"Mogo" un "Kurbads" uzvar un sērijā panāk neizšķirtu

Sestdien 21. martā tika aizvadītas otrās Latvijas Virslīgas hokeja čempionāta pusfinālsērijas spēles. HK "Mogo" ar 7:3 revanšējās HK "Zemgale/LLU" un HK "Kurbads" viesos ar 4:1 pārspēja HK "Liepāja" vienību.

Atšķirībā no piektdienas spēles, “Mogo” maču iesāka ievērojami aktīvāk, un pēc Elvisa Želubovska, Aleksandra Baburina un Jāņa Zakas metieniem jau pirmajā trešdaļā izvirzījās vadībā ar 3:0. Otrās trešdaļas sākumā “Mogo” vārtsargu Renāru Kazanovu izdevās pārspēt arī Viktoram Jasjonim, samazinot rezultāta starpību. Jānis Brakšs “Mogo” labā guva ceturtos vārtus, bet perioda vidū Kazanovu vēl divas reizes pārspēja Raivis Kurņigins un Artūrs Batraks. Pēdējā trešdaļā “Mogo” vairs nelika šaubīties par šīs spēles uzvarētāju – trīs vārtus guva Elviss Želubovskis, Vladimirs Mamonovs un Rūdolfs Prūsis, un rīdzinieki izcīnīja uzvaru ar 7:3, izlīdzinot rezultātu sērijā.

Otrajā pusfinālsērijā, Liepājā laukuma saimnieki pirms pēdējās trešdaļas vēl bija minimālā vadībā ar 1:0,vairākumu realizēja Dmitrijs Korņilovs. Pēc pārtraukuma HK"Kurbads" 12 minūtēs guva četrus vārtus un izšķīra cīņas iznākumu. Uzvarētājiem Jānis Straupe, Aleksandrs Macijevskis un Artjoms Ogorodņikovs guva pa vieniem vārtiem un atdeva pa vienai rezultatīvai piespēlei.

Pusfināli turpināsies otrdien ar trešajām spēlēm Ogrē un Jelgavā.

Mogo - Zemgale/LLU 7:3 (3:0, 1:3, 3:0)
Vārti: 7:53 Želubovskis (Teluškins) 1:0 10:42 Baburins (Kerčs jun.) 2:0 14:39 Zaka (Cinks, Teluškins) 3:0 23:20 Jasjonis (Remiņš, Kurņigins) 3:1 26:03 Brakšs (Sorokins) 4:1 27:00 Kurņigins (Mežulis, Jasjonis) 4:2 32:52 Batraks (Remiņš, Bullītis) 4:3 45:41 Želubovskis (M. Lipsbergs, Sorokins) 5:3 48:57 Mamonovs (Sorokins) 6:3 53:58 Prūsis (Sorokins, Zaka) 7:3

Liepāja-Kurbads 1:4 (0:0, 1:0, 0:4)
Vārti: 23:42 Korņilovs (Nekļudovs, Gipters) 1:0 40:40 Gricinskis (Macijevskis, Valters) 1:1 46:11 Straupe (Ogorodņikovs, Zeltiņš) 1:2 48:19 Macijevskis (Straupe, Apelis) 1:3 51:57 Ogorodņikovs (Zembergs, Zeltiņš) 1:4

"Liepāja"-"Kurbads" 1:1