U17: Fināls Hokeja halle Rīga 20.04.2019. 12:30
312 DLSS - Baltie Vilki 2018/2019: LBJČH: U17: Fināls Daugavpils ledus halle 20.04.2019. 14:15
311 JLSS U-17 - LSSS 2018/2019: LBJČH: U17: Fināls Jelgavas ledus halle 20.04.2019. 15:00
101 Pērkons - Pārdaugava 05 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Kurbads ledus halle 23.02.2019. 16:30 1:18
105 Talsu NSS/THK - Brocēnu NBJSS 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Talsu hokeja halle 24.02.2019. 12:00 2:7
82 HS Kurbads 04 - Pārdaugava 06 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Kurbads ledus halle 24.02.2019. 13:30 6:1
104 Valmieras HK/BSS - DLSS 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Vidzemes OC ledus halle 24.02.2019. 13:50 2:3 PSM
103 Sieviešu klubu izlase - LSSS 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Volvo SC ledus halle 24.02.2019. 15:00 2:4
81 Kurbads 05 - JLSS 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Kurbads ledus halle 24.02.2019. 15:15 0:5
88 Ozolnieki Juniors - Kurbads 05 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Ozo ledus halle 03.03.2019. 11:00 2:0
108 Sieviešu klubu izlase - Valmieras HK/BSS 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Volvo SC ledus halle 03.03.2019. 11:45 2:0
87 JLSS - HS Kurbads 04 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Jelgavas ledus halle 03.03.2019. 13:00 1:2
109 Ogre juniors - LSSS 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Vidzemes ledus halle 03.03.2019. 13:00 4:3
85 Pārdaugava 04 - HSR 2006 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Volvo SC ledus halle 03.03.2019. 14:00 1:2
106 Pārdaugava 05 - Brocēnu NBJSS 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Volvo SC ledus halle 03.03.2019. 14:45 1:13
110 Pērkons - HK Venta 2002/Tukums 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Kurbads ledus halle 03.03.2019. 15:15 1:15
86 Pārdaugava 06 - HSR 2005 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Volvo SC ledus halle 03.03.2019. 16:00 2:3
107 DLSS - Talsu NSS/THK 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Daugavpils ledus halle 03.03.2019. 16:45 7:2
114 Sieviešu klubu izlase - Talsu NSS/THK 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Volvo SC ledus halle 10.03.2019. 12:00 4:0
112 LSSS - Pērkons 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa LOC ledus halle 10.03.2019. 12:15 25:1
113 Valmieras HK/BSS - Ogre juniors 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Vidzemes OC ledus halle 10.03.2019. 12:15 1:2 PSM
111 HK Venta 2002/Tukums - Pārdaugava 05 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Ventspils OC ledus halle 10.03.2019. 13:15 3:0
115 Brocēnu NBJSS - DLSS 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Volkswagen ledus halle 10.03.2019. 13:30 11:0
90 HSR 2005 - JLSS 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Hokeja halle Rīga 10.03.2019. 14:30 0:2
92 Kauno BTA/Saulys - Pārdaugava 04 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Volkswagen ledus halle 10.03.2019. 15:30 2:4
91 HSR 2006 - Pārdaugava 06 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Hokeja halle Rīga 10.03.2019. 16:15 2:3
93 Pārdaugava 06 - Kauno BTA/Saulys 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Volvo SC ledus halle 11.03.2019. 12:15 4:8
95 Ozolnieki Juniors - HSR 2005 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Ozo ledus halle 12.03.2019. 11:00 2:0
94 JLSS - HSR 2006 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Jelgavas ledus halle 12.03.2019. 17:30 4:5 PSM
