''LM-2'' un ''Ozolnieki/MONARCH'' izcīna uzvaras

Latvijas virslīgas hokeja čempionāta regulārās sezonas ietvaros trešdienas vakarā tika aizvadītas divas spēles. ''Ozolnieki/MONARCH'' izcīnīja vieglu uzvaru pār jaunajiem ''Rīga 96'' hokejistiem, bet ''Liepājas Metalurga'' otrā komanda tika galā ar HS ''Rīga/Prizma 2'' - 5:1.

Vakara pirmajā mačā SK ''Rīga 96'' uzņēma vienus no galvenajiem turnīra favorītiem ''Ozolnieki/MONARCH'' hokejistus. Viesi saviem pretiniekiem neatstāja nekādus variantus, uzvarot visās trīs trešdaļās - galarezultātā panākums ar 5:0. Mārim Dreilingam divi vārti un viena rezultatīva piespēle, bet trīs reizes vārtu guvumos asistēja Lauris Ziemiņš. Monarhiem trešā uzvara tikpat mačos, bet rīdziniekiem piektais zaudējums sešās spēlēs.

Liepājā vietējā ''Metalurga'' otrā komanda tikās ar HS ''Rīga/Prizma 2'' vienību. Lai gan rezultātu liepājnieki atklāja jau 4. minūtēs, turpinājuma pirmajā trešdaļā nebija (1:0). Otrajā periodā komandas apmainījās ar vārtu guvumiem, tomēr izšķirošajās 20 minūtēs mājinieki visu salika savās vietās, pieveicot pretiniekus ar 5:1. Ar trīs rezultativitātes punktiem uzvarētāju sastāvā izcēlās Edgars Homjakovs (2+1), kā arī Regnārs Kaļinovskis (1+2). Liepājnieki LČ pirmās četras spēles aizvadījuši nevainojami, bet rīdziniekiem pie uzvarām aizvadītajos trīs mačos vēl nav izdevies tikt.

Nākamās Latvijas virslīgas hokeja čempionāta spēles paredzētas jau šo sestdien, 6. oktobrī, kad HS "Rīga/Prizma" uzņems "SMScredit.lv" komandu, Jelgavā vietējā HK Zemgale/JLSS sacentīsies ar "Liepājas Metalurgs 2" un HK "Ozolnieki/MONARCH" "Ozo" ledus hallē spēkosies ar HK "Juniors".