ASK/Ogre pusfināla otrajā spēlē uzvar Rīgu-20 un izlīdzina rezultātu sērijā

Samsung premjerlīgas pusfinālsērijas otrajā mačā savā laukumā Rīga-20 ar 2:6 (1:0, 1:3, 0:3) tomēr piekāpās ASK/Ogre. Sērijā līdz trim uzvarām rezultāts neizšķirts 1:1. Rīdzinieki labi aizvadīja spēles sākumu, pēc precīza komandas kapteiņa Elvisa Želubovska metiena izvirzoties vadībā, un nosargājot šo pārsvaru līdz pat otrā perioda vidum, kad spēles pārsvaru ogrēnieši spēja pārvērst trīs vārtu guvumos, panākot visai solīdu pārsvaru. Mārcis Zembergs gan vēl spēja rezultāta starpību samazināt līdz minimumam, taču pēdējā trešdaļā vēl trīs vārtus ASK/Ogre guva Kerčs, Razgals un Savičevs, uzstādot gala rezultātu panākot visai pārliecinošu uzvaru 2:6, un izlīdzinot rezultātu sērijā.

Nākamās divas pusfinālu spēles abas komandas aizvadīs 14. un 15. martā (attiecīgi Ogrē un Rīgas sporta pilī.11. marts, Rīgas sporta pils, Pusfināla 2.spēle. 128. Rīga 20 – ASK/Ogre 2:6 (1:0, 1:3, 0:3) Sērijā līdz trīs uzvarām neizšķirts 1:118:02 Želubovskis (Džeriņš, Demiters) 1:0,
30:14 Brencāns (Grāvītis, Kardašs) 1:1,
30:56 Pete (Savičevs, Lavrenovs) 1:2,
31:37 Krestans (Gaisiņš, Kerčs) 1:3,
33:17 Zembergs (Meija) 2:3,
41:10 Kerčs (Bērziņš, Razgals) 2:4,
55:04 Razgals (Kerčs, Bluks) 2:5,
59:38 Savičevs (Ugarovs, Hvojka) 2:6.