Galviņam pleca saišu stiepums

Latvijas Olimpiskā hokeja izlase piedzīvoja otro zaudājumu turnīrā. Spraigā cīņā mūsu izlase ar 2:5 piekāpās Čehijai. Pēc pirmajām piecām spēles minūtēm Latvijas hokejisti nonāca zaudētājos ar 0:3, tomēr turpinājumā Latvijas izlase bija Čehijai līdzīgs pretinieks. Mūsu komandas labā vārtus guva Kristaps Sotnieks un Ģirts Ankipāns. „Otrajā un trešajā periodā mēs parādījām ļoti labu spēli. Beidzot puiši saprata, ka varam cīnīties vienā līmenī arī ar zvaigznēm.”, pēcspēles preses konferencē sacīja Latvijas valstsvienības galvenais treneris Oļegs Znaroks.

Savukārt Čehijas valstsvienības galvenais treneris Vladimirs Ružika bilda „Trešais periods bija ļoti nervozs mums. Latvijas hokejisti lika mums īpaši saspringt un pastresot.”
Pēc spēles Znaroks paslavēja Kasparu Daugaviņu. „Kaspars kļuvis pieaudzis. Pamainījās domāšana, attieksme pret spēli un izlasi kopumā. Tas priecē.”, sacīja galvenais treneris.
Znaroks bija īpaši priecīgs par Sotnieka sniegumu un vārtiem pret Vokounu. Treneris uzskata, ka tādā veidā Kristaps atvērsies un rādīs labu spēli arī turpmāk.
Jāpiebilst, ka pēc zaudējuma Čehijai Edgaram Masaļskim veica dopinga pārbaudi. Savukārt Guntim Galviņam Olimpiskais turnīrs diemžēl ir beidzies. Pēc pirmajiem zaudētajiem vārtiem Guntis guva traumu – pleca saišu stiepumu, ko būs jāārstē trīs nedēļas.
Jau rīt pēdējā grupu turnīra spēle pret Slovākijas izlasi.
Latvija – Čehija 2:5 (0:3, 2:1, 0:1)Vārti: 02:30 Krejči (Erats, Fleišmans) 0:1, 03:33 Plekaņecs (Zidlickis, Rolineks) 0:2, 05:07 Jāgrs (Zidlickis, Kaberle, vair.) 0:3, 26:33 Kaberle (Eliašs, Zidlickis, vair.) 0:4, 35:30 Sotnieks (Vasiļjevs) 1:4, 38:26 Ankipāns (Karsums, Pujacs, vair.) 2:4, 59:42 Eliašs (tukšos vārtos) 2:5.Vārtsargi: Masaļskis (59:07-59:42 tukši vārti) - Vokouns.Metieni: 18:39 (4:16, 7:8, 7:15)