19:30 22.08.2018.

Latvija U-16

11:2

Austrija U-16

U-16 izlases pārbaudes spēles
Austrija
16:00 23.08.2018.

Latvija U-16

5:3

Vācija U-16

U-16 izlases pārbaudes spēles
Austrija
11:00 24.08.2018.

Latvija U-16

4:8

Šveice U-16

U-16 izlases pārbaudes spēles
Austrija
19:15 31.08.2018.

HSR 2002

6:5 PL

Venta 2002

JAHL
HH Rīga
12:00 01.09.2018.

HSR 2002

2:5

Venta 2002

JAHL
HH Rīga
12:15 02.09.2018.

Prizma

4:8

Daugavpils Dinaburg

JAHL
Volvo SC
15:00 02.09.2018.

Zemgale Juniors

0:4

Pārdaugava

JAHL
Jelgava
13:00 08.09.2018.

HK Prizma

6:1

HS Rīga

OHL
Volvo SC
13:30 08.09.2018.

HK MOGO

4:2

HK Lido

OHL
Mogo
15:00 08.09.2018.

HK Kurbads

7:1

HK Liepāja

OHL
Kurbads ledus halle
12:15 09.09.2018.

Pārdaugava

2:0

Valmieras HK

JAHL
Volvo SC
14:30 09.09.2018.

Mārupe/Ako

6:5 PL

Prizma

JAHL
Mārupes Ledus Halle
16:30 09.09.2018.

Venta 2002

3:2 PSM

Liepājas SSS

JAHL
Ventspils
18:45 09.09.2018.

Daugavpils Dinaburg

13:1

Zemgale Juniors

JAHL
Daugavpils
19:00 11.09.2018.

HK Prizma

2:0

HK MOGO

OHL
Volvo SC
19:00 12.09.2018.

HK Kurbads

3:2

HK Zemgale LLU

OHL
Kurbads ledus halle
19:30 12.09.2018.

HK Liepāja

4:5 PL

HS Rīga

OHL
Liepāja
13:30 15.09.2018.

HK Lido

1:7

HK Prizma

OHL
Mogo
15:00 15.09.2018.

HK Kurbads

3:4

HS Rīga

OHL
Kurbads ledus halle
16:00 15.09.2018.

HK Zemgale LLU

7:1

HK Liepāja

OHL
Jelgava
12:15 16.09.2018.

Prizma

2:7

HSR 2002

JAHL
Volvo SC
13:00 16.09.2018.

Zemgale Juniors

2:3

Liepājas SSS

JAHL
Jelgava
13:50 16.09.2018.

Valmieras HK

1:5

Venta 2002

JAHL
Valmiera
15:00 16.09.2018.

Pārdaugava

2:5

Daugavpils Dinaburg

JAHL
Volvo SC
19:00 19.09.2018.

HK Kurbads

11:1

HK Lido

OHL
Kurbads ledus halle
19:15 19.09.2018.

HK MOGO

7:0

HS Rīga

OHL
Mogo
19:30 19.09.2018.

HK Zemgale LLU

4:3 PSM

HK Prizma

OHL
Jelgava
13:30 22.09.2018.

HK Lido

1:3

HS Rīga

OHL
Mogo
16:00 22.09.2018.

HK Zemgale LLU

0:5

HK MOGO

OHL
Jelgava
17:00 22.09.2018.

HK Liepāja

2:7

HK Prizma

OHL
Liepāja
12:00 23.09.2018.

Valmieras HK

7:5

Prizma

JAHL
Valmiera
13:00 23.09.2018.

Zemgale Juniors

3:4

HSR 2002

JAHL
Jelgava
14:00 23.09.2018.

Pārdaugava

1:6

Venta 2002

JAHL
Volvo SC
15:30 23.09.2018.

Daugavpils Dinaburg

4:0

Mārupe/Ako

JAHL
Daugavpils
19:00 25.09.2018.

HK Prizma

-

HK Kurbads

OHL
Volvo SC
19:15 26.09.2018.

HK MOGO

-

HK Liepāja

OHL
Mogo
13:30 29.09.2018.

HK MOGO

-

HK Kurbads

OHL
Mogo
17:00 29.09.2018.

HK Liepāja

-

HK Lido

OHL
Liepāja
30.09.2018.

Daugavpils Dinaburg

-

Liepājas SSS

JAHL
Daugavpils
19:00 03.10.2018.

HK Kurbads

-

HK Prizma

OHL
Kurbads ledus halle
19:30 03.10.2018.

HK Zemgale LLU

-

HS Rīga

OHL
Jelgava
13:00 06.10.2018.

HS Rīga

-

HK Kurbads

OHL
HH Rīga
13:00 06.10.2018.

HK Prizma

-

HK Lido

OHL
Volvo SC
17:00 06.10.2018.

HK Liepāja

-

HK Zemgale LLU

OHL
Liepāja
19:00 09.10.2018.

HK Prizma

-

HS Rīga

OHL
Volvo SC
13:00 13.10.2018.

HS Rīga

-

HK Lido

OHL
HH Rīga
13:30 13.10.2018.

HK MOGO

-

HK Zemgale LLU

OHL
Mogo
17:00 13.10.2018.

HK Liepāja

-

HK Kurbads

OHL
Liepāja
19:15 17.10.2018.

HK MOGO

-

HK Prizma

OHL
Mogo
19:30 17.10.2018.

HK Zemgale LLU

-

HK Lido

OHL
Jelgava
19:30 17.10.2018.

HK Liepāja

-

HS Rīga

OHL
Liepāja

Kalendārs

Septembris 2018

P O T C P S Sv
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9

OHL turnīra tabula

Turnīra tabula

Vieta Komanda Spēles Punkti
1. HK Prizma 5 13
2. HK MOGO 4 9
3. HK Kurbads 4 9
4. HS Rīga 5 8
5. HK Zemgale LLU 4 5
6. HK Liepāja 4 1
7. HK Lido 4 0

Statistika

OHL rezultatīvākie spēlētāji

Vieta Vārds Vārti Piespēles Punkti
1. Edgars Homjakovs 5 5 10
2. Edijs Brahmanis 4 5 9
3. Andris Siksnis 3 4 7
4. Toms Bluks 0 7 7
5. Maksims Širokovs 2 4 6
6. Jānis Ozoliņš 2 4 6
7. Deivids Sarkanis 4 1 5

Čempionāti

Kalendārs

Septembris 2018

P O T C P S Sv
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9

Meklēt hokejistu

Nozīmīgākie turnīri

Mūsu Twitter