Latvijas U-18 nacionālā izlase pēdējā mačā Ozolniekos piekāpjas norvēģiem

Neveiksmi pēdējā pārbaudes spēlē sestdien Ozolnieku ledus hallē piedzīvoja Oļega Sorokina vadītā Latvijas U-18 izlase.

Aizvadītajā mačā Latvijas hokejisti ar 2:3 (0:2, 1:1, 1:0) zaudēja Norvēģijas vienaudžiem.

Pirmajā trešdaļā Latvija nonāca iedzinējos ar 0:2. Turpinājumā norvēģi guva trešos vārtus, bet nepilnas piecas minūtes līdz pārtraukumam Aleksandrs Biškins atjaunoja divu vārtu deficītu.

Trešajā trešdaļā Rihars Liģis panāca arī 2:3, taču Latvijas jaunajiem hokejistiem nedaudz pietrūka, lai izrauto neizšķirtu.

Abu komandu pirmajā tikšanās reizē ceturtdien Latvijas hokejisti svinēja panākumu ar 3:1, bet piektdien Sorokina padotie bija pārāki ar 6:3.

Latvijas U-18 izlase pērnās sezonas pasaules čempionāta pirmās divīzijas A grupā, kas norisinājās “Arēnā Rīga”, uzvarēja visos mačos un izcīnīja ceļazīmi uz elites čempionātu.

Nākamā gada elites divīzijas pasaules čempionātā , kas norisināsies Zviedrijas pilsētās Ūmeo un Ērnšeldsvīkā, Latvijas izlase spēkosies vienā apakšgrupā ar ASV, Krieviju, Slovākiju un mājinieci Zviedriju.

Latvijas U-18 hokejisti pirms atbildīgā čempionātā Zviedrijā šajā sezonā aizvadīs vēl vienu pārbaudi, kad novembrī Norvēģijā piedalīsies Četru Nāciju turnīrā.