Kārtējās uzvaras Samsung premjerlīgā izcīna Liepājas Metalurgs un Rīga 2000

Trešdien, 16. janvārī Samsung premjerlīgā tika aizvadītas divas aizraujošas spēles – divu līderu cīņā Liepājas Metalurgs izbraukumā apliecināja savu pārākumu pār ASK/Ogre ar 5:2, bet galvaspilsētas derbijā čempioni Rīga 2000 ar 5:3 pārspēja LSPA/Rīga. Spēlē Ogrē no paša sākumā ritēja līdzīga cīņa, kurā labas vārtu gūšanas iespējas bija abām komandām, taču 1. perioda vidū 12 (!) sekunžu laikā liepājnieki guva divus vārtus, bet trešdaļas beigās vēl vienus un var teikt spēles liktenis bija izšķirts. Atlikušajās 40 minūtēs abas komandas guva pa diviem vārtiem un skanot beigu sirēnai tablo vēstīja, ka Liepājas Metalurgs izcīnījis uzvaru ar 5:2.

Daudz līdzīgāk cīņa ritēja Siemens ledus hallē, kur spēkojās abas Rīgas komandas. Pirmie vārtus lielajā vairākumā guva LSPA/Rīga hokejisti, taču pirmās trešdaļas turpinājumā čempioni atbildēja ar trim vārtu guvumiem un izvirzoties visai solīdā vadībā ar 3:1. Otrajā periodā studenti spēja gūt divus vārtus pēc kārtas uz rezultātu izlīdzināt, taču Rīga 2000 pieredzējušie hokejisti otrās trešdaļas beigās atkal izvirzījās vadībā. Lai kā pēdējā periodā centās LSPA/Rīga hokejisti izlīdzinājumā vēlreiz panākt viņiem neizdevās un 20 sekundes līdz beigām šīs spēles neapšaubāmi labākais hokejists Artis Ābols jau raidīja ripu tukšos studentu vārtos – 5:3 čempionu labā.
Trešdiena, 16. janvāris, Vidzemes ledus halle (Ogrē)111. HK „ASK/Ogre” – SK „Liepājas metalurgs” 2:5 (0:3, 1:2, 1:0)Vārtu guvēji:
Soda minūtes: 24:34
Trešdiena, 16. janvāris, Siemens ledus halle (Piņķos)110. HK Rīga 2000 – SK LSPA/Rīga 5:3 (3:1, 1:2, 1:0)Vārtu guvēji:
31:29 Daņiličs (Ābols, Štāls vair. +2) 4:3,
59:40 Ābols (Ozoliņš, tukšos vārtos) 5:3Vārtsargi: Raitums – Enkuzens (no 59:05 – 59:40 tukši vārti)Soda minūtes: 28:10