89 Pērkons - DLSS 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Kurbads ledus halle 13.03.2019. 11:30 0:21
71 Pārdaugava 04 - Ozolnieki Juniors 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Volvo SC ledus halle 14.03.2019. 12:15 2:1 PSM
117 Brocēnu NBJSS - Sieviešu klubu izlase 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Volkswagen ledus halle 17.03.2019. 12:30 5:3
76 HSR 2005 - HSR 2006 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Hokeja halle Rīga 17.03.2019. 13:00 2:1
102 HK Venta 2002/Tukums - Ogre juniors 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Ventspils OC ledus halle 17.03.2019. 13:15 0:2
96 Kurbads 05 - HS Kurbads 04 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Kurbads ledus halle 19.03.2019. 16:30 2:6
127 Ogre juniors - DLSS 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Vidzemes ledus halle 19.03.2019. 17:00 4:0
89 HS Kurbads 04 - Ozolnieki Juniors 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Kurbads ledus halle 22.03.2019. 16:30 3:1
118 Ogre juniors - Talsu NSS/THK 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Vidzemes ledus halle 24.03.2019. 11:30 5:2
97 HSR 2005 - Kurbads 05 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Hokeja halle Rīga 24.03.2019. 13:00 7:0
99 Kauno BTA/Saulys - JLSS 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Volkswagen ledus halle 24.03.2019. 13:45 3:2
116 Pārdaugava 05 - DLSS 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Volvo SC ledus halle 24.03.2019. 14:30 2:6
98 HSR 2006 - Ozolnieki Juniors 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Hokeja halle Rīga 24.03.2019. 14:45 3:2 PSM
119 Pērkons - Valmieras HK/BSS 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Kurbads ledus halle 24.03.2019. 15:15 0:26
120 HK Venta 2002/Tukums - LSSS 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Ventspils OC ledus halle 24.03.2019. 15:30 2:3
100 Pārdaugava 04 - Pārdaugava 06 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Volvo SC ledus halle 24.03.2019. 16:15 5:4
122 Valmieras HK/BSS - Brocēnu NBJSS 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Vidzemes OC ledus halle 27.03.2019. 16:15 5:7
125 Pērkons - Ogre juniors 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Kurbads ledus halle 30.03.2019. 18:45 0:21
102 Kauno BTA/Saulys - Ozolnieki Juniors 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Volkswagen ledus halle 31.03.2019. 11:45 2:5
121 Talsu NSS/THK - Pārdaugava 05 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Talsu hokeja halle 31.03.2019. 12:00 1:2
104 HS Kurbads 04 - HSR 2005 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Kurbads ledus halle 31.03.2019. 13:30 3:1
123 LSSS - DLSS 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa LOC ledus halle 31.03.2019. 14:15 6:4
103 Kurbads 05 - HSR 2006 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Kurbads ledus halle 31.03.2019. 15:15 0:4
108 JLSS - Pārdaugava 06 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Jelgavas ledus halle 31.03.2019. 16:30 4:1
128 Pērkons - Brocēnu NBJSS 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Kurbads ledus halle 07.04.2019. 15:15
133 Brocēnu NBJSS - HK Venta 2002/Tukums 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Volkswagen ledus halle 08.04.2019. 18:00 6:0
107 Ozolnieki Juniors - Pārdaugava 04 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Ozo ledus halle 11.04.2019. 17:30 2:3
