Spēles

# Spēle Turnīrs Vieta Datums Laiks Rezultāts
42 HSR 2009 - Mārupes HS/Zaļi 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Arēna Rīga 07.12.2018. 15:00 5:0
84 HS Kurbads - Mārupes HS/Zaļi 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Kurbads ledus halle 09.12.2018. 12:00 2:9
88 Brocēnu NBJSS 08 - Ogre Juniors 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Volkswagen ledus halle 09.12.2018. 12:00 4:3 PSM
89 THK/Talsu NSS - JLSS U11 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Talsu hokeja halle 09.12.2018. 12:00 3:4
71 Liepājas SSS - HSR 2008/09 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa LOC ledus halle 09.12.2018. 12:04 5:6
85 HS MOGO 08 - Vilnius SLRA 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Mogo ledus halle 09.12.2018. 12:45 4:1
73 Valmieras HK/BSS - HS MOGO 09 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Vidzemes OC ledus halle 09.12.2018. 14:00 15:2
86 Pārdaugava 08 - HK Tukums 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Volvo SC ledus halle 09.12.2018. 14:30 4:1
90 DLSS-1 - LSSS 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Daugavpils ledus halle 09.12.2018. 14:30 5:9
75 Pārdaugava 09 - JLSS 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Volvo SC ledus halle 09.12.2018. 16:15 1:0 PSM
97 BHC 37 - Brocēnu NBJSS 08 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Inbox.lv ledus halle 16.12.2018.
76 Pārdaugava 09 - Valmieras HK/BSS 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Volvo SC ledus halle 16.12.2018. 11:45
93 HSR 2009 - JLSS U11 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Hokeja halle Rīga 16.12.2018. 12:00
92 HS Kurbads - Ogre Juniors 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Kurbads ledus halle 16.12.2018. 12:30
96 Pārdaugava 08 - THK/Talsu NSS 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Volvo SC ledus halle 16.12.2018. 12:30
95 HS MOGO 08 - DLSS-1 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Mogo ledus halle 16.12.2018. 12:45
77 JLSS - DLSS 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Jelgavas ledus halle 16.12.2018. 12:45
78 Jūrmalas SS - Liepājas SSS 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Majoru SLS 16.12.2018. 14:00
79 HS MOGO 09 - Venta 2002 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Mogo ledus halle 16.12.2018. 14:15
94 Mārupes HS/Zaļi - LSSS 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Mārupes Ledus Halle 16.12.2018. 15:45
52 HK Tukums/Ozo - HK Venta 2002 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Tukuma ledus halle 07.12.2018. 17:00 6:1
73 JLSS U-13 - HS Mārupe Zaļi 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Jelgavas ledus halle 08.12.2018. 13:10 1:7
71 Elektrēnu DKLRM - HSR 2007 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Volvo SC ledus halle 08.12.2018. 14:30 0:6
44 Brocēnu NBJSS - HK Tukums/Ozo 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Volkswagen ledus halle 08.12.2018. 14:30 3:5
45 Pārdaugava 07 - HK Venta 2002 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Volvo SC ledus halle 08.12.2018. 16:15 4:3 PSM
47 HS Mogo 07 - HSR 2008 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Mogo ledus halle 08.12.2018. 16:15 2:4
48 Kauno BTA - HS Mārupe Balti 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Volkswagen ledus halle 08.12.2018. 16:30 7:2
