LHF disciplinārās komisijas sēdes protokols Nr.13

Otrdien, 3.martā norisinājās kārtējā Latvijas Hokeja federācijas (LHF) Disciplinārās komisijas sēde, kurā tika izskatīti četri jautājumi.

1. Par Optibet Hokeja Līgas (OHL) 29. februāra spēli nr. 133 starp komandām "HS Rīga" un "HK Mogo", kurā nedarbojās audio sistēma un mikrofons strādāja nepilnīgi, kā arī konstatēta slikta ledus kvalitāte aiz vārtiem pie borta. 

Izskatīja: Disciplinārā Komisija iepazinās ar spēles protokla ziņojumu.

Nolēma: 1.1. Pamatojoties uz LHF Disciplināro Sodu Nolikuma (DSN) 17. un 26. punktiem, izteikt brīdinājumu “HS Rīga” klubam par pārkāpuma nepieļaujamību, kā arī uzdot “HS Rīga” klubam līdz š.g. 7. martam novērst neatbilstības, nosakot - ja līdz noteiktajam termiņam neatbilstības netiks novērstas, var tikt piemērots naudas sods.  

 

2. Par OHL 29. februāra spēli nr. 131 starp komandām "HK Dinaburga" un "HK Zemgale LLU", kurā konstatēts neatbilstošs laukuma marķējums.  

Izskatīja: Disciplinārā Komisija iepazinās ar spēles protokla ziņojumu.

Nolēma: 2.1. Pamatojoties uz LHF DSN 17. un 26. punktiem, izteikt brīdinājumu “HK Dinaburga” klubam par pārkāpuma nepieļaujamību, kā arī uzdot “HK Dinaburga” klubam līdz š.g. 10. martam novērst neatbilstības, nosakot - ja līdz noteiktajam termiņam neatbilstības netiks novērstas, var tikt liegtas tiesības organizēt čempionāta izslēgšanas spēles Daugavpils ledus hallē.

 

3. Par Junioru Attīstības Hokeja Līgas 23. februāra spēli nr. 106 starp komandām “LSSS/HK Liepāja” un “AKO/Mārupe”, kurā spēlētājs nr. 39 Patriks Bērziņš “LSSS/HK Liepāja” komandas sastāvā piedalījās spēlē bez uzvārda uz krekla.

Izskatīja: Disciplinārā Komisija iepazinās ar spēles protokla ziņojumu

Nolēma: Pamatojoties uz LHF DSN 16. punktu, piemērot “LSSS/HK Liepāja” klubam 50 EUR naudas sodu.

 

4. Par Latvijas Bērnu un Jaunatnes Čempionāta Hokejā U15 grupas 1. marta spēli nr. 114 starp komandām “IHS/Prizma” un “Ogre Juniors”, kurā nav tikusi nodrošināta sabiedriskā kārtība.

Izskatīja: Disciplinārā Komisija iepazinās ar spēles protokla ziņojumu, kā arī spēles galvenā tiesneša K.Kupčus papildus ziņojumu.

Nolēma: Pamatojoties uz LHF DSN 21., 24. un 26. punktiem, kā arī LBJČH čempionāta nolikuma 14.10. punktu, piemērot “IHS/Prizma” klubam 150 EUR naudas sodu.

Partners