130 LSSS - Valmieras HK/BSS 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa LOC ledus halle 11.04.2019. 19:00 4:0
83 HSR 2005 - Pārdaugava 04 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Hokeja halle Rīga 12.04.2019. 18:00 0:2
84 HSR 2006 - Kauno BTA/Saulys 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Hokeja halle Rīga 13.04.2019. 15:30 2:5
129 HK Venta 2002/Tukums - Talsu NSS/THK 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Ventspils OC ledus halle 13.04.2019. 15:45 10:0
131 Valmieras HK/BSS - Pārdaugava 05 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Vidzemes OC ledus halle 14.04.2019. 12:15 3:0
105 HSR 2006 - HS Kurbads 04 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Hokeja halle Rīga 14.04.2019. 12:45 1:5
134 DLSS - Pērkons 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Daugavpils ledus halle 14.04.2019. 13:15 0:0
106 Kauno BTA/Saulys - Kurbads 05 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Volkswagen ledus halle 14.04.2019. 13:45 5:1
132 Talsu NSS/THK - LSSS 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Talsu hokeja halle 14.04.2019. 14:00 1:10
34 Kauno BTA/Saulys - Kurbads 05 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Volkswagen ledus halle 14.04.2019. 16:15 3:4 PSM
53 Ozolnieki Juniors - HS Kurbads 04 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Ozo ledus halle 17.04.2019. 17:30 2:4
135 Ogre juniors - Sieviešu klubu izlase 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Vidzemes ledus halle 17.04.2019. 18:10 7:1
22 JLSS - HSR 2006 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Jelgavas ledus halle 18.04.2019. 19:00 3:1
4 Kauno BTA/Saulys - HSR 2005 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Volkswagen ledus halle 20.04.2019. 12:00
77 Kauno BTA/Saulys - HSR 2005 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Volkswagen ledus halle 20.04.2019. 15:00
124 HK Venta 2002/Tukums - Sieviešu klubu izlase 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Ventspils OC ledus halle 20.04.2019. 15:45
118 Liepājas SSS - Zemgale Juniors 2018/2019: JAHL LOC ledus halle 24.02.2019. 12:30 2:0
117 HSR 2002 - Prizma 2018/2019: JAHL Hokeja halle Rīga 24.02.2019. 15:30 9:1
119 Venta 2002 - Valmieras HK 2018/2019: JAHL Ventspils OC ledus halle 24.02.2019. 17:00 1:3
120 HK Dinaburga - Pārdaugava 2018/2019: JAHL Daugavpils ledus halle 24.02.2019. 18:00 8:5
93 HSR 2002 - Liepājas SSS 2018/2019: JAHL Hokeja halle Rīga 28.02.2019. 19:15 2:4
131 Mārupe/Ako - Zemgale Juniors 2018/2019: JAHL Mārupes Ledus Halle 02.03.2019. 13:15 9:4
121 HSR 2002 - Zemgale Juniors 2018/2019: JAHL Hokeja halle Rīga 03.03.2019. 13:00 5:2
124 Mārupe/Ako - HK Dinaburga 2018/2019: JAHL Mārupes Ledus Halle 03.03.2019. 14:30 3:4
123 Venta 2002 - Pārdaugava 2018/2019: JAHL Ventspils OC ledus halle 03.03.2019. 15:15 3:4
128 Venta 2002 - Mārupe/Ako 2018/2019: JAHL Ventspils OC ledus halle 10.03.2019. 15:15 4:5
127 Liepājas SSS - HK Dinaburga 2018/2019: JAHL LOC ledus halle 10.03.2019. 15:30 3:4
129 Liepājas SSS - HSR 2002 2018/2019: JAHL LOC ledus halle 14.03.2019. 16:45 4:2
130 Venta 2002 - Prizma 2018/2019: JAHL Ventspils OC ledus halle 14.03.2019. 18:30 11:1
132 HK Dinaburga - Valmieras HK 2018/2019: JAHL Daugavpils ledus halle 14.03.2019. 18:30 3:4 PSM
133 Pārdaugava - HSR 2002 2018/2019: JAHL Volvo SC ledus halle 17.03.2019. 12:15 1:2 PSM
134 Valmieras HK - Mārupe/Ako 2018/2019: JAHL Vidzemes OC ledus halle 17.03.2019. 12:30 2:4