74 Pārdaugava 06 - LSSS 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Volvo SC ledus halle 08.12.2018. 18:00 10:3
46 HS Mogo - HSR 06/07 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Mogo ledus halle 08.12.2018. 18:00 0:10
80 Valmieras HK/BSS - HS Mārupe Zaļi 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Arēna Rīga 10.12.2018. 15:00
53 Kauno BTA - Brocēnu NBJSS 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Volkswagen ledus halle 15.12.2018.
50 HS Mogo - HSR 2008 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Mogo ledus halle 15.12.2018. 12:45
79 HSR 2007 - Ogre juniors 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Hokeja halle Rīga 15.12.2018. 13:00
51 Jūrmalas SS - HSR 06/07 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Majoru SLS 15.12.2018. 15:15
17 JLSS U-13 - LSSS 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Jelgavas ledus halle 15.12.2018. 19:00
102 Jūrmalas SS/EVHS - Pērkons 2018/2019: LBJČH: U17 Volvo SC ledus halle 07.12.2018. 20:30 6:8
108 HC Klaipeda - HK Venta 2002 2018/2019: LBJČH: U17 Volkswagen ledus halle 08.12.2018. 12:00 0:7
107 IHS/Pārdaugava - Baltie Vilki 2018/2019: LBJČH: U17 Volvo SC ledus halle 08.12.2018. 12:15 3:4 PSM
111 Pērkons - Kauno BTA 2018/2019: LBJČH: U17 Kurbads ledus halle 08.12.2018. 14:15 1:5
112 DLSS - IHS/Prizma 2018/2019: LBJČH: U17 Daugavpils ledus halle 08.12.2018. 14:45 14:0
109 Jūrmalas SS/EVHS - JLSS U-17 2018/2019: LBJČH: U17 Volvo SC ledus halle 08.12.2018. 15:30 2:19
82 HSR 2004 - Kauno BTA 2018/2019: LBJČH: U17 Mogo ledus halle 09.12.2018. 14:15 4:1
113 LSSS - Jūrmalas SS/EVHS 2018/2019: LBJČH: U17 LOC ledus halle 09.12.2018. 15:45 22:0
95 HK Tukums/Brocēnu NBJSS - Daugava/Sāga 2018/2019: LBJČH: U17 Tukuma ledus halle 11.12.2018. 17:30
50 HSR 2004 - HK Venta 2002 2018/2019: LBJČH: U17 Hokeja halle Rīga 14.12.2018. 19:30
117 DLSS - Baltie Vilki 2018/2019: LBJČH: U17 Daugavpils ledus halle 15.12.2018.
118 Pērkons - IHS/Prizma 2018/2019: LBJČH: U17 Kurbads ledus halle 15.12.2018.
52 HSR 2003 - Kauno BTA 2018/2019: LBJČH: U17 Hokeja halle Rīga 15.12.2018. 16:30
88 Daugava/Sāga - HC Klaipeda 2018/2019: LBJČH: U17 Kurbads ledus halle 15.12.2018. 16:45
114 Jūrmalas SS/EVHS - Pirāti 2018/2019: LBJČH: U17 Volvo SC ledus halle 15.12.2018. 17:00
115 LSSS - Kauno BTA 2018/2019: LBJČH: U17 LOC ledus halle 16.12.2018.
74 Pirāti - HSR 2003 2018/2019: LBJČH: U17 Mogo ledus halle 16.12.2018. 10:30
36 Pārdaugava - Ogre Juniors 2018/2019: LBJČH: U9: A grupa Tukuma ledus halle 08.12.2018. 12:00 6:1
37 Valmieras HK/BSS - JLSS U-9 2018/2019: LBJČH: U9: A grupa Tukuma ledus halle 08.12.2018. 12:00 0:5
38 HSR 2010 - 1 - Venta 2002 2018/2019: LBJČH: U9: A grupa Tukuma ledus halle 08.12.2018. 12:50 1:0
39 Brocēnu NBJSS - LSSS B 2018/2019: LBJČH: U9: A grupa Tukuma ledus halle 08.12.2018. 12:50 16:0
40 HS Mogo 10 - Valmieras HK/BSS 2018/2019: LBJČH: U9: A grupa Tukuma ledus halle 08.12.2018. 14:00 1:3
