64 |
Pirāti - JLSS U-17 |
2018/2019: LBJČH: U17: Pamatturnīrs
2018/2019: LBJČH: U17: A grupa
|
Mogo ledus halle
|
2018-11-0404.11.2018. |
10:15 |
3:7 |
57 |
HSR 2004 - Jūrmalas SS/EVHS |
2018/2019: LBJČH: U17: Pamatturnīrs
|
Mogo ledus halle
|
2018-11-0404.11.2018. |
14:15 |
13:3 |
2 |
Laima - SHK Pārdaugava/Lauvas 1 |
2018/2019: OBWIC: Regulārās spēles
|
Tukuma ledus halle
|
2018-11-0404.11.2018. |
10:30 |
1:2 PSM |
3 |
Laima - Elektrenu HC Amber |
2018/2019: OBWIC: Regulārās spēles
|
Tukuma ledus halle
|
2018-11-0404.11.2018. |
11:45 |
19:0 |
5 |
L&L/JLSS - Elektrenu HC Amber |
2018/2019: OBWIC: Regulārās spēles
|
Tukuma ledus halle
|
2018-11-0404.11.2018. |
13:00 |
8:3 |
53 |
HSR 2008/09 - Pārdaugava 09 |
2018/2019: LBJČH: U11: B grupa
|
Hokeja halle Rīga
|
2018-11-0404.11.2018. |
11:15 |
5:6 PSM |
51 |
Liepājas SSS - Valmieras HK/BSS |
2018/2019: LBJČH: U11: B grupa
|
LOC ledus halle
|
2018-11-0404.11.2018. |
12:00 |
2:13 |
52 |
Brocēnu NBJSS 09 - Venta 2002 |
2018/2019: LBJČH: U11: B grupa
|
Brocēnu sporta centrs
|
2018-11-0404.11.2018. |
12:00 |
5:7 |
63 |
JLSS U11 - Ogre Juniors |
2018/2019: LBJČH: U11: A grupa
|
Jelgavas ledus halle
|
2018-11-0404.11.2018. |
12:45 |
5:2 |
55 |
HS MOGO 09 - Jūrmalas SS |
2018/2019: LBJČH: U11: B grupa
|
Mogo ledus halle
|
2018-11-0404.11.2018. |
12:45 |
0:18 |
61 |
DLSS-1 - HK Tukums |
2018/2019: LBJČH: U11: A grupa
|
Daugavpils ledus halle
|
2018-11-0404.11.2018. |
13:15 |
6:2 |
60 |
THK/Talsu NSS - Vilnius SLRA |
2018/2019: LBJČH: U11: A grupa
|
Talsu hokeja halle
|
2018-11-0404.11.2018. |
14:15 |
3:2 |
58 |
BHC 37 - HSR 2009 |
2018/2019: LBJČH: U11: A grupa
|
Inbox.LV ledus halle
|
2018-11-0404.11.2018. |
14:30 |
2:4 |
54 |
JLSS - Mārupes HS/Balti |
2018/2019: LBJČH: U11: B grupa
|
Jelgavas ledus halle
|
2018-11-0404.11.2018. |
14:30 |
2:3 PSM |
59 |
Brocēnu NBJSS 08 - HS Kurbads |
2018/2019: LBJČH: U11: A grupa
|
Brocēnu sporta centrs
|
2018-11-0404.11.2018. |
15:00 |
6:7 |
57 |
Pārdaugava 08 - Mārupes HS/Zaļi |
2018/2019: LBJČH: U11: A grupa
|
Volvo SC ledus halle
|
2018-11-0404.11.2018. |
15:30 |
0:3 |
41 |
Talsu NSS/THK - LSSS |
2018/2019: LBJČH: U15: B grupa
|
Talsu hokeja halle
|
2018-11-0404.11.2018. |
12:00 |
5:3 |
40 |
Valmieras HK/BSS - Pārdaugava 05 |
2018/2019: LBJČH: U15: B grupa
|
Vidzemes OC ledus halle
|
2018-11-0404.11.2018. |
12:15 |
12:1 |
43 |
DLSS - Pērkons |
2018/2019: LBJČH: U15: B grupa
|
Daugavpils ledus halle
|
2018-11-0404.11.2018. |
15:00 |
30:0 |
40 |
HSR 2006 - HSR 2005 |
2018/2019: LBJČH: U15: A grupa
|
Hokeja halle Rīga
|
2018-11-0404.11.2018. |
15:30 |
1:2 |
36 |
JLSS - Pārdaugava 06 |
2018/2019: LBJČH: U15: A grupa
|
Jelgavas ledus halle
|
2018-11-0404.11.2018. |
16:15 |
5:7 |
46 |
HSR 2002 - Prizma |
2018/2019: JAHL
|
Hokeja halle Rīga
|
2018-11-0404.11.2018. |
13:00 |
3:4 |
47 |
Liepājas SSS - Zemgale Juniors |
2018/2019: JAHL
|
LOC ledus halle
|
2018-11-0404.11.2018. |
14:00 |
4:6 |
48 |
Venta 2002 - Valmieras HK |
2018/2019: JAHL
|
Ventspils OC ledus halle
|
2018-11-0404.11.2018. |
16:00 |
5:2 |
49 |
HK Dinaburga - Pārdaugava |
2018/2019: JAHL
|
Daugavpils ledus halle
|
2018-11-0404.11.2018. |
17:30 |
7:5 |