135 Zemgale Juniors - Venta 2002 2018/2019: JAHL Jelgavas ledus halle 17.03.2019. 13:00 2:4
136 Prizma - Liepājas SSS 2018/2019: JAHL Volvo SC ledus halle 17.03.2019. 15:15 2:6
125 Valmieras HK - HSR 2002 2018/2019: JAHL Vidzemes OC ledus halle 19.03.2019. 19:00 2:3
138 Pārdaugava - Mārupe/Ako 2018/2019: JAHL Volvo SC ledus halle 21.03.2019. 16:15 4:6
140 Zemgale Juniors - Prizma 2018/2019: JAHL Jelgavas ledus halle 21.03.2019. 18:15 7:6 PSM
139 Valmieras HK - Liepājas SSS 2018/2019: JAHL Vidzemes OC ledus halle 21.03.2019. 19:00 1:6
137 HSR 2002 - HK Dinaburga 2018/2019: JAHL Hokeja halle Rīga 21.03.2019. 19:15 6:4
143 Pārdaugava - Liepājas SSS 2018/2019: JAHL Volvo SC ledus halle 24.03.2019. 12:15 6:3
141 Mārupe/Ako - HSR 2002 2018/2019: JAHL Mārupes Ledus Halle 24.03.2019. 14:30 4:2
144 Zemgale Juniors - Valmieras HK 2018/2019: JAHL Jelgavas ledus halle 24.03.2019. 15:30 1:5
142 HK Dinaburga - Venta 2002 2018/2019: JAHL Daugavpils ledus halle 24.03.2019. 17:00 6:2
126 Prizma - Pārdaugava 2018/2019: JAHL Volvo SC ledus halle 27.03.2019. 16:15 5:8
18 HSR 2002 - Valmieras HK 2018/2019: JAHL Hokeja halle Rīga 28.03.2019. 19:15 10:1
2 Venta 2002 - Liepājas SSS 2018/2019: JAHL: Fināls Ventspils OC ledus halle 29.03.2019. 19:00 3:2 PL
1 HSR 2002 - HK Dinaburga 2018/2019: JAHL: Fināls Hokeja halle Rīga 29.03.2019. 19:15 3:2 PL
3 HSR 2002 - Liepājas SSS 2018/2019: JAHL: Fināls Hokeja halle Rīga 31.03.2019. 15:00 1:4
4 Venta 2002 - HK Dinaburga 2018/2019: JAHL: Fināls Ventspils OC ledus halle 31.03.2019. 16:00 3:2
5 Liepājas SSS - HK Dinaburga 2018/2019: JAHL: Fināls LOC ledus halle 05.04.2019. 19:00 5:1
6 HSR 2002 - Venta 2002 2018/2019: JAHL: Fināls Hokeja halle Rīga 05.04.2019. 19:15 1:5
7 Liepājas SSS - Venta 2002 2018/2019: JAHL: Fināls LOC ledus halle 07.04.2019. 17:00 3:4
8 HK Dinaburga - HSR 2002 2018/2019: JAHL: Fināls Daugavpils ledus halle 07.04.2019. 17:00 3:4 PL
9 Liepājas SSS - HSR 2002 2018/2019: JAHL: Fināls LOC ledus halle 12.04.2019. 19:00 1:0
10 HK Dinaburga - Venta 2002 2018/2019: JAHL: Fināls Daugavpils ledus halle 12.04.2019. 19:30 2:6
12 Venta 2002 - HSR 2002 2018/2019: JAHL: Fināls Ventspils OC ledus halle 14.04.2019. 15:15 5:6 PSM
11 HK Dinaburga - Liepājas SSS 2018/2019: JAHL: Fināls Daugavpils ledus halle 14.04.2019. 18:45 5:2
1. Latvijas izlase - Šveices izlase 2018/2019: Pasaules Ziemas Universiāde Krievija 01.03.2019. 04:00 6:4
2. Šveices izlase - Zviedrijas izlase 2018/2019: Pasaules Ziemas Universiāde Krievija 02.03.2019.
3. Kanādas izlase - Lielbritānijas izlase 2018/2019: Pasaules Ziemas Universiāde Krievija 02.03.2019.
4. Latvijas izlase - Kazahstānas izlase 2018/2019: Pasaules Ziemas Universiāde Krievija 02.03.2019. 10:00 1:10
5. Lielbritānijas izlase - Šveices izlase 2018/2019: Pasaules Ziemas Universiāde Krievija 04.03.2019.
7. Kazahstānas izlase - Zviedrijas izlase 2018/2019: Pasaules Ziemas Universiāde Krievija 04.03.2019.
6. Latvijas izlase - Kanādas izlase 2018/2019: Pasaules Ziemas Universiāde Krievija 04.03.2019. 11:00 1:6
8. Kanādas izlase - Šveices izlase 2018/2019: Pasaules Ziemas Universiāde Krievija 06.03.2019.
10. Kazahstānas izlase - Lielbritānijas izlase 2018/2019: Pasaules Ziemas Universiāde Krievija 06.03.2019.
9. Latvijas izlase - Zviedrijas izlase 2018/2019: Pasaules Ziemas Universiāde Krievija 06.03.2019. 11:00 6:3
12. Zviedrijas izlase - Kanādas izlase 2018/2019: Pasaules Ziemas Universiāde Krievija 08.03.2019.
13. Šveices izlase - Kazahstānas izlase 2018/2019: Pasaules Ziemas Universiāde Krievija 08.03.2019.
