LHF disciplinārās komisijas sēdes protokols Nr.11

Piektdien, 14.februārī norisinājās kārtējā Latvijas Hokeja federācijas (LHF) Disciplinārās komisijas sēde, kurā tika izskatīti seši jautājumi.

1. Par Latvijas Bērnu un Jaunatnes Čempionāta Hokejā (LBJČH) U13 grupas 8. februāra spēli nr. 201 starp komandām “Kauno Baltu Ainiai” un “BHC 37”, kuras sakarā LHF iesniegtas komandu savstarpējas pretenzijas.

Izskatīja:

Disciplinārā Komisija iepazinās ar iesniegtajām abu komandu iesniegumiem un izskatīja iesūtītos video materiālus, kā arī uzklausīja “BHC 37” kluba vadītāja O.Bārtuļa paskaidrojumu par notikušo, kā arī izskatīja Brocēnu ledus halles administrācijas iesniegumu, kurā apgalvots, ka komandu treneri un arī bērnu vecāki pirms spēles, tās laikā un pēc spēles uzvedušies neētiski.

Nolēma:

1.1. Pamatojoties uz LBJČH čempionāta nolikumu un LHF Treneru Padomes pieņemtajiem lēmumiem, visiem spēlētājiem, kuri piedalījās spēlē, bija tiesības tajā piedalīties, tādējādi pārkāpumi nav konstatēti.

1.2. Pamatojoties uz spēles protokolu, Disciplinārā Komisijā izskatāmu jautājumu nav konstatēti.

1.3. Pamatojoties uz LHF Disciplināro Sodu Nolikuma (DSN) 9. un 26. punktu, izteikt “Kauno Baltu Ainiai” un BHC 37” klubiem brīdinājumu par komandas treneru, spēlētāju un bērnu vecāku uzvedības pārkāpumu nepieļaujamību, kā arī informēt visus LBJČH klubus, ka DSN 9. punktā par tamlīdzīgiem pārkāpumiem paredzēts naudas sods no 300 līdz 600 EUR.

2. Par LBJČH U17 grupas 9. februāra spēli nr. 81 starp komandām "JLSS" un "Kaunas/Klaipeda", kuru nevarēja aizvadīt, jo "Kaunas/Klaipeda" komanda uz spēli ieradās tikai 9 spēlētāju sastāvā. 

Izskatīja:

Disciplinārā Komisija iepazinās ar spēles protokola ziņojumu.

Nolēma:

2.1. Pamatojoties uz LBJČH čempionāta nolikuma 5.6. un 5.7. punktiem, piemērot “Kaunas/Klaipeda” komandai tehnisko zaudējumu šajā spēlē ar 0:W.

3. Par Optibet Hokeja Līgas 12. februāra spēli nr. 120 starp komandām “HK Mogo” un “HK Olimp”, kurā spēles laika radušās tehniskas problēmas ar tablo.

Izskatīja:

Disciplinārā Komisija iepazinās ar spēles protokola ziņojumu.

Nolēma:

3.1. Pamatojoties uz LHF DSN 17. un 26. punktiem, izteikt brīdinājumu “HK Mogo” klubam par pārkāpuma nepieļaujamību, kā arī uzdot “HK Mogo” klubam līdz š.g. 1. martam novērst neatbilstības, nosakot - ja līdz noteiktajam termiņam neatbilstības netiks novērstas, var tikt liegtas tiesības organizēt čempionāta izslēgšanas spēles “Mogo” ledus hallē.

 

Partners