24 |
Valmieras HK/BSS - JLSS U-13 |
2018/2019: LBJČH: U13: A grupa
|
Vidzemes OC ledus halle
|
2018-10-1313.10.2018. |
10:15 |
3:4 PSM |
25 |
Pārdaugava 06 - Prizma/Pārdaugava 06 |
2018/2019: LBJČH: U13: A grupa
|
Volvo SC ledus halle
|
2018-10-1313.10.2018. |
12:15 |
16:1 |
23 |
Pārdaugava 07 - HS Mārupe Balti |
2018/2019: LBJČH: U13: B grupa
|
Volvo SC ledus halle
|
2018-10-1313.10.2018. |
14:00 |
10:3 |
22 |
HS Mārupe Zaļi - Elektrēnu DKLRM |
2018/2019: LBJČH: U13: A grupa
|
Mārupes Ledus halle
|
2018-10-1313.10.2018. |
14:15 |
3:2 PSM |
23 |
LSSS - DLSS |
2018/2019: LBJČH: U13: A grupa
|
LOC ledus halle
|
2018-10-1313.10.2018. |
14:30 |
4:2 |
21 |
HK Venta 2002 - HSR 06/07 |
2018/2019: LBJČH: U13: B grupa
|
Ventspils OC ledus halle
|
2018-10-1313.10.2018. |
15:30 |
3:4 PSM |
22 |
HSR 2008 - HK Tukums/Ozo |
2018/2019: LBJČH: U13: B grupa
|
Hokeja halle Rīga
|
2018-10-1313.10.2018. |
15:30 |
2:1 |
24 |
HS Mogo - HS Mogo 07 |
2018/2019: LBJČH: U13: B grupa
|
Mogo ledus halle
|
2018-10-1313.10.2018. |
16:15 |
3:8 |
1 |
Venta 2002 - Ogre Juniors |
2018/2019: LBJČH: U9: Pamatturnīrs
|
Tukuma ledus halle
|
2018-10-1313.10.2018. |
12:00 |
4:3 |
3 |
HSR 2010 - 1 - Brocēnu NBJSS |
2018/2019: LBJČH: U9: Pamatturnīrs
|
Tukuma ledus halle
|
2018-10-1313.10.2018. |
12:00 |
3:0 |
2 |
Pārdaugava - Valmieras HK/BSS |
2018/2019: LBJČH: U9: Pamatturnīrs
|
Tukuma ledus halle
|
2018-10-1313.10.2018. |
12:50 |
11:0 |
7 |
BHC37 - JLSS U-9 |
2018/2019: LBJČH: U9: Pamatturnīrs
|
Tukuma ledus halle
|
2018-10-1313.10.2018. |
12:50 |
2:5 |
6 |
Ogre Juniors - LSSS B |
2018/2019: LBJČH: U9: Pamatturnīrs
|
Tukuma ledus halle
|
2018-10-1313.10.2018. |
14:00 |
9:0 |
10 |
Venta 2002 - Pārdaugava |
2018/2019: LBJČH: U9: Pamatturnīrs
|
Tukuma ledus halle
|
2018-10-1313.10.2018. |
14:00 |
0:7 |
4 |
HS Mogo 10 - BHC37 |
2018/2019: LBJČH: U9: Pamatturnīrs
|
Tukuma ledus halle
|
2018-10-1313.10.2018. |
14:50 |
0:5 |
9 |
Valmieras HK/BSS - HSR 2010 - 1 |
2018/2019: LBJČH: U9: Pamatturnīrs
|
Tukuma ledus halle
|
2018-10-1313.10.2018. |
14:50 |
1:12 |
5 |
JLSS U-9 - LSSS B |
2018/2019: LBJČH: U9: Pamatturnīrs
|
Tukuma ledus halle
|
2018-10-1313.10.2018. |
16:00 |
17:0 |
8 |
Brocēnu NBJSS - HS Mogo 10 |
2018/2019: LBJČH: U9: Pamatturnīrs
|
Tukuma ledus halle
|
2018-10-1313.10.2018. |
16:00 |
8:3 |
46 |
LSSS - IHS/Pārdaugava |
2018/2019: LBJČH: U17: Pamatturnīrs
2018/2019: LBJČH: U17: A grupa
2018/2019: LBJČH: U17: Fināls
|
LOC ledus halle
|
2018-10-1313.10.2018. |
12:19 |
1:5 |
44 |
HK Venta 2002 - IHS/Prizma |
2018/2019: LBJČH: U17: Pamatturnīrs
|
Ventspils OC ledus halle
|
2018-10-1313.10.2018. |
13:15 |
7:0 |
47 |
Baltie Vilki - JLSS U-17 |
2018/2019: LBJČH: U17: Pamatturnīrs
2018/2019: LBJČH: U17: A grupa
2018/2019: LBJČH: U17: Fināls
|
Inbox.LV ledus halle
|
2018-10-1313.10.2018. |
14:00 |
1:3 |
48 |
HK Tukums/Brocēnu NBJSS - Pirāti |
2018/2019: LBJČH: U17: Pamatturnīrs
|
Tukuma ledus halle
|
2018-10-1313.10.2018. |
17:30 |
2:12 |
45 |
Kauno BTA - Daugava/Sāga |
2018/2019: LBJČH: U17: Pamatturnīrs
2018/2019: LBJČH: U17: A grupa
2018/2019: LBJČH: U17: B grupa
|
Brocēnu sporta centrs
|
2018-10-1313.10.2018. |
18:00 |
5:6 PSM |
31 |
HS Rīga - HK Lido |
2018/2019: OHL: Regulārās spēles
|
Hokeja halle Rīga
|
2018-10-1313.10.2018. |
13:00 |
8:0 |
30 |
HK MOGO - HK Zemgale LLU |
2018/2019: OHL: Regulārās spēles
|
Mogo ledus halle
|
2018-10-1313.10.2018. |
13:30 |
3:1 |
32 |
HK Liepāja - HK Kurbads |
2018/2019: OHL: Regulārās spēles
|
LOC ledus halle
|
2018-10-1313.10.2018. |
17:00 |
3:2 |