Latvija iegūst punktu otrajā spēlē

Pasaules čempionāta otrajā spēlē divās dienās Latvijas izlase piekāpās Kazāhstānas valstsvienībai pēcspēles soda metienos ar 2:3.

Spēles pirmajā pusē laukumā norisinājās daudz cīņas ar maz reālām vārtu gūšanas iespējām.

Statistiski vairāk savu pretinieku vārtus apdraudēja Kazahstānas izlase, taču vārtus pirmajai gūt izdevās Latvijas izlasei.

Spēles rezultātu otrā periodā vidusdaļā no vārtu priekšas atklāja Lauris Dārziņš pēc komandas kapteiņa Kaspara Daugaviņa cīņā no aizvārtes atdotās piespēles.

Otrā perioda beigās Kazahstāna izlīdzināja rezultātu, gūstot vārtus skaitliskajā vairākumā un trešais periods iesākās ar rezultātu 1:1.

Trešā perioda sestajā minūtē pēc Oskara Cibuļska piespēles vienatnē pret pretinieku vārtsargu izrāvās Rihards Bukarts un izvirzīja Latviju vadībā. Taču prieki bija īsi, jo jau 12 sekundes vēlāk Kazahstāna atkal guva izlīdzinājuma vārtus, pēc cīņas vārtu priekšā iemetot atlēkušo ripu.

Spēles pamatlaiks tā arī noslēdzās, nevienai no komandām vairs nespējot izvirzīties vadībā.

Pagarinājumā, spēlējot trīs pret trīs, komandas apmainījās ar uzbrukumiem līdz Latvijas izlase nelaikā saņēma divu minūšu noraidījumu un noslēgumā izturēja divas garas minūtes, spēlējot trijatā pret četriem pretiniekiem.

Pēcspēles soda metienos Latvijas izlase iesāka pārliecinoši, Mikam Indrašim, Laurim Dārziņam un Robertam Bukartam realizējot pirmos trīs izgājienus pēc kārtas, taču piecu metienu sērijā beigās tomēr neizšķirts. Metienos līdz pirmajai kļūdai, veiksmīgāka izrādījās Kazahstānas izlase, realizējot izšķirošo pēcspēles soda metienu un izcīnot uzvaru.

Latvijas izlases vārtos Matīss Kivlenieks spēles 65 minūtēs atvairīja 29 metienus.

Latvijas izlase ieguva punktu šajā spēlē par neizšķirtu rezultātu spēles pamatlaikā un cieta savu pirmo zaudējumu Kazahstānai pasaules čempionātos.

Nākošā spēle Latvijas izlasei jau rītdien, kad plkst. 16:15 pretiniekos stāsies Itālijas valstsvienība.