Tiesnešu nozīmējumi

Spēle Vieta Laiks Galvenais tiesnesis Sekretārs Līnijtiesnesis Soda laika palīgs Tīrā laika tiesnesis Informators Vārtu tiesnesis Tiešraides operators Reģistrators Ārsts
HK Kurbads - HK Lido Kurbads ledus halle 19.09. 19:00 Jevgēņijs Griškēvičs
Raivis Jučers
Agnese Kārkliņa Jānis Beķeris
Edgars Ķuze
Oskars Zālītis
Uģis Buļbiks
Andis Kovaļevskis Jānis Eglītis Oskars Skarnelis
HK MOGO - HS Rīga Mogo 19.09. 19:15 Juris Balodis
Krišs Kupčus
Ilze Medne Uldis Bušs
Aleksandrs Germanovičs
Emīls Druseiks
Vladimirs Ostaņins
Vadims Urbāns Mārtiņš Krontāls Toms Bilderis
HK Zemgale LLU - HK Prizma Jelgava 19.09. 19:30 Māris Locāns
Andrejs Kudrjašovs
Agnese Ābele Elvijs Trankalis
Ģirts Vasiļjevs
Nauris Pundors
Aigars Bumbieris
Agnese Bumbiere Visvaldis Danenbergs Armands Baumanis
Brocēnu NBJSS - HS Mogo 07 Brocēni 22.09. 10:00 Ģirts Brucis
Matīss Brucis
Roberts Vītols Kitija Holšteine
Brocēnu NBJSS 09 - Jūrmalas SS Brocēni 22.09. 12:00 Matīss Brucis Roberts Vītols Ģirts Brucis Kitija Holšteine
IHS/Prizma - IHS/Pārdaugava Volvo SC 22.09. 12:15 Oļegs Kokins Andis Kovaļevskis Ričards Briedis
Agris Ozoliņš
Ansis Mazulāns
HK Tukums/Ozo - HSR 06/07 Tukums 22.09. 13:00 Agris Saņikovs
Agris Saņikovs
Kitija Plasiņa Rainers Grūbe
HK Venta 2002 - Pirāti Ventspils 22.09. 13:15 Vasīlijs Jakovļevs Viktorija Ziemele Elvijs Ziemelis
Ēriks Pavlovskis
Rolands Frīdenbergs
HK Lido - HS Rīga Mogo 22.09. 13:30 Krišs Kupčus
Māris Locāns
Ilze Medne Armands Baumanis
Andrejs Jakovļevs
Edgars Ķuze
Emīls Druseiks
Vadims Urbāns Jana Gerkena Dans Beržanskis
Ogre juniors - Elektrēnu DKLRM Ogre 22.09. 13:50 Jānis Rasiņš
Sergejs Subočs
Iveta Bergmane Ēriks Evelons
HC Klaipeda - LSSS Liepāja 22.09. 14:04 Nauris Upenieks Rita Muižniece Sintija Greiere
Raivis Jučers
Mārcis Veits Zigmunds Cīrulis
DLSS - HSR 2007 Daugavpils 22.09. 14:15 Kaspars Širins
Deniss Kudrjašovs
Boriss Gimbickis Grigorijs Kudrjašovs
Prizma/Pārdaugava 06 - LSSS Volvo SC 22.09. 14:30 Baiba Dzene
Agnese Kārkliņa
Andis Kovaļevskis Ansis Mazulāns
HK Zemgale LLU - HK MOGO Jelgava 22.09. 16:00 Gints Zviedrītis
Jevgēņijs Griškēvičs
Agnese Ābele Elvijs Trankalis
Ģirts Vasiļjevs
Monta Tomiņa
Pāvels Novikovs
Agnese Bumbiere Visvaldis Danenbergs Aigars Bumbieris
Pārdaugava 06 - HS Mārupe Zaļi Volvo SC 22.09. 16:15 Baiba Dzene
Agnese Kārkliņa
Andis Kovaļevskis Ansis Mazulāns
HS Mogo - Kauno BTA Mogo 22.09. 16:15 Emīls Druseiks
Edgars Ķuze
Ilze Medne Vadims Urbāns
HK Liepāja - HK Prizma Liepāja 22.09. 17:00 Juris Balodis
Raivis Jučers
Rita Muižniece Viesturs Lēvalds
Nauris Upenieks
Vilnis Tūbelis
Zigmunds Cīrulis
Mārcis Veits Valdis Līguts Niks Skrīvers
Jūrmalas SS/EVHS - Baltie Vilki Volvo SC 22.09. 17:05 Vitālijs Vorona Andis Kovaļevskis Ričards Briedis
Agris Ozoliņš
Ivars Plikšķis
HSR 2004 - Daugava/Sāga Mogo 22.09. 18:00 Edgars Ķuze Ilze Medne Emīls Druseiks
Jana Gerkena
Vadims Urbāns
Pārdaugava 07 - HSR 2008 Volvo SC 22.09. 18:00 Baiba Dzene
Agnese Kārkliņa
Andis Kovaļevskis Ansis Mazulāns
JLSS U-17 - HK Tukums/Brocēnu NBJSS Jelgava 22.09. 18:15 Ģirts Vasiļjevs Agnese Ābele Aigars Bumbieris
Armands Baumanis
Agnese Bumbiere
HSR 2005 - Pārdaugava 04 HH Rīga 23.09. 11:30 Jānis Eglītis
Edgars Ralovecs
Karīna Raloveca Māris Gorbunovs
Valmieras HK - Prizma Valmiera 23.09. 12:00 Armands Bedrītis Jānis Ezergailis Jurijs Suharevs
Jānis Sproģis
Anita Brīvule
Māris Lotko
Jānis Ratnieks Jānis Ezergailis
Talsu NSS/THK - Brocēnu NBJSS Talsi 23.09. 12:00 Krišjānis Ziediņš
Kristiāns Ziediņš
Mārtiņš Krontāls Mārtiņš Krontāls Mārtiņš Krontāls
Brocēnu NBJSS 08 - LSSS Brocēni 23.09. 12:00 Vladimirs Šabaševs
Kristers Rimšāns
Roberts Augustiņš Rolands Puķe
Rihards Kļava
Ēriks Novickis
Pārdaugava 08 - Ogre Juniors Volvo SC 23.09. 12:15 Ričards Briedis
Emīls Druseiks
Ilze Medne Andrejs Kovaļovs
HS MOGO 09 - Valmieras HK/BSS Mogo 23.09. 12:45 Edgars Ķuze
Arvīds Irbe
Sanita Glāzniece Aleksandrs Evins
Zemgale Juniors - HSR 2002 Jelgava 23.09. 13:00 Krišs Kupčus Agnese Ābele Aivars Cimermanis
Armands Baumanis
Monta Tomiņa
Pāvels Novikovs
Agnese Bumbiere Visvaldis Danenbergs
HS Kurbads 04 - Pārdaugava 06 Kurbads ledus halle 23.09. 13:00 Agnese Kārkliņa
Agris Ozoliņš
Baiba Dzene Vadims Urbāns
HSR 2008/09 - Liepājas SSS HH Rīga 23.09. 13:15 Jānis Eglītis
Edgars Ralovecs
Karīna Raloveca Māris Gorbunovs
LSSS - Sieviešu klubu izlase Liepāja 23.09. 13:30 Raivis Jučers
Nauris Upenieks
Rita Muižniece Valdis Līguts Zigmunds Cīrulis
Pārdaugava - Venta 2002 Volvo SC 23.09. 14:00 Andrejs Jakovļevs Ilze Medne Ričards Briedis
Emīls Druseiks
Andrejs Kovaļovs
Vladimirs Ostaņins
Ansis Mazulāns
Mārupes HS/Zaļi - HK Tukums Mārupes Ledus Halle 23.09. 14:15 Oskars Skarnelis
Ingars Kļaviņš
Alīna Tentere Edgars Kreicbergs
THK/Talsu NSS - DLSS-1 Talsi 23.09. 14:15 Krišjānis Ziediņš
Kristiāns Ziediņš
Mārtiņš Krontāls Mārtiņš Krontāls Mārtiņš Krontāls
HSR 2004 - HSR 2003 Mogo 23.09. 14:15 Arvīds Irbe
Artūrs Artamonovs
Sanita Glāzniece Aleksandrs Evins
Valmieras HK/BSS - DLSS Valmiera 23.09. 14:30 Armands Bedrītis
Jurijs Suharevs
Jānis Ezergailis Jānis Ratnieks Jānis Ezergailis
BHC 37 - JLSS U11 INBOX.LV 23.09. 14:30 Armands Kazaks
Ričards Antons
Toms Bilderis Raivis Laipa
Kurbads 05 - JLSS Kurbads ledus halle 23.09. 14:45 Agris Ozoliņš
Baiba Dzene
Agnese Kārkliņa Vadims Urbāns
HSR 2009 - Vilnius SLRA HH Rīga 23.09. 14:45 Jānis Eglītis
Edgars Ralovecs
Karīna Raloveca Māris Gorbunovs
Daugavpils Dinaburg - Mārupe/Ako Daugavpils 23.09. 15:30 Aleksandrs Germanovičs Boriss Gimbickis Pāvels Pumpiņš
Kaspars Širins
Grigorijs Kudrjašovs
Anatolijs Dančenoks
Jurijs Turavins Grigorijs Ribiks
JLSS - Pārdaugava 09 Jelgava 23.09. 15:30 Armands Baumanis
Aivars Cimermanis
Agnese Bumbiere Oskars Ločmelis
Mārupes HS/Balti - DLSS Mārupes Ledus Halle 23.09. 15:45 Oskars Skarnelis
Ingars Kļaviņš
Alīna Tentere Edgars Kreicbergs
Pērkons - Pārdaugava 05 Kurbads ledus halle 23.09. 16:30 Agris Ozoliņš
Baiba Dzene
Agnese Kārkliņa Agnese Ābele