11. Lielbritānijas izlase - Latvijas izlase 2018/2019: Pasaules Ziemas Universiāde Krievija 08.03.2019. 07:30 0:11
14. Zviedrijas izlase - Lielbritānijas izlase 2018/2019: Pasaules Ziemas Universiāde Krievija 09.03.2019.
15. Kazahstānas izlase - Kanādas izlase 2018/2019: Pasaules Ziemas Universiāde Krievija 09.03.2019.
36 JLSS U-9 - Pārdaugava 10 2018/2019: LBJČH: U9: A grupa Tukuma ledus halle 23.03.2019. 11:00 5:4
37 DLSS - Brocēnu NBJSS 2018/2019: LBJČH: U9: A grupa Tukuma ledus halle 23.03.2019. 11:00 3:5
38 Pārdaugava - BHC37 2018/2019: LBJČH: U9: A grupa Tukuma ledus halle 23.03.2019. 11:50 0:1 PSM
39 HSR 2010 - 1 - Liepājas SSS 2018/2019: LBJČH: U9: A grupa Tukuma ledus halle 23.03.2019. 11:50 9:2
40 HSR 2010 - 2 - MHK Rīga 2018/2019: LBJČH: U9: A grupa Tukuma ledus halle 23.03.2019. 13:00 1:0
41 Brocēnu NBJSS - JLSS U-9 2018/2019: LBJČH: U9: A grupa Tukuma ledus halle 23.03.2019. 13:00 2:5
42 Liepājas SSS - DLSS 2018/2019: LBJČH: U9: A grupa Tukuma ledus halle 23.03.2019. 13:50 1:3
43 Pārdaugava 10 - Pārdaugava 2018/2019: LBJČH: U9: A grupa Tukuma ledus halle 23.03.2019. 13:50 1:2
44 BHC37 - HSR 2010 - 2 2018/2019: LBJČH: U9: A grupa Tukuma ledus halle 23.03.2019. 15:00 1:3
45 MHK Rīga - HSR 2010 - 1 2018/2019: LBJČH: U9: A grupa Tukuma ledus halle 23.03.2019. 15:00 0:8
36 HS Kurbads - Ogre Juniors 2018/2019: LBJČH: U9: B grupa Vidzemes OC ledus halle 30.03.2019. 12:00 2:5
37 Valmieras HK/BSS - HS Mogo 10 2018/2019: LBJČH: U9: B grupa Vidzemes OC ledus halle 30.03.2019. 12:00 3:0
38 Venta 2002 - LSSS B 2018/2019: LBJČH: U9: B grupa Vidzemes OC ledus halle 30.03.2019. 12:50 7:1
39 Mārupes HS - HK Tukums 2018/2019: LBJČH: U9: B grupa Vidzemes OC ledus halle 30.03.2019. 12:50 8:1
40 BHC37 WildCats - Talsu NSS/THK 2018/2019: LBJČH: U9: B grupa Vidzemes OC ledus halle 30.03.2019. 14:00 2:1
41 HS Mogo 10 - HS Kurbads 2018/2019: LBJČH: U9: B grupa Vidzemes OC ledus halle 30.03.2019. 14:00 1:2
42 HK Tukums - Valmieras HK/BSS 2018/2019: LBJČH: U9: B grupa Vidzemes OC ledus halle 30.03.2019. 14:50 5:7
43 Ogre Juniors - Venta 2002 2018/2019: LBJČH: U9: B grupa Vidzemes OC ledus halle 30.03.2019. 14:50 2:1
44 LSSS B - BHC37 WildCats 2018/2019: LBJČH: U9: B grupa Vidzemes OC ledus halle 30.03.2019. 16:00 0:2
45 Talsu NSS/THK - Mārupes HS 2018/2019: LBJČH: U9: B grupa Vidzemes OC ledus halle 30.03.2019. 16:00 0:3
