"SMScredit.lv" viegla uzvara pār SK "Rīga 96"

Trešdienas vakarā vienīgajā Latvijas Hokeja virslīgas spēlē otro uzvaru izcīnīja "SMScredit.lv" hokejisti, kas "Inbox.lv" ledus hallē ar 15:0 (2:0, 5:0, 8:0) apspēlēja jaunos "Rīga 96" hokejistus.

Spēles pirmajā trešdaļā Rīgas jaunajiem hokejistiem izdevās diezgan sekmīgi turēties pretī potenciāli spēcīgākajiem pretiniekiem, tomēr divreiz rīdzinieku vārtsargs Salvis Balandīns tika pārspēts.

Mača turpinājumā "SMScredit.lv" palielināja apgriezienus un otrajā trešdaļā gūstot piecus vārtus (divi no tiem – Vladimiram Mamonovam), pārsvars tika palielināts līdz 7:0. Trīs vārtus "SMScredit.lv" guva nepilnu triju minūšu laikā.

"SMScredit.lv" dominēja arī mača izšķirošajā trešdaļā, kad izcēlās ar astoņiem gūtajiem vārtiem, turklāt septiņi no tiem tika gūti septiņu minūšu laikā.

Ar hat trick izcēlās Vladimirs Mamonovs un Mareks Jass, kuri atzīmējās arī ar, attiecīgi, divām un vienu piespēli. Divi vārti un tikpat piespēļu Oļega Sorokina rēķinā. "SMScredit.lv" izcīnīja otro uzvaru tikpat spēlēs, bet "Rīga 96" piedzīvoja trešo neveiksmi trijos mačos.

Spēles PROTOKOLS

Nākamās Latvijas visrlīgas hokeja čempionāta spēles paredzētas jau šo sestdien, 22. septembrī, kad "Ozolnieki-MONARCH" "Ozo" ledus hallē uzņems kaimiņus HK "Zemgale/JLSS" hokejistus. Pirmās spēle sezonā ir paredzēta otrai HS "Rīga/Prizma" komandai, kura Piņķos sacentīsies ar "SMScredit.lv".