41 Ogre Juniors - BHC37 2018/2019: LBJČH: U9: A grupa Tukuma ledus halle 08.12.2018. 14:00 0:2
42 JLSS U-9 - Brocēnu NBJSS 2018/2019: LBJČH: U9: A grupa Tukuma ledus halle 08.12.2018. 14:50 5:1
43 Pārdaugava - HSR 2010 - 1 2018/2019: LBJČH: U9: A grupa Tukuma ledus halle 08.12.2018. 14:50 1:0
44 LSSS B - BHC37 2018/2019: LBJČH: U9: A grupa Tukuma ledus halle 08.12.2018. 16:00 0:6
45 Venta 2002 - HS Mogo 10 2018/2019: LBJČH: U9: A grupa Tukuma ledus halle 08.12.2018. 16:00 1:0
71 HK Lido - HS Rīga 2018/2019: OHL Mogo ledus halle 08.12.2018. 13:30 1:2 PSM
72 HK Zemgale LLU - HK MOGO 2018/2019: OHL Jelgavas ledus halle 08.12.2018. 16:00 3:2
70 HK Liepāja - HK Kurbads 2018/2019: OHL LOC ledus halle 08.12.2018. 17:00 0:4
73 HK Prizma - HK Zemgale LLU 2018/2019: OHL Volvo SC ledus halle 11.12.2018. 19:00
74 HK Kurbads - HK MOGO 2018/2019: OHL Kurbads ledus halle 12.12.2018. 19:00
44 Sieviešu klubu izlase - Ogre juniors 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Volvo SC ledus halle 08.12.2018. 17:00 1:3
62 Valmieras HK/BSS - Sieviešu klubu izlase 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Vidzemes OC ledus halle 09.12.2018. 12:15 4:1
51 HS Kurbads 04 - JLSS 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Kurbads ledus halle 09.12.2018. 13:30 4:3
60 Brocēnu NBJSS - Pārdaugava 05 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Volkswagen ledus halle 09.12.2018. 13:30 8:4
63 LSSS - Ogre juniors 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa LOC ledus halle 09.12.2018. 13:45 6:1
61 Talsu NSS/THK - DLSS 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Talsu hokeja halle 09.12.2018. 14:15 4:3
52 Kurbads 05 - Ozolnieki Juniors 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Kurbads ledus halle 09.12.2018. 15:15 0:7
64 HK Venta 2002/Tukums - Pērkons 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Ventspils OC ledus halle 09.12.2018. 15:45
49 HSR 2006 - Pārdaugava 04 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Hokeja halle Rīga 15.12.2018. 14:45
69 DLSS - Brocēnu NBJSS 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Daugavpils ledus halle 16.12.2018.
68 Talsu NSS/THK - Sieviešu klubu izlase 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Talsu hokeja halle 16.12.2018. 12:00
66 Pērkons - LSSS 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Kurbads ledus halle 16.12.2018. 14:00
65 Pārdaugava 05 - HK Venta 2002/Tukums 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Volvo SC ledus halle 16.12.2018. 14:15
55 Pārdaugava 06 - HSR 2006 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Volvo SC ledus halle 16.12.2018. 14:45
56 Pārdaugava 04 - Kauno BTA/Saulys 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Volvo SC ledus halle 16.12.2018. 16:30
54 JLSS - HSR 2005 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Jelgavas ledus halle 16.12.2018. 16:45
67 Ogre juniors - Valmieras HK/BSS 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Vidzemes ledus halle 16.12.2018. 16:45
