Pēc svarīgās uzvaras - hokejistiem brīvdiena

Latvijas hokeja valstsvienība izšķirošajā pasaules čempionāta pirmā posma spēlē 12. maijā ar 5:2 (1:1,1:0, 3:1) uzvarēja Itālijas izlasi. Līdz ar to esam nodrošinājuši trešo vietu B grupas turnīra tabulā un varam turpināt cīņu par iekļūšanu ceturtdaļfinālā.

Spēles rezultātu mūsu labā jau pirmajā minūtē atklāja Kaspars Daugaviņš, kura kontā šodien divi vārti. Savā divsimtajā spēlē izlasē, pozitīvu sniegumu čempionātā beidzot parādīja arī kapteiņa asistents Aleksandrs Ņiživijs, kurš guva otros vārtus. Bet spēles gaitu lauza tieši trešie vārti, kurus guva izlases labākais spēlētājs cīņā ar itāļiem – Arvīds Reķis. Savukārt pilnīgā pārliecība par uzvaru nāca ar Mārtiņa Karsuma precīzo metienu pa tukšiem Itālijas valstsvienības vārtiem. Latvija uzvara – 5:2!

"Gaidīju, ka spēle būs grūta, jo abām komandām tā bija ļoti svarīga. Mums vajadzēja visu izšķirt jau pirmajā periodā, taču nesanāca, un tad bija skaidrs, ka līdz beigām cīņa būs nervoza. Izveidojām daudz momentu, taču pirmajos divos periodos visu nokārtot neizdevās, tikai pašās mača beigās," pēc spēles Latvijas medijiem sacīja izlases galvenais treneris Oļegs Znaroks.

Latvijas hokeja izlases sastāvā uz pasaules čempionāta otrā posma spēlēm tiks pieteikts Artūrs Kulda un Kaspars Saulietis. Aizsargs Kulda izlasei pievienosies jau rīt. Viņa ierašanās Manheimā paredzēta dienas pirmajā pusē.
Savukārt uzbrucējs Miķelis Rēdlihs ceturtdien pēcpusdienā atgriezīsies Rīgā, kur spēlētāja ģimenē gaidāms pieaugums, bet viņa vietā sastāvā tiks iekļauts Kaspars Saulietis.
Rīt izlasei treniņa nebūs, tā vietā hokejistiem paredzēta ekskursija, lai spēlētāji gūtu emocijas nākamajai spēlei. Bet treneru kolektīvs plāno klātienē vērot mūsu komandas nākamo pretinieku spēles.