Latvijas izlasei otrajā spēlē neveiksme pret Vāciju

Latvijas hokeja izlase izbraukumā aizvadījusi otro pārbaudes spēli pret Vācijas valstsvienību. Šoreiz nācās piedzīvot zaudējumu ar rezultātu 0:4 (0:0, 0:3,0:1).

Vācijas izlase trīs vārtu pārsvaru panāca otrās trešdaļas gaitā, kad divreiz izcēlās Davids Volfs, bet vienus vārtus guva Derils Boils. Savukārt ceturtos vārtus mājinieki guva cīņas pēdējā minūtē, kad precīzs bija Matīass Plahta.

Latvijas izlases vārtus šajā mačā pārmaiņus sargāja Ervīns Muštukovs, kurš ielaida vienu ripu, un Māris Jučers, kurš savos vārtos ļāva ielidot trim ripām.

Debiju valstvienībā šajā vakarā piedzīvo jaunais HK "Rīga" aizsargs Krišs Lipsbergs

Olimpisko spēļu priekšvakarā Sočos tiks aizvadītas pārbaudes spēles ar Krieviju (08.02.) un Austriju (10.02.) Olimpisko hokeja turnīru Latvijas izlase uzsāks 12. februārī ar spēli pret pēdējā pasaules čempionāta sudraba medaļas ieguvējiem- Šveices izlases hokejistiem. Latvijas izlase otro maču turnīrā aizvadīs 14.februārī, kad mūsējo pretinieki būs Čehija. Dienu vēlāk mūsu izlase sacentīsies ar pasaules čempioniem - zviedriem. 18.februārī būs kvalifikācijas spēles ceturtdaļfinālam, kas norisināsies 19.februārī, bet pusfināli tiks aizvadīti 21.februārī.

Pārbaudes spēle, 18.decembris

Vācija – Latvija 4:0 (0:0, 3:0, 1:0)
Vārti: 22:00 Volfs (Ketemers) 1:0, 32:35 Boils (Flāke, Volfs, vair.) 2:0, 38:36 Volfs (Festerlings, Flāke) 3:0, 59:04 Plahta 4:0
Vārtsargi: Fēlikss Brikmans un Ervīns Muštukovs (no 31:50 – Māris Jučers).
Soda min.: 22:20