2. Austrija U-20 - Vācija U-20 2018/2019: U-20 PČ: U20: A grupa Vācija 09.12.2018. 2:3 PSM
3. Norvēģija U-20 - Baltkrievija U-20 2018/2019: U-20 PČ: U20: A grupa Vācija 09.12.2018.
1. Latvija U-20 - Francija U-20 2018/2019: U-20 PČ: U20: A grupa Vācija 09.12.2018. 14:00 1:3
4. Baltkrievija U-20 - Francija U-20 2018/2019: U-20 PČ: U20: A grupa Vācija 10.12.2018.
5. Baltkrievija U-20 - Francija U-20 2018/2019: U-20 PČ: U20: A grupa Vācija 10.12.2018.
6. Vācija U-20 - Norvēģija U-20 2018/2019: U-20 PČ: U20: A grupa Vācija 10.12.2018.
7. Latvija U-20 - Austrija U-20 2018/2019: U-20 PČ: U20: A grupa Vācija 11.12.2018. 20:00
8. Norvēģija U-20 - Francija U-20 2018/2019: U-20 PČ: U20: A grupa Vācija 12.12.2018.
10. Baltkrievija U-20 - Austrija U-20 2018/2019: U-20 PČ: U20: A grupa Vācija 12.12.2018.
9. Latvija U-20 - Vācija U-20 2018/2019: U-20 PČ: U20: A grupa Vācija 12.12.2018. 17:30
11. Vācija U-20 - Baltkrievija U-20 2018/2019: U-20 PČ: U20: A grupa Vācija 13.12.2018.
15. Francija U-20 - Austrija U-20 2018/2019: U-20 PČ: U20: A grupa Vācija 14.12.2018.
12. Latvija U-20 - Norvēģija U-20 2018/2019: U-20 PČ: U20: A grupa Vācija 14.12.2018. 14:00
16. Austrija U-20 - Norvēģija U-20 2018/2019: U-20 PČ: U20: A grupa Vācija 15.12.2018.
17. Vācija U-20 - Francija U-20 2018/2019: U-20 PČ: U20: A grupa Vācija 15.12.2018.
18. Baltkrievija U-20 - Latvija U-20 2018/2019: U-20 PČ: U20: A grupa Vācija 15.12.2018. 21:00
67 Pārdaugava - Mārupe/Ako 2018/2019: JAHL Volvo SC ledus halle 09.12.2018. 12:15 3:1
66 HSR 2002 - HK Dinaburga 2018/2019: JAHL Hokeja halle Rīga 09.12.2018. 14:00 4:3
69 Zemgale Juniors - Prizma 2018/2019: JAHL Jelgavas ledus halle 09.12.2018. 14:00 16:2
68 Valmieras HK - Liepājas SSS 2018/2019: JAHL Vidzemes OC ledus halle 09.12.2018. 15:50 2:1 PL
50 HSR 2002 - Zemgale Juniors 2018/2019: JAHL Hokeja halle Rīga 12.12.2018. 19:30
71 HK Dinaburga - Venta 2002 2018/2019: JAHL Daugavpils ledus halle 16.12.2018.
72 Pārdaugava - Liepājas SSS 2018/2019: JAHL Volvo SC ledus halle 16.12.2018. 12:15
73 Zemgale Juniors - Valmieras HK 2018/2019: JAHL Jelgavas ledus halle 16.12.2018. 14:30
1. Baltkrievija U-18 - Kazahstāna U-18 2018/2019: U-18 izlases pārbaudes spēles: U18 Jelgavas ledus halle 13.12.2018. 15:30
2. Latvija U-18 - Austrijas U-18 izlase 2018/2019: U-18 izlases pārbaudes spēles: U18 Jelgavas ledus halle 13.12.2018. 19:00
3. Kazahstāna U-18 - Austrijas U-18 izlase 2018/2019: U-18 izlases pārbaudes spēles: U18 Jelgavas ledus halle 14.12.2018. 15:30
4. Latvija U-18 - Baltkrievija U-18 2018/2019: U-18 izlases pārbaudes spēles: U18 Jelgavas ledus halle 14.12.2018. 19:00
5. Austrijas U-18 izlase - Baltkrievija U-18 2018/2019: U-18 izlases pārbaudes spēles: U18 Jelgavas ledus halle 15.12.2018. 12:30
6. Latvija U-18 - Kazahstāna U-18 2018/2019: U-18 izlases pārbaudes spēles: U18 Jelgavas ledus halle 15.12.2018. 16:00