Latvijas jauniešu izlasei cienīgs zaudējums pret Zviedriju

Latvijas U-18 hokeja izlase svētdien Čehijā aizvadīja trešo spēli pasaules čempionātā augstākajā divīzijā, tiekoties ar Zviedrijas vienaudžiem. Mūsu jaunieši spraigā cīņā, tikai mača beigās ar rezultātu 1:3 (0:0, 0:1, 1:2) atzina specīgās Zviedrijas komandas pārākumu.

Pirmos vārtus otrā perioda sestajā minūē guva Matīass Kalins. Pēdējās trešdaļas trešajā minūtē Ričards Konrāds izlīdzināja rezultātu, bet pēc divām minūtēm Filips Forsbergs atguva zviedriem vadību - 2:1. Pus minūti pirms trešā perioda beigām zviedri ripu raida jau tukšos vārtos - 1:3.

Par mača labāko spēlētāju Latvijas izlases rindās tika atzīts uzbrucējs Teodors Bļugers, savukārt zviedriem komandas vārtsargs Matiass Hogbergs.

Apakšgrupas turnīra pēdējo spēli Latvijas hokejisti aizvadīs jau rīt, pulksten 17:00 pēc Latvijas laika, kad tiksies ar Vācijas valstvienību.

Pēc spēles Latvijas U-18 izlases vecākais treneris Leonīds Tambijevs atzina: Laba spēle! Esmu apmierināts ar puišu sniegumu. Arī šodien tika izpildīts spēles plāns. Spēles beigās mums bija divas labas izdevības izlīdzināt rezultātu, diemžēl nepaveicās. Tagad galvenais, lai puišiem nosēžās emocijas, lai spēlētāji atpušās un izguļās un rīt ar svaigiem spēkiem cīņā!

Latvijas U18 un Vācijas U18 spēles video tiešraidi varēs skatīties ŠEIT: strizna.cz

Pasaules U-18 čempionāts, 15. aprīlis

Latvija U-18 - Zviedrija U-18 1:3 (0:0, 0:1, 1:2)

Vārti: 25:46 Kalins (Andersons, Sandbergs) 0:1, 42:53 Kondrats 1:1, 44:34 Forsbergs (De la Rouzs, vair.) 1:2, 59:25 E.Lindholms (H.Lindholms, tukšos vārtos) 1:3
Vārtsargi: Ivars Punnenovs - Markuss Hogbergs
Metieni: 14 - 31
Soda minūtes: 29 - 8