"Olimp" debitē ar neveiksmi pagarinājumā, "MOGO" tiek pie pirmās uzvaras sezonā

"Optibet" hokeja līgā trešdien ar zaudējumu debitēja ambiciozā jaunpienācēja "Olimp", kas pēcspēles metienu sērijā viesos ar 3:4 piekāpās Jelgavas "Zemgale"/LLU vienībai, kamēr čempione "Mogo" ar 6:2 sagrāva "Liepāju", izcīnot pirmo uzvaru šosezon.

Spēlē Jelgavā pirmajā trešdaļā Rihards Cimermanis vairākkārtīgi glāba savu komandu no vārtu zaudējuma, izdarot to arī lielā mazākuma laikā, rezultātam netiekot atklātam. Savukārt pēc Georgija Pujaca spēka paņēmiena laukumu vien ar komandas biedru palīdzību atstāja Vladislavs Adeļsons.

Otrās trešdaļas sākumā Aleksejs Širokovs izpildīja pirmo soda metienu šajā sezonā, ko gan sekmīgi tvēra Cimermanis, bet 31. minūtē jelgavniekus vadībā izvirzīja čehs Sebastians Janda, kad pēc rikošeta ripa ielidoja Ervīna Muštukova vārtos (1:0). Tomēr piecas minūtes un divas sekundes vēlāk Nikolajs Jeļisejevs guva pirmos "Olimp" vārtus "Optibet" hokeja līgā, izlīdzinot rezultātu. Rezultatīva bija noslēdzošā trešdaļa, kad vispirms jelgavniekiem vēlreiz priekšā ļāva aizskriet Aleksandrs Novikovs, bet trīs minūtes vēlāk veterāns Pujacs panāca 2:2. Savukārt četras minūtes pirms pamatlaika beigām Reinis Mārtiņš Lejnieks jau pirmoreiz priekšā izvirzīja "Olimp", bet 35 sekundes pirms beigām jelgavnieki izglābās, kad, jau spēlējot sešatā, vārtus guva Juliāns Misjus.

Uzvarētājs tika noskaidrots pēcspēles metienos, kurā ar 2:1 labāka bija "Zemgale"/LLU, izšķirošos vārtus iemetot Novikovam.

Rezultatīva spēle tika aizvadīta Liepājas hallē, kur kausa turētājiem "Mogo" izdevās apspēlēt "Liepājas" vienību (6:2). Trīs no saviem vārtiem čempionvienība guva vairākumā, divreiz izceļoties Ņikitam Koļesņikovam, kuram bija arī rezultatīva piespēle.

"Zemgale"/LLU – "Olimp" 4:3 (0:0, 1:1, 2:2, 0:0, 1:0)
Vārti: 30:34 Janda (Misjus, Sprukts) 1:0, 35:36 Jeļisejevs (Jerofejevs) 1:1, 43:07 Novikovs (Kurnigins, Bērziņš) 2:1, 46:10 Pujacs (A. Širokovs) 2:2, 56:33 Lejnieks (Ezītis) 2:3, 59:25 Misjus (Sprukts) 3:3, 65:00 Novikovs 4:3
Metieni: 38:35
Vārtsargi: Rihards Cimermanis – Ervīns Muštukovs

"Liepāja " – "Mogo" 2:6 (0:2, 1:1, 1:3)
Vārti: 3:26 Koļesņikovs (Maslovskis, Ozoliņš) 0:1, 11:34 Ziemiņš (Kurmis) 0:2, 33:24 Siksnis (Homjakovs vair.) 0:3, 39:06 Razgals (Plānics) 1:3, 44:15 Koļesņikovs (Želubovskis vair.) 1:4, 54:12 Zabis (Grīnbergs, Diļevka vair.) 2:4, 57:13 K .Lipsbergs (Siksnis, Ziemiņš) 2:5, 58:37 Gricinskis (Želubovskis, Koļesņikovs vair.) 2:6
Metieni: 37:33
Vārtsargi: Kristaps Nazarovs – Renārs Kazanovs