"Kurbads" pirmajā pārbaudes spēlē ar 8:1 grauj liepājniekus

Pirmo pārbaudes spēli pirms gaidāmā Latvijas čempionāta hokejā šopēcpusdien aizvadīja "HK Kurbads", kas savā laukumā ar pārliecinošo 8:1 pārspēja "HK Liepājas" hokejistus. Ar trim rezultativitātes punktiem uzvarētāju labā atzīmējās komandas spēlējošais treneris Aleksandrs Macijevskis.

Mača rezultātu "Kurbads" hokejistiem izdevās atklāt jau ceturtajā minūtē, kad Vadima Miščuka sargātajos vārtos ripu raidīja Mārcis Zembergs, tādējādi realizējot skaitlisko vairākumu. Abas komandas pirmā perioda turpinājumā apmainījās vēl pa noraidījumiem, taču rezultāts saglabājās nemainīgs.

Otrās trešdaļas ievadā laukuma saimniekiem izdevās ātri gūt vēl divus vārtus, kad ar 20 sekunžu intervālu precīzi bija Artjoms Ogorodņikovs un Gatis Gricinskis. Pāris minūtes vēlāk precīzi bija arī viesi, vārtus gūstot Rūdolfam Maslovskim. Jāatzīmē, ka "Kurbads" vārtos otrajā periodā stāvēja Andis Znatnajs, kamēr pirmajā un trešajā periodā vārtus sargāja komandas pamatvārtsargs Uldis Čalpa.

Pagalam nesekmīgs liepājniekiem izvērtās trešais periods. Jau tā ievadā 5:1 izdevās panākt "Kurbads" kapteinim Tomam Blukam un Tomam Hartmanim. Par spīti rezultātam, liepājnieku treneris Igors Ļebedevs ļāva spēli turpināt Miščukam. Perioda otrajā pusē sestos vārtus guva Edmunds Kniksts, taču jau pašā mača izskaņā precīzi bija arī Emīls Potāpovs un Aleksandrs Macijevskis, "Kurbadam" svinot uzvaru ar 8:1.

Nākamo spēli abas komandas aizvadīs jau parīt, kad pulksten 18:30 savā starpā atkārtoti tiksies Liepājas ledus hallē.

"HK Kurbads" - "HK Liepāja" 8:1 (1:0, 2:1, 5:0)
Vārtu guvēji: 3:15 Zembergs (Laviņš, vair.) 1:0, 34:16 Ogorodņikovs (Laviņš, Zembergs) 2:0, 34:36 Gricinskis (Macijevskis) 3:0, 36:40 Maslovskis (Mazurs-Mago) 3:1, 44:46 Bluks (Macijevskis, vair.) 4:1, 45:11 Hartmanis (Remiņš) 5:1, 52:46 Kniksts (Remiņš, vair.) 6:1, 57:30 Potāpovs (J.Straupe, Jasjonis) 7:1, 59:56 Macijevskis (Gricinskis, Kniksts) 8:1
Soda minūtes: 18 - 20
Metieni: 35 - 25
Spēka paņēmieni: 14 - 6