Samsung premjerlīgas 25. un 26. janvāra spēļu rezultāti

25. un 26. janvārī Samsung premjerlīgā tika aizvadītas 4 spēles – divās savstarpējās spēlēs Daugavpilī Latgale dalīja uzvaras uz pusēm ar Igaunijas Big Diamonds attiecīgi 6:2 un 1:4, ASK/Ogre izbraukumā pārspēja LSPA/Rīga ar rezultātu 6:3, bet Piņķos divu čempionāta līderu divcīņā Liepājas Metalurgs neatstāja nekādas cerības čempioniem Rīga 2000, uzvarot ar 4:0. Spēle Piņķos tika gaidīta ar lielu nepacietību, jo līdzšinējās 5 Samsung premjerlīgas regulārā čempionāta spēlēs uzvaras bija svinējuši liepājnieki, tāpēc vienīgais jautājums bija vai čempioni beidzot šosezon spēs uzvarēt Metalurgu. Spēle iesākās līdzīgā cīņā ar ne pārāk daudz vārtu gūšanas iespējām, turklāt komandas visai bieži pārkāpa noteikumus, līdz ar to gan vieni gan otri daudz spēlēja vairākumā, taču taustāmu rezultātu tas nedeva. Lai arī momentu pie abu komandu vārtiem visā spēles garumā nebija ļoti daudz, tomēr bīstamāki tie veidojās pie Mārtiņa Raituma vārtiem. Tikai otrajā trešdaļā Liepājas Metalurgs realizēja vienu no daudzajiem vairākumiem izvirzoties vadībā ar 1:0. Pēdējā periodā liepājnieki vēl divas reizes realizēja skaitlisko vairākumu praktiski izšķirot spēles likteni, Vēl vienus vārtus kurzemnieki guva divas minūtes līdz spēles beigām, šoreiz vienādos sastāvos. Visā spēles gaitā abu komandu spēlētāju starpā veidojās asumi, kas apliecināja, ka šo abu komandu savstarpējās cīņas nekad nebūs ierindas spēles.

ASK/Ogre hokejisti laikam bija izanalizējuši trešdienas spēles kļūdas, jo sestdien Akadēmijas ledus hallē armijnieki uzreiz pārņēma iniciatīvu, neļaujot studenti īpaši izvērsties. No paša spēles sākuma ogrēnieši izvirzījās vadībā, un visā spēles garumā neļāva LSPA/Rīga hokejistiem panākt izlīdzinājumu, beigās uzvarot ar visai pārliecinoši ar 6:3.
Piektdienas spēlē Daugavpilī iztika bez kādiem pārsteigumiem, Latgales hokejisti svinēja pārliecinošu uzvaru ar 6:2 pār Big Diamonds, un atgriezās 5. vietā turnīra tabulā. Šķiet piektdienas uzvara bija nospēlējusi ļaunu joku ar Latgales hokejistiem, jo sestdien viņi nespēja rast nekādus pretargumentus pret pārliecinoši spēlējošo Big Diamonds. Leonīda Beresņeva vadītā komanda revanšējās daugavpiliešiem par iepriekšējās dienas zaudējumu un turnīra tabulā atgriezās 5. vietā.
Sestdiena, 26. janvāris, Daugavpils ledus halle.121. DHK Latgale - HC Big Diamonds 1:4 (0:3, 1:0, 0:1)Vārtu guvēji:
13:01 Rajevskis 0:1,
15:04 Jastrebovs (Samorukovs) 0:2,
16:28 Polozovs (Levkovičs) 0:3,
28:41 Peks (Terjohins) 1:3,
41:44 Uruševs (Iļins, Sibircevs) 1:4.Soda minūtes: 16:18Vārtsargi: Vasiļjevs (Ļahs 16:28) - Terentjevs
Sestdiena, 26. janvāris, Akadēmijas ledus halle (Rīgā)120. SK LSPA/Rīga – HK ASK/Ogre 3:6 (0:2, 2:2, 1:2)Vārtu guvēji:
55:28 Razgals (Adamovičs) 3:6.Soda minūtes: 20:32Vārtsargi: Avotiņš – Legzda
Sestdiena, 26. janvāris, Siemens ledus halle (Piņķos)119. HK Rīga 2000 – SK Liepājas metalurgs 0:4 (0:0, 0:1, 0:3)Vārtu guvēji:
27:36 Fiļimonovs (Feldmanis, Ozols, vair.) 0:1,
45:27 Ozols (vair.) 0:2,
52:40 Ļouškins (Lelenas, Pliskauskas, vair.) 0:3,
57:42 Mihailovs (Kiriļenko, Mamonovs) 0:4.Vārtsargi: Raitums – Žabotinskis
Piektdiena, 25. janvāris, Daugavpils ledus halle (Daugavpilī)118. DHK Latgale – HC Big Diamonds 6:2 (1:1, 3:0, 2:1)Vārtu guvēji:
14:52 Koniševs (Levkovičs, Polozovs) 0:1,
17:28 Bauba (Maslovskis, vair.) 1:1,
34:10 Petruks (Peks, Fjodorovs) 2:1,
35:02 Vabiščevičs (Fjodorovs, Terjohins) 3:1,
36:18 Petruks (Peks, Muha) 4:1,
42:32 Lobačevs (Polozovs, Fjodorovs) 4:2,
53:28 Limontas (Kuļavičius) 5:2,
57:26 Zeltiņš (Bauba, Kieras, vair.) 6:2.