2. Nīderlandes sieviešu izlase - Dienvidkorejas sieviešu izlase 2018/2019: PČ sievietēm Pekina 06.04.2019. 5:2
3. Polijas sieviešu izlase - Kazahstānas sieviešu izlase 2018/2019: PČ sievietēm Pekina 06.04.2019. 5:3
1. Latvijas Sieviešu izlase - Ķīnas sieviešu izlase 2018/2019: PČ sievietēm Pekina 06.04.2019. 08:00 0:3
4. Dienvidkorejas sieviešu izlase - Ķīnas sieviešu izlase 2018/2019: PČ sievietēm Pekina 07.04.2019. 2:5
5. Kazahstānas sieviešu izlase - Nīderlandes sieviešu izlase 2018/2019: PČ sievietēm Pekina 07.04.2019. 1:3
6. Latvijas Sieviešu izlase - Polijas sieviešu izlase 2018/2019: PČ sievietēm Pekina 07.04.2019. 15:00 0:1
8. Nīderlandes sieviešu izlase - Ķīnas sieviešu izlase 2018/2019: PČ sievietēm Pekina 09.04.2019. 4:0
9. Dienvidkorejas sieviešu izlase - Polijas sieviešu izlase 2018/2019: PČ sievietēm Pekina 09.04.2019. 4:3
7. Latvijas Sieviešu izlase - Kazahstānas sieviešu izlase 2018/2019: PČ sievietēm Pekina 09.04.2019. 08:00 2:1 PSM
11. Ķīnas sieviešu izlase - Polijas sieviešu izlase 2018/2019: PČ sievietēm Pekina 10.04.2019.
12. Kazahstānas sieviešu izlase - Dienvidkorejas sieviešu izlase 2018/2019: PČ sievietēm Pekina 10.04.2019.
10. Latvijas Sieviešu izlase - Nīderlandes sieviešu izlase 2018/2019: PČ sievietēm Pekina 10.04.2019. 08:00 1:3
13. Polijas sieviešu izlase - Nīderlandes sieviešu izlase 2018/2019: PČ sievietēm Pekina 12.04.2019.
15. Kazahstānas sieviešu izlase - Ķīnas sieviešu izlase 2018/2019: PČ sievietēm Pekina 12.04.2019.
14. Dienvidkorejas sieviešu izlase - Latvijas Sieviešu izlase 2018/2019: PČ sievietēm Pekina 12.04.2019. 11:30 4:1
1. Krievija U-18 - Slovākija U-18 2018/2019: U-18 PČ: U18: B grupa Zviedrija 18.04.2019.
2. Zviedrija U-18 - ASV U-18 2018/2019: U-18 PČ: U18: B grupa Zviedrija 18.04.2019.
3. Slovākija U-18 - ASV U-18 2018/2019: U-18 PČ: U18: B grupa Zviedrija 19.04.2019.
4. Zviedrija U-18 - Latvija U-18 2018/2019: U-18 PČ: U18: B grupa Zviedrija 19.04.2019. 20:30 5:2
5. Krievija U-18 - Latvija U-18 2018/2019: U-18 PČ: U18: B grupa Zviedrija 20.04.2019. 16:30
6. ASV U-18 - Krievija U-18 2018/2019: U-18 PČ: U18: B grupa Zviedrija 21.04.2019.
7. Slovākija U-18 - Zviedrija U-18 2018/2019: U-18 PČ: U18: B grupa Zviedrija 21.04.2019.
1. Francijas izlase - Latvijas izlase 2018/2019: Euro Hockey Challenge Francija 19.04.2019. 21:15 2:3 PSM
2. Francijas izlase - Latvijas izlase 2018/2019: Euro Hockey Challenge Francija 21.04.2019. 17:00