HS "Rīga99"/"HK Tukums" uzvar HS "Rīga" un pamet pēdējo vietu

Latvijas Virslīgas hokeja čempionātā noslēgusies 2015. gada pēdējā spēle. Pastarīšu duelī HS "Rīga99"/"HK Tukums" ar rezultātu 3:2 pārspēja HS "Rīga" un aizsūtīja konkurentus uz pēdējo vietu turnīra tabulā.

HS "Rīga99"/"HK Tukums" jau pirmajā trešdaļā ieguva divu ripu pārsvaru, kad vispirms Mārtiņš Pēteris Barkāns 9. minūtē izmantoja vairākumu (1:0), bet jau pēc 18 sekundēm Daniels Bērziņš panāca 2:0.

Arī otrās trešdaļas vidū īsā laikā tika gūti vairāki vārti. 27. minūtē Juliāns Misjus samazināja rezultāta starpību (1:2), pēc nepilnām divām minūtēm Lūkass Sičevs atjaunoja divu ripu pārsvaru (3:1), bet pēc pusotras minūtes Ņikita Tomilevs atkal deficītu samazināja līdz minimumam (2:3).

Pamatlaika pašā izskaņā HS "Rīga" paguva nomainīt vārtsargu Deniju Romanovski pret laukuma spēlētāju un arī pieprasīt pusminūtes pārtraukumu, tomēr glābt spēli neizdevās – jau 14. zaudējums pēc kārtas un pēdējā vieta tabulā. Nākamo spēli HS "Rīga99"/"HK Tukums" aizvadīs 6. janvārī, kad uzņems HK "Liepāja", bet HS "Rīga" tajā pašā dienā viesosies Ogrē.