"JLSS/Zemgale'' pārsteidz ''Monarhus''

Trešdien nelielu pārsteigumu sarūpēja ''JLSS/Zemgale'' hokejisti, kas sagādāja sesto zaudējumu turnīra līdervienībai ''Ozolnieki/Monarch'', izcīnot uzvaru ar rezultātu 4:3. Uzvaras izcīnīja arī ''Liepājas Metalurgs2'' un HK ''Rīga 95'' jaunie spēlētāji.

Mačā starp ''Monarhiem'' un ''Zemgali'' pirmajās divās trešdaļās komandas apmainījās ar vārtu guvumiem (2:2), kas izšķirošo periodu solīja ļoti aizraujošu. Arī pēc 50 nospēlētām minūtēm rezultāts bija neizšķirts (3:3), bet uzvaru jelgavniekiem izrāva Kalvis Ozols, tādējādi ''JLSS/Zemgale'' pirmo reizi sezonā pārspēja Ozolnieku komandu. Viktoram Jasionim un Kalvim Ozolam pa diviem (1+1) rezultativitātes punktiem.''Monarhiem'' ar diviem vārtu guvumiem izcēlās Ēriks Bisenieks, bet Andim Āboliņam trīs rezultatīvas piespēles.
Spēles FOTO reportāžu skat. ŠEIT.

''Liepājas Metalurgs'' savā laukumā izcīnīja graujošu uzvaru pār DHK ''Latgali'' - 10:1. Trīs rezultatīvitātes punkti Tomam Tiļļam (2+1) un Regnāram Kaļinovskim (1+2). Visbeidzot, Rīgas komandu duelī ''Rīga 95'' ar rezultātu 7:4 pārspēja ''Rīga/LSPA'' hokejistus. Uzvarētāju rindās Ruslanam Ignatovičam gols un trīs piespēles. Studentu sastāvā ar 1+1 izcēlās Sandis Grīnbergs un Viktors Rutkovskis.

teksts: sportacentrs.com