LHF Disciplinārās Komisijas sēdes lēmumi

Trešdien, 9. septembrī norisinājās šīs sezonas pirmā Latvijas Hokeja federācijas (LHF) Disciplinārās komisijas sēde, kurā tika izskatīti seši jautājumi.

1. Par Junioru Attīstības Hokeja Līgas 6. septembra spēli nr. 5 starp komandām “HK Tukums/Venta 2002” un “Daugavpils LSS”, kurā spēlētājs nr. 17 Artjoms Tretjakovs “Daugavpils LSS” komandas sastāvā saņēma 25 minūšu jeb spēles sodu par ripas raidījumu pa tiesnesi.

 

Nolēma: 1.1. Pamatojoties uz LHF Disciplināro Sodu Nolikuma (DSN) punktiem 1. un 10., piemērot A.Tretjakovam 8 spēļu diskvalifikāciju bez izpirkuma tiesībām.

 

2. Par Latvijas Bērnu un Jaunatnes Čempionāta Hokejā (LBJČH) U11 A Rietumu grupas spēlēm nr. 1 un nr. 6, uz kurām “Prizma” komanda nebija ieradusies atbilstošā spēlētāju sastāvā.

 

Nolēma: 2.1. Pamatojoties uz LHF DSN punktu nr. 19. un 21., piešķirt “Prizma” komandai tehniskos zaudējumus ar 0:W abās spēlēs.

 

3. Par “HK Ventspils” dalību hokeja turnīrā “Valmieras kauss”, kas norisinājās Valmierā, bez LHF un spēlētāju licenču turētāja kluba informēšanas un saskaņošanas.

 

 

Nolēma: 3.1. Pamatojoties uz LHF DSN punktiem nr. 21., 26. un vispārīgo noteikumu LHF biedru un licencēto LBJČH un JAHL spēlētāju dalībai turnīros un čempionātos 8.punktu, izteikt brīdinājumu “HK Ventspils” komandas galvenajam trenerim M.Golubovičam un spēlētājiem par šādas rīcības nepieļaujamību.

 

4. Par “Ogre Juniors” kluba trenera Edgara Adamoviča disciplīnas pārkāpumiem starptautiskā turnīrā Somijā spēlē pret “Assat” komandu.

 

Nolēma: 4.1. Pamatojoties uz LHF DSN punktiem 1. un 9., piemērot “Ogre Juniors” kluba trenerim E.Adamovičam 300 EUR naudas sodu.

 

 

5. Par LBJČH 6. septembra U11 grupas spēli nr. 3, starp komandām “BHC 37” un “Vipers”, kurā izcēlās kautiņi gan spēles laikā, gan pēc spēles beigām.

 

Nolēma: 5.1. Pamatojoties uz LHF DSN punktiem 5., 26. un skaidrojuma 5.apakšpunktu, izteikt brīdinājumu abām komandām par šādas rīcības nepieļaujamību un noteikt, ka pie atkārtotiem šādiem gadījumiem sekos diskvalifikācijas un/vai naudas sodi.

 

6. Par Optibet Hokeja Līgas (OHL) 5. septembra spēli nr. 1 starp komandām “HK Olimp/Venta 2002” un “HK Mogo/LSPA”, kurā tika konstatēts, ka nav pieejama video gols sistēma.

 

Nolēma: 6.1. Pamatojoties uz LHF DSN punktiem nr. 21, izteikt brīdinājumu “HK Olimp/Venta 2002” klubam par šadas rīcības nepieļaujamību. Vienlaikus brīdināt visus OHL klubus, ka par turpmākiem šada tipa pārkāpumiem sekos naudas sodi.                                        

 

Partners