Latvijas U-20 izlase parāda raksturu un piekāpjas Polijai

Pirmo zaudējumu piektdien Sosnovecā (Polija) notiekošajā Baltijas kausa izcīņas turnīrā piedzīvoja Latvijas U-20 hokeja izlase.

Arta Ābola vadītā izlase ar rezultātu 1:5 piekāpās Polijas pieaugušo izlasei, kas nākamgad spēlēs Pasaules čempionāta elitē.

Vienīgos vārtus Latvijas izlases labā guva Kevins Strādnieks, kurš otrā perioda trešajā minūtē pēc Rinalda Vutkeviča un Rainera Dārziņa piespēlēm vairākumā panāca 1:3.

Pirmajā turnīra spēlē ceturtdien Latvija ar 6:4 apspēlēja Lietuvas nacionālo vīriešu komandu.

Ābola padotie turnīru noslēgs 11. novembrī ar maču (plkst.17:30 pēc LV laika) pret Igaunijas valstsvienību.

Šis Latvijas U-20 izlasei būs pēdējais turnīrs pirms Pasaules čempionāta. Nākamais U-20 Pasaules čempionāts elites divīzijā no 26. decembra līdz 5. janvārim startēs Zviedrijas pilsētā Gēteborgā.

Latvijas U-20 hokeja izlases pretinieki Pasaules čempionāta A apakšgrupā būs: Kanāda, Zviedrija, Somija un Vācija. Četras labākās komandas iekļūs ceturtdaļfinālā, bet piektā vietā esošā komanda spēlēs par palikšanu elitē.

Šogad Pasaules čempionātā varēs piedalīties 2004. gada dzimušie spēlētāji un jaunāki.

Darbā ar U-20 hokeja izlasi Ābolam šajā sezonā asistēs Kārlis Zirnis, Artūrs Āboliņš un Edgars Masaļskis.