LHF disciplinārās komisijas sēdes protokols nr.2

Piektdien, 4.oktobrī norisinājās kārtējā Latvijas Hokeja federācijas (LHF) Disciplinārās komisijas sēde, kurā tika izskatīti desmit jautājumi.

1. Par Optibet Hokeja Līgas (OHL) 25. septembra spēli nr. 15 starp komandām "HK Zemgale/LLU" un "Prizma/IHS", kurā spēlētājs nr. 51 Kristiāns Zelts "Prizma/IHS" komandas sastāvā devās laukumā ar citādāku nr. nekā rakstīts pieteikumā uz spēli. 

 Izskatīja: Komisija iepazinās ar spēles protokola ziņojumu, kā arī izskatīja “Prizma/IHS” iesniegumu un uzklausīja “Prizma/IHS” pārstāvju Ē.Miļuna, J. Jegorova un G.Gaiļa paskaidrojumus par notikušo.

Nolēma:  

1. Papildus iesniegumu no “Prizma/IHS” pievienot izskatīšanai LHF Valdē, ņemot vērā, ka spēles tiesāšanā iejauktas LHF Tiesnešu Komisijas amatpersonas.

2.1. Par spēles tiesnešu rīcību jautājumu nosūtīt LHF Valdei.

 

2. Par OHL 25. septembra spēli nr. 14 starp komandām "HK Kurbads" un "HK Liepāja", kurā spēles pagarinājuma laikā "HK Kurbads" komandas atbalstītāji uz ledus neatļauti izmeta bungu vālīti.

Izskatīja: Komisija iepazinās ar spēles protokola ziņojumu, kā arī uzklausīja “HK Kurbads” pārstāvja M.Kovtuna paskaidrojumu par notikušo.

Nolēma:

2.1. Pamatojoties uz LHF DSN 21. punktu un OHL čempionāta nolikuma 14.8. punktu, ņemot vērā, ka HK Kurbads pārstāvji ir veikuši pārrunas par notikušo ar savas komandas fanu klubu, izteikt “HK Kurbads” klubam brīdinājumu.

 

3. Par OHL 28. septembra spēli nr. 18 starp komandām "HS Rīga" un "HK Kurbads", kurā mājinieku komanda pirms spēles pirmā un trešā perioda nespēja laicīgi sagatavot ledus laukumu spēles uzsākšanai/atsākšanai. 

Izskatīja: Komisija iepazinās ar spēles protokola ziņojumu, kā arī uzklausīja “HS Rīga” pārstāvja R.Freiberga paskaidrojumu par notikušo.

Nolēma:

3.1. Pamatojoties uz LHF Disciplināro sodu nolikuma 20. punktu, ņemot vērā, ka 2 reizes tika kavēta spēles uzsākšana/atsākšanās, piemērot “HS Rīga” klubam 100 EUR naudas sodu.

 

4. Par Junioru Attīstības Hokeja Līgas (JAHL) 29. septembra spēli nr. 14 starp komandām "Daugava" un "IHS/Prizma", kurā mājinieku komanda nebija nodrošinājusi ledus tīrīšanu pēc 2. perioda. 

Izskatīja: Komisija iepazinās ar spēles protokola ziņojumu, kā arī uzklausīja “Daugava” pārstāvja L.Ziemiņa paskaidrojumu par notikušo.

Nolēma:

4.1. Pamatojoties uz LHF DSN 17. un 26. punktu, piemērot “Daugava” klubam 100 EUR naudas sodu.

 

5. Par JAHL 29. septembra spēli nr. 15 starp komandām "Zemgale Juniors" un "Pārdaugava/Prizma", kurā spēlētājam nr. 22 Markam Mežsargam "Zemgale Juniors" komandas sastāvā uz konkrēto spēli pieteikumā ticis mainīts pastāvīgais spēlētāja nr. 

Izskatīja: Komisija iepazinās ar spēles protokola ziņojumu, kā arī uzklausīja LHF Sporta Direktora E.Bunča ziņojumu par notikušo.

Nolēma:

5.1. Pamatojoties uz LHF DSN 21. punktu un JAHL čempionāta nolikuma 7.2. punktu, izteikt “Zemgale Juniors” klubam brīdinājumu.

 

6. Par JAHL 22. septembra spēli nr. 12 starp komandām "Zemgale Juniors" un "AKO/Mārupe", kurā spēlētājam nr. 27 Uldim Pūpolam  "Zemgale Juniors" komandas sastāvā uz konkrēto spēli pieteikumā ticis mainīts pastāvīgais spēlētāja nr.

Izskatīja: Komisija iepazinās ar spēles protokola ziņojumu, kā arī uzklausīja LHF Sporta Direktora E.Bunča ziņojumu par notikušo.

Nolēma:

6.1. Pamatojoties uz LHF DSN 21. punktu un JAHL čempionāta nolikuma 7.2. punktu, izteikt “Zemgale Juniors” klubam brīdinājumu.

 

7. Par JAHL 29. septembra spēli nr. 17 starp komandām "DLSS" un "HS Rīga 2003", kurā spēlētāji nr. 9, 16, 21, 27, 28 un 31 "DLSS" komandas sastāvā piedalījās spēlē bez uzvārdiem uz krekliem, kā arī viesu komandai netika nodrošināts dzeramais ūdens un spēles sākums aizkavējās par 8 minūtēm. 

Izskatīja: Komisija iepazinās ar spēles protokola ziņojumu.

Nolēma:

7.1. Pamatojoties uz LHF DSN 16. punktu, ņemot vērā 6 pārkāpējus, piemērot “DLSS” klubam 300 EUR naudas sodu.

7.2. Pamatojoties uz LHF DSN 21. punktu un JAHL čempionāta nolikuma 6.19. punktu, piemērot “DLSS” klubam 50 EUR naudas sodu.

7.3. Pamatojoties uz LHF DSN 20. punktu, piemērot “DLSS” klubam 50 EUR naudas sodu.

 

8.  Par JAHL 22. septembra spēli nr. 10 starp komandām "LSSS/HK Liepāja" un "DLSS" , kurā viesu komandas spēlētāji devušies laukumā ar neatbilstoši noformētiem komandas formas tērpiem. 

Izskatīja: Komisija iepazinās ar spēles protokola ziņojumu.

Nolēma:

8.1. Pamatojoties uz LHF DSN 16. punktu, piemērot “DLSS” klubam 50 EUR naudas sodu.

9. Par Latvijas Bērnu un Jaunatnes Čempionāta Hokejā (LBJČH) U15 grupas 29. septembra spēli nr. 19 starp komandām "IHS/Prizma" un "Sieviešu klubu izlase", kurā ticis konstatēts, ka uz 2 ledus laukumiem vienlaicīgi nozīmēts viens un tas pats medicīnas darbinieks. 

Izskatīja: Komisija iepazinās ar spēles protokola ziņojumu.

Nolēma:

9.1. Pamatojoties uz LHF DSN 21. punktu un LBJČH čempionāta nolikuma 6.5. punktu, piemērot “IHS/Prizma” klubam 50 EUR naudas sodu.

 

10. Par LBJČH U13 grupas 28. septembra spēli nr. 18 starp komandām "BHC 37" un "JLSS U-13 B", kurā spēlētājs nr. 22 Markuss Vālodze " JLSS U-13 B" saņēma 2+2+20 minūšu noraidījumu par iesaistīšanos kautiņā no rezervistu soliņa. 

Izskatīja: Komisija iepazinās ar spēles protokola ziņojumu, kā arī uzklausīja “JLSS U-13 B” komandas trenera H.Eglīša paskaidrojumu par notikušo.

Nolēma:

10.1. Pamatojoties uz LHF DSN 5.3. un 26. punktu, piemērot M.Vālodzem 2 spēļu diskvalifikāciju.

 

11. Par LBJČH U11 grupas 29. septembra spēli nr. 24 starp komandām "Pārdaugava 10" un "HS Rīga 2009 U11", kurā ticis konstatēts, ka uz 2 ledus laukumiem vienlaicīgi nozīmēts viens un tas pats medicīnas darbinieks. 

Izskatīja: Komisija iepazinās ar spēles protokola ziņojumu.

Nolēma:

11.1.  Pamatojoties uz LHF DSN 21. punktu un LBJČH čempionāta nolikuma 6.5. punktu, piemērot “Pārdaugava 10” klubam 50 EUR naudas sodu.

Partners