Latvijas U20 izlase ar 7:2 sagrauj Slovēnijas vienaudžus pasaules čempionāta spēlē

2007 IIHF Pasaules U20 čempionāts

Div I Grupa A
Odense, Dānija
11.12.2006 - 17.12.2006
Latvijas U20 izlase pēc vakar piedzīvotā zaudējuma pret ukraiņiem šodien neatstāja nekādas cerības Slovēnijas jaunajiem hokejistiem sagraujot viņus ar 7:2 (2:0; 3:0; 2:2). Latvijas hokejisti noraidījumiem bagātā spēlē visus vārtus guva spēlējot vairākumā. Latvijas komandā ar četriem vārtiem atzīmējās Andris Džeriņš attēlā, bet pa vieniem vārtiem guva Kaspars Daugaviņš, Jānis Brakšs un Mārcis Zembergs.
Pēdējo un izšķirošo spēli Latvijas U20 izlase aizvadīs svētdienas vakarā pret mājiniekiem dāņiem, kuri līdz šim ir spēlējuši bez zaudējumiem. Lai izcīnītu pirmo vietu Latvijas U20 izlasei jāuzvar ar vismaz divu vārtu starpību, jebkura cita rezultāta gadījumā vienīgo ceļazīmi uz elites grupu iegūs Dānijas U20 izlase.
Pasaules U-20 čempionāts 1. divīzija A grupa (Odense, Dānija).
15. decembrisSlovēnija - Latvija 2:7 (0:2, 0:3, 2:2)Metieni uz vārtiem: 24-55Soda minūtes: 53-34