Latvijas izlase pasaules čempionātā ierindojas 10. vietā

Ar zaudējumu pasaules hokeja čempionātu otrdien noslēdz Latvijas izlase, kas pēdējā spēlē ar rezultātu 0:4 (0:2, 0:1, 0:0) piekāpās Zviedrijas valstsvienībai.

Zviedrijas izlases labā ar precīziem metieniem izcēlās Luī Ēriksons, Jākobs Silfvebergs, Henriks Zetebergs un Johans Franzens. Tikmēr Zviedrijas izlases vārtsargs Viktors Fāsts atvairīja visus 22 metienus.

Latvijas hokeja valstsvienība pēc septiņām spēlēm Stokholmā ir apdzinusi Dāniju un Baltkrieviju un turnīru noslēdza 10. vietā, tādējādi pakāpjoties no trīspadsmitās uz vienpadsmito vietu IIHF (Starptautiskās Ledus hokeja federācijas) rangā un 2013. gada februārī savā laukumā varēs cīnīties Soču Olimpisko spēļu atlases turnīrā. Latvijas pretinieces būs Francija, Kazahstāna un otrās priekšatlases grupas uzvarētāja.

Pasaules čempionāts hokejā. S apakšgrupa

Zviedrija – Latvija 4:0 (2:0, 1:0, 1:0)

Vārti: 04:39 Ēriksons (Seterberjs, Fransēns) 1:0, 14:40 Silfverberjs (Karlsons, Bekstrēms, vair.) 2:0, 33:45 Seterberjs (Alfrēdsons, vair.) 3:0, 52:18 Fransēns (Seterberjs, Karlsons, vair.) 4:0
Soda minūtes: 6:33
Metieni: 44:22
Vārtsargi: Viktors Fasts – Māris Jučers