Uzvaras Samsung premjerlīgā izcīna ASK/Ogre, Latgale un Liepājas Metalurgs

Dramatiskā spēlē Rīgas sporta pilī ASK/Ogre pārspēj Rīga-20! Ļoti spraiga un dramatiska spēle šovakar norisinājās Rīgas sporta pilī, kur Rīga-20 uzņēma ASK/Ogre. Arī šoreiz uzvaru ar rezultātu 3:2 izcīnīja Samsung premjerlīgas līderi. Abu komandu iepriekšējā spēle sestdien Ogrē beidzās ar pārliecinošu līderu uzvaru un vairākiem kautiņiem. Arī šoreiz spēle bija spraiga, kurā neiztika bez asumiem. ASK/Ogre jau no paša spēles sākuma pārņēma iniciatīvu un līdz 26. minūtei bija izvirzījusies vadībā ar divu vārtu pārsvaru. Taču jaunie Rīga-20 hokejisti līdz trešā perioda vidum spēja rezultātu izlīdzināt un spēles izskaņa bija dramatiska. Divarpus minūtes līdz spēles beigām ASK/Ogre spēja izmantot vairākumu un izvirzīties vadībā pēc Gaisiņa raidījuma, taču Rīga-20 vēl bija iespēja atlikušajā laikā rezultātu izlīdzināt, jo ogrēniešu nesavaldība deva rīdziniekiem divu hokejistu vairākumu, taču šoreiz tas netika izmantots un jaunība piekāpās pieredzes priekšā.

22. novembris, Rīgas sporta pils
Rīga 20 - ASK/Ogre 2:3 (0:1; 1:1; 1:1)Vārtu guvēji:08:32 0:1 ASK/Ogre #42 Terjohins (#33 Kerčs, #13 Fanduļs, vair. +2), 25:48 0:2 ASK/Ogre #77 Savičevs (#44 Gailis, #21 Gajevskis), 37:46 1:2 Rīga-20 #28 Cibuļskis (#25 Bullītis, #43 Džeriņš, vair.), 48:19 2:2 Rīga-20 #13 Skuška (#14 Apelis, #10 Meija), 57:32 2:3 ASK/Ogre #3 Gaisiņš (#8 Tomans, #69 Razgals, vair.)Metienu attiecība: 39:28.Soda minūtes: 51:46.Vārtsargi: Stiģis - Lūsiņš
Latgale pārsteidzoši uzvar Rīga 2000 Piņķos!
Visai pārsteidzošs rezultāts šovakar fiksēts Samsung premjerlīgas spēlē Piņķos, kur mājinieki Rīga 2000 „bez variantiem” piekāpās Daugavpils Latgalei. Jau spēles 20. sekundē viesi izvirzījās vadībā un tā arī to neatdeva līdz pat spēles beigām, izcīnot visai pārliecinošu uzvaru pār čempioniem. Šķiet visai pamatoti bija arī Rīga 2000 galvenā trenera Normunda Sējēja pēcspēles pārmetumi saviem spēlētājiem par attieksmi pret savu darbu un pretinieku nenovērtēšanu.
Šis negaidītais zaudējums nobīdīja Rīga 2000 turnīra tabulā uz trešo vietu, bet Latgalei nopelnītie trīs punkti ļāva vēl vairāk pietuvoties Rīga-20.
22. novembris. Siemens ledus halleHK Rīga 2000 - DHK Latgale 2:5 (0:1; 1:2; 1:2) - Online
Vārtu guvēji: 00:20 Zeltiņš (Ļimontas, Bauba) 0:1, 22:34 Huhto (Petruks) 0:2, 23:52 Zeltiņš (Ļimontas, Bauba) 0:3, 39:25 Undelis (Hromčenkovs, Sotnieks) 1:3, 42:52 Bauba (Huhto, Ņikiforovs, vair.) 1:4, 43:42 Tenis (Petruks, Martjušovs) 1:5, 58:32 Hromčenkovs (Undelis, Al.Āboliņš) 2:5.Vārtsargi: Mārtiņš Raitums - Raimonds Ļahs.Soda minūtes: 14:16 (0:6, 4:6, 10:4)
Liepājas Metalurgs iegūst trīs punktus Elektrēnos!
Kārtējo zaudējumu Samsung premjerlīgas spēlē piedzīvojusi Elektrēnu Enerģija, kas atzina Liepājas Metalurga pārākumu. Liepājnieki jau pēc otrā perioda bija panākuši ļoti pārliecinošu pārsvaru 4:0 savā labā un droši novadīja spēli līdz loģiskai uzvarai, ļaujot Energija hokejistiem tikai gūt goda vārtus piecas minūtes pirms spēles beigām.
Šī uzvara, kā arī sāncenšu neveiksme, ļāva Liepājas Metalurgam pakāpties uz otro vietu turnīra tabulā.
22. novembris, Elektrēnu ledus halle SC Energija - FHK Liepājas Metalurgs 1:5 (0:1; 0:3; 1:1) - Online Vārtu guvēji:13.33 0:1 #36 Pujāts (#29 Bužats,+1), 21.43 0:2 #9 Lobačovs (#16 Daņilovs, #14 Čirkovs), 22.57 0:3 #19 Lelenas (#17 Bogdanovs), 31.37 0:4 #10 Koreškovs (#17 Bogdanovs, #46 Kuļibaba), 50.10 0:5 #19 Lelenas (#46 Kuļibaba ,#10 Koreškovs), 55.03 1:5 #5 Veželis (#89 Kuļevičius).Soda minūtes: 14:12.Vārtsargi: Dausevicius - Žabotinskis