"SMScredit.lv" kļūst par Latvijas čempioni

Šovakar Piņķos noskaidrojās Latvijas čempionāta hokejā liktenis, trešajā finālsērijas spēlē "SMScredit.lv" vienībai ar 1:0 pārspējot HK "Juniors" hokejistus, tadējādi pirmo reizi kluba pastāvēšanas vēsturē izcīnot Latvijas čempiones titulu. Vienīgos vārtus mačā guva Mihails Kokļins.

Bez Māra Bičevska, Elvija Biezā un Mārtiņa Poreja, kas HK "Juniors" rindās spēlēja jau iepriekšējā spēlē, šovakar komandas rindās laukumā devās arī vārtsargs Kristers Gudļevskis.

Pirmo periodu abas komandas aizvadīja visnotaļ saistošā un līdzīgā cīņā, nevienai no komandām mača iniciatīvu neuzņemoties. Gan juniori, gan "SMScredit.lv" hokejisti gana regulāri apdraudēja pretinieku vārtus, tomēr mača rezultātu nevienai no komandām pirmajā periodā atklāt tā arī neizdevās. Perioda gaitā abu vienību starpā izvērtās arī nelieli asumi.

Otro trešdaļu "SMScredit.lv" hokejisti uzsāka lielajā skaitliskajā vairākumā, vārtus gan tā arī negūstot. Perioda turpinājumā kreditori ieguva mača iniciatīvu, darbībai biežāk norisinoties pie Gudļevska sargātajiem vārtiem, spēlei kļūstot arī nedaudz asākai un junioriem pieļaujot vairāk kļūdu saspēlē.

Trešdaļas otrajā pusē uzreiz trīs noraidījumus izpelnījās arī "SMScredit.lv" hokejisti, taču nopietni apdraudēt pretinieku vārtus junioriem vairākumos tā arī neizdevās. Visbeidzot, pašā perioda izskaņā, skaitlisko vairākumu realizēt izdevās kreditoriem, vārtu priekšā Lavrenova metienu pielabojot un 1:0 panākot Mihailam Kokļinam.

Trešā perioda ievadā izcilas izdevības gūt vārtus radās abām komandām, taču joprojām pārliecinoši vārtos darbojās gan Renārs Kazanovs, gan Kristers Gudļevskis. Perioda turpinājumā "SMScredit.lv" hokejisti lielā mērā kontrolēja mača gaitu, neļaujot junioriem panākt neizšķirtu. Izskanošajās minūtēs HK "Juniors" spēlētāji uzbruka krietni aktīvāk, taču vārtus tā arī neguva, kreditoriem svinot uzvaru gan spēlē, gan arī visā čempionātā.

Atgādināsim, ka "SMScredit.lv" vienība šosezon izcīnīja uzvaru arī čempionāta regulārajā turnīrā.