Latvijas izlase izcīna svarīgu uzvaru pār Franciju

Latvijas hokeja izlase pirmdien izcīnīja ļoti svarīgu uzvaru šī gada pasaules čempionātā Helsnikos, ar 3:1 (1:0, 1:0, 1:1) uzvarot Francijas vienību.

Latvijas hokeja izlases labā visus trīs vārtus guva vienības pirmā maiņa - spēles rezultātu 15. minūtē vairākumā atklāja Mārtiņš Cipulis, otrā perioda sākumā dubultoja Jānis Sprukts. Punktu spēlei trešā perida izskaņā pielika komandas kapteinis Lauris Dārziņš. Vienīgos vārtus Francijas komandas labā guva Žiljēns Desrosjē.

Otrdien mūsu komandai turnīra pedējā spēle pret mājiniekiem somiem. Spēles sākums 20.15.

Pasaules čempionāts hokejā, 13. maijs, Helsinki

Latvija - Francija 3:1 (1:0, 1:0, 1:1)

Vārti: 14:52 Cipulis (Sprukts, Freibergs, vair.) 1:0, 25:07 Sprukts (Cipulis) 2:0, 43:27 Derozjē (J. Treijs, Ekfeijs, vair.) 2:1, 56:24 Dārziņš (Sprukts) 3:1
Soda minūtes: 20:6
Metieni: 26:30
Vārtsargi: Kristers Gudļevskis - Kristobals Iē