Liepājas Metalurgs izcīna Samsung premjerlīgas bronzas medaļas

Samsung premjerlīgā otrajā mačā par trešo vietu Liepājas Metalurgs ar 4:3 spraigā cīņā uzvarēja Rīga-20 hokejistus un ieguva savā īpašumā bronzas medaļas. Jau 3. minūtē pirmos vārtus spēlē, pārspējot par Samsung premjerlīgas labāko vārtsargu atzīto liepājnieku Dmitriju Žabotinski, guva mājinieks Sergejs Pečura. Taču pēc 20 sekundēm metalurgi ar Valērija Fiļimonova pūlēm rezultātu izlīdzināja. Pirmās trešdaļas turpinājumā vēl pa reizei abas komandas guva vārtus –Rīga-20 Roberts Jekimovs, bet Liepājas Metalurgam Ruslanam Borisenko, un šī spraigā trešdaļa tā arī beidzās 2:2. Otrajā periodā Rīga-20 pēc Konstantīns Mihailova metiena nonāk iedzinēju lomā, taču jau pēc pusminūtes Roberts Jekimovs gūstot savus otros vārtus spēlē rezultātu izlīdzināja. Trešdaļas beigās pieredzējušais Valērijs Kuļibaba atkal izvirzīja vadībā Liepājas Metalurgu, un kā vēlāk izrādījās šie vārti izrādījās bronzas vērtē.

Trešajā periodā Rīga-20 centās atspēlēties, taču liepājnieki ar Dmitriju Žabotinski prasmīgi aizsargājās un spēja noturēt sev tik nepieciešamo rezultātu, izcīnot bronzas medaļas ar minimālo spēļu skaitu.23. marts, Rīgas sporta pils, 2. spēle par trešo vietu.SK Rīga-20 – FHK Liepājas Metalurgs 3:4 (2:2, 1:2, 0:0) (Sērijā ar 2:0 uzvar Liepājas Metalurgs)Vārtu guvēji:
03:06 Sergejs Pečura (Elvis Želubovskis, Guntis Džeriņš) 1:0,
03:26 Valērijs Fiļimonovs (Konstantīns Golohvastovs, Konstantīns Mihailovs) 1:1,
07:04 Roberts Jekimovs (Oskars Cibuļskis) 2:1,
09:18 Ruslans Borisenko (Konstantīns Golohvastovs, Dmitrijs Žabotinskis) 2:2,
20:42 Konstantīns Mihailovs (Kontantīns Golohvastovs) 2:3,
21:16 Roberts Jekimovs (Gints Meija, Oskars Cibuļskis) 3:3,
37:13 Valērijs Kuļibaba (Oļegs Koreškovs, Darius Lelenas) 3:4