Latvijas izlasei zaudējums Čehijai arī otrajā spēlē

Latvijas hokeja izlase arī otrajā Euro Hockey Challenge (EHC) turnīra spēlē savā laukumā ar 1:3 piekāpās Čehijas valstsvienībai.

Mača rezultātu pirmās trešdaļas izskaņā atklāja Mārtiņš Cipulis, bet otrā perioda septītajā minūtē Jakubs Petružaleks to izlīdzināja. Pāris minūtes vēlāk Petrs Vampola pirmo reizi šajā mačā vadībā izvirzīja čehus. Savukārt trešajā periodā Lukašs Kašpars Čehijas izlasei panāca divu vārtu pārsvaru.

Latvijas izlases galvenais treneris Teds Nolans: "Pirmo nospēlējām labi, otrajā atkāpāmies no tā, ko vajadzēja darīt. Čehi mums parādīja, ko mums vēl ir jādara, lai uzlabotu savu sniegumu līdz pasaules čempionātam. Šajā nedēļas nogalē mēs padarījām labu darbu un pirmdien ķersimies atkal pie darba.

Šodienas spēle bija labāk patika, jo no zaudējumiem var vairāk iemācīties. Līdz pasaules čempionātam vēl tāls ceļš ejams. Jaunie spēlētāji aizvadīs vēl pāris treniņus, bet pēc tam nometni neturpinās. Sprukts aizvadīja tikai pirmo spēli, viņš vēl kļūs labāks. Krišjānis kā kapteinis man ļoti patīk, bet vai viņš būs kapteinis arī pasaules čempionātā – redzēsim."

"Euro Hockey Challenge", 7. aprīlis, Rīga

Latvija – Čehija 1:3 (1:0, 0:2, 0:1)

Vārti: 18:36 Cipulis (Kr. Rēdlihs, Galviņš) 1:0, 26:51 Petružāleks (Kudelka) 1:1, 29:08 Kašpariks (Vampola) 1:2, 45:04 Kašpars (Petružāleks, Novotnijs) 1:3
Soda minūtes: 10:12
Metieni: 20:25
Vārtsargi: Māris Jučers – Tomāšs Poperle