Latvijas izlasei uzvara pār Vāciju

Latvijas hokeja izlase svētdienas vakarā pasaules čempionāta otrajā spēlē ar rezultātu 3:2 (1:0, 1:2, 1:0) pārspēja Vācijas valstsvienību, izcīnot savu pirmo uzvaru šī gada turnīrā.

Latvijas izlases labā ar vārtu guvumiem izcēlās Miks Indrašis, Miķelis Rēdlihs un Aleksejs Širokovs, savukārt Vācijas vienības labā precīzi meta Džons Trips un Kajs Hospelts.

Par labāko tika atzīts vārtus guvušais Miķelis Rēdlihs. Nākamā spēle otrdien plkst. 17:15 pret Itāliju.

Pēcspēles preses konferencē Teds Nolans atzina: Aizvadījām labu spēli un saku paldies puišiem. Pirmais periods bija labs, otrajā zaudējām iniciatīvu un vācieši guva divus vārtus. Tā notiek, kad pēc 2:0 komanda nosēžas un tiek zaudēti vārti.Vēlos uzteikt Kasparu Daugaviņu, Miķeli Rēdlihu un Alekseju Širokovu. Puiši labi nospēlēja trešajā periodā. Par Ronaldu Ķēniņu varu teikt, ka pēc pēdējās pārbaudes spēles viņam bija grūti atgriezties laukumā, taču šodien viņš izskatījās labi, piebilda treneris.

Pasaules čempionāts hokejā. S apakšgrupa

Vācija – Latvija 2:3 (0:1, 2:1, 0:1)

Vārti: 11:09 Indrašis (Sprukts, Galviņš) 0:1, 23:10 M.Rēdlihs (Sprukts, Indrašis) 0:2, 24:58 Trips (Hospelts, Gocs) 1:2, 32:03 Hospelts (Reimers, Gogulla) 2:2, 52:15 Širokovs (Daugaviņš, vair.) 2:3
Soda minūtes: 6:0
Metieni: 37:27
Vārtsargi: Deniss Endrass – Edgars Masaļskis