Darbinieki

LHF Viceprezidents un Ģenerālsekretārs - Viesturs Koziols

E-pasts: viesturs.koziols@lhf.lv

Sporta direktors - Edgars Buncis

E-pasts: edgars.buncis@lhf.lv

Biroja vadītāja - Oksana Sivicka

E-pasts: oksana.sivicka@lhf.lv

Komunikācijas vadītājs - Edgars Gaross

E-pasts: edgars.gaross@lhf.lv, tel.nr: 20375750

Mārketinga vadītājs - Roberts Pļāvējs 

E-pasts: roberts.plavejs@lhf.lv

Sekretāre - Daiga Blankveina

E-pasts: daiga.blankveina@lhf.lv

Sacensību daļas tehniskā sekretāre - Aleksandra Puriņa

E-pasts: aleksandra.pjaniha@lhf.lv

Sacensību direktors - Toms Broks

E-pasts: toms.broks@lhf.lv

Izlašu menedžeris - Māris Baldonieks

E-pasts: maris.baldonieks@inbox.lv

Tiesnešu sektora vadītājs - Ģirts Ūdris

E-pasts: girts.udris@lhf.lv

Izlašu ekipējumu menedžeris - Agris Bricis

E-pasts: agris.bricis@lhf.lv

Komiteju tehniskais sekretārs - Guntis Bāliņš

E-pasts: guntis.bāliņš@lhf.lv

Tiesnešu sektora vadītāja vietnieks - Krišs Kupčus

E-pasts: kriss.kupcus@lhf.lv

LHF pārtsāvis ASV un Kanādā - Viesturs Zariņš

E-pasts: viesturs.zarins@lhf.lv

Sieviešu izlases galvenais treneris/sporta metodiķis - Miks Golubovičs

E-pasts: miks.golubovics@lhf.lv

LHF finanšu vadītājs - Andris Aniņš

E-pasts: andris.anins@lhf.lv