Latvijas izlase Loto cup turnīrā ar rezultātu 1:5 piekāpjas Austrijas izlasei

Loto Cup

14.-16.12.2006
Samsung Arena (Bratislava, Slovakia)
Piedalās – Latvija (LAT), Slovākija (SVK), Šveice (SUI), Austrija (AUT).

Šodien Loto cup turnīrā Slovākijā Latvijas izlase aizvadīja savu otro spēli pret Austrijas izlasi un diemžēl piedzīvoja smagu zaudējumu ar rezultātu 1:5 (0:2; 1:3; 0:0).
Jau spēles pirmajā periodā Latvijas izlase zaudēja divus vārtus, vienus pat spēlējot vairākumā. Diemžēl neatkārtojās vakardienas scenārijs, kad otrajā periodā mūsu hokejisti guva četrus vārtus. Austrieši arī otrajā periodā bija ievērojami pārāki par mūsējiem noslēdzot trešdaļu ar 3:1 savā labā. Latvijas izlases labā vienīgos vārtus vairākumā guva Guntis Galviņš (attēlā). Trešajā periodā rezultāts vairs nemainījās un Austrija izcīnīja ļoti pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 5:1.
Pēdējo spēli Latvijas izlase aizvadīs rīt ar Slovākijas izlasi un šo spēli tiešraidē varēs skatīt LTV7.
Loto cup turnīrs
15. decembris, Samsung Arena, Bratislava (Slovākija)
3:0
91 Oliver Setzinger (21 Matthias Trattnig)
PP2
33:38
AUT
4:0
8 Roland Kaspitz (15 Manuel Latusa, 27 Jeremy Rebek)
EQ
34:58
LAT
4:1
13 Guntis Galvins (15 Alexandrs Jerofejevs)
PP1
37:18
AUT
5:1
54 Raimund Divis (45 David Schuller)
EQ
Vārtsargi: Bruckler - Raitums (no 34. minutēs Masaļskis)
Metieni pa vārtiem: 48:30 (20:11; 18:16; 10:3)Soda minūtes: 16:14 (2:2; 10:8; 4:2)