Latvijas U17 izlase uzvar pirmajā Starptautiskā turnīra U18 izlasēm spēlē Ventspilī.

24. augustā ar pirmajām divām spēlēm sākās Starptautiskais hokeja turnīrs U18 izlasēm, kas no 24. – 26. augustam norisinās Ventspils Olimpiskā centra ledus hallē. Dienas pirmajā spēlē Krievijas U17 izlase neatstāja nekādas cerības Ukrainas U18 izlasei, uzvarot ar graujošu rezultātu 19:0.

Pēc šīs spēles cīņā devās arī pārējās divas turnīra dalībnieces Latvijas un Polijas U18 izlases. Šajā duelī, ar rezultātu 4:2 pārāki bija mājinieki Latvijas U18 izlases hokejisti. Jau spēles 40. sekundē rezultātu atklāja Aldis Popens (no Raimonda Vilkoita piespēles). Šāds rezultāts noturējās līdz pat otrās trešdaļas 5. minūtei, kad poļiem izdevās panākt izlīdzinājumu. Taču 11 sekundes līdz spēles vidum (29:49) Miks Indrašis no Gvido Kausa piespēles vadībā atkal izvirzīja Latvijas U18 izlasi 2:1, taču trešā perioda 7. minūtē (47:06) poļi atkal panāca izlīdzinājumu 2:2. Taču jau 49:35 Miks Indrašis no Gvido Kausa un Vladimira Borovkova piespēlēm, gūstot savus otros vārtus spēlē, atkal vadībā izvirzīja mūsējos. Vēl pēc 4 minūtēm (53:51) Raimonds Vilkoits no Jāņa Bullīša piespēles guva pēdējos vārtus šajā spēlē 4:2. Latvijas U18 izlases vārtus šajā spēlē sargāja Nikolajs Žurkovs. Soda minūšu attiecība 18-20.
25. augustā visa komandas aizvadīs otrās spēles, kurās tiksies Krievijas U17 un Polijas U18, kā arī Latvijas U18 un Ukrainas U18 izlases.
24. augusts, Starptautiskais U18 izlašu hokeja turnīrs, Ventspils OC ledus halle
Krievijas U17 izlase – Ukrainas U18 izlase 19:0
Latvijas U18 izlase – Polijas U18 izlase 4:2
Spēļu kalendārs turnīram Ventspilī25. augusts14.00 Polija (U-18) - Krievija (U-17)18.00 Ukraina (U-18) - Latvija (U-18)26. augusts13.00 Polija (U-18) - Ukraina (U-18)17.00 Latvija (U-18) - Krievija (U-17)Latvijas U18 izlases sastāvs:Vārtsargi - Nikolajs Žurkovs, Edijs Grants;Laukuma spēlētāji - Norberts Danemanis, Aleksandrs Galkins, Klāvs Kalniņš, Ivars Lasmanis, Mārtiņš Dziļums, Lauris Žagariņš, Jānis Bullītis, Agris Ozoliņš, Raimonds Vilkoits, Aldis Popens, Arvis Cimmermanis, Renats Vabiševičs, Pēteris Pujats, Arturs Batraks, Vladimirs Borovkovs, Arturs Grigulis, Edgars Čermnihs, Vitālijs Zujs, Gvido Kauss, Miks Indrašis, Gunārs Skvorcovs, Kārlis